Studený jak kámen (1991)

Tajný polda Joe Huff na své tajné misi mezi motorkáři. Poctivá porce akce,humoru,muziky.Správní záporáci Chains,Ice a svůdná a milá Nancy,která má pocit,že už někam patři a má svobodu.Konec je trochu překombinovaný,ale nedokáže přehlušit dobrý pocit z akorát dlouhého akčňáku,který má i po letech svůj dobrý zvuk.Je to na dobré čtyři hvězdy,ale když vidím to nízké hodnocení přihazuji na plný počet.

Robin Hood (1984) (seriál)

Kouzlo Robina ze Sherwoodu v typově zajímavých rolích všech členů družiny a dokreslené majestátní romantikou skupiny Clannad.Mystical Forest.

Profesionálové (1977) (seriál)

Odzbrojující humor a můj oblíbený tvrďák Bodie v akci.

Ženy v pokušení (2010)

Příjemná pohodová komedie se slušnými dialogy,která lehce plyne.

Osvícení (1980)

Shining nesplnilo mé očekávání.Působí moc chladným dojmem,necítil jsem z něho pravé hororové napětí,až scéna v bludišťi měla švih.Sice stylově precizní,ale musím plně souhlasit s Galadriel,tomu filmu něco chybí..

Dempsey a Makepeaceová (1985) (seriál)

Poručík Dempsey a seržantka Makepeacová byli jedním ze seriálových hrdinů mého mládí,tedy osmdesátek.A i po těch letech mají stále svůj suchý humor a eleganci.Tohle není nostalgie,tohle je pro mne moderní i dnes.

Sněženky a machři (1982)

Moc milá komedie,která není tak úplně veselá,ale která svými zajímavými postavami a sympatickými dialogy patří mezi naši mládežnickou klasiku.

Pozor, vizita! (1981)

Svým způsobem smutný,ale výkonem Rudolfa Hrušínského neobyčejně příjemný a obohacující snímek.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Výborný válečný film,který je ale neúměrně dlouhý.Ale jinak sugestivní a syrové drama.

Slunce, seno, erotika (1991)

Nejhorší díl z trilogie,už znáčně těžkopádné a za svými předchůdci jasně zaostávající.