John Wick 2 (2017)

Wau efekt je pryc, nenudil jsem se ale taky nefandil.

Návrh (2009)

Vždycky potěší, když si pustíte žánrovku a navíc dobrou. Bullock i Reynolds jsou dobří, dávají to, co se očekává. Pohoda.

Divadlo Raye Bradburyho (1985) (seriál)

Bradbury je mág, jeho povídky jsou nejinspirativnějším počinem, s kterým jsem se seznámil. Uhrančivé a fantasktní v mnohém nepřekonané. Seriál jsem viděl v televizi předtím, než jsem je četl. Zajímavý, rozhodně ve mě zanechal stopy a určitě bych si jej pustil i dnes.

Poldové z Hill Street (1981) (seriál)

Koukám, že jsme dělali všichni to samé:). Jo na tenhle seriál jsem se těšil a měl ho rád. Dnes si vybavuju velmi velmi málo. Byla to ale prima parta.

Star Trek: Hluboký vesmír devět (1993) (seriál)

V hlavě mi utkvěl nepřehlédnutelný Jeffey Combs, já ho jako Brunta prostě nepoznal. Pět hvězd, přestože to na začátku moc nevypadadlo. Fajn partička.

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Nejlepší scifi seriál všech dob před příchodem holo zábavy.

Zajatci robotů (1989)

Hustotka, kterou jsem videl na OK3 a vzpominal na ni dlouhych 15 let, nez jsem ji znovu objevil a posleze shledl. Nostalgisch za ctyri.

Neuvěřitelná cesta (1993)

Tenhle film jsem viděl na základce v dnes už neexistujícím kině Hvězda v Plzni. Pamatuju si, že se jim film přetrhl a asi 10 minut se čekalo. Můžu tomuhle filmu dát pak míň než 4 hvězdičky? Ne, líbil se mi a jsem rád, že to domů zvládli všichni.