Bod obnovy (2023)

Zaujímalo by ma akým druhom autizmu trpí herečka, ktorá hrá hlavnú úlohu. Pretože tak nezaujatý, plytký, strnulý a emocionálne chladný prejav sa nedá len tak zahrať. To musí mať človek vrodené. Od skutočnej herečky by som očakávala viac než len monotónnu recitáciu naučeného scenára. To že postráda akúkoľvek tvárovú mimiku radšej už nechám bez komentára.

Socialistický Zombi Mord (2014)

Keby niektorú scénku pripravili maturanti pre svojich rodičov na zasmiatie počas stužkovej slávnosti, tak prosím. Ale ak je pravda, že toto dielo vznikalo dlhých šesť rokov, tak potom by sa mali hanbiť  všetci ktorí sa na jeho tvorbe podieľali. A toto je presne ten dôvod, prečo by slováci nemali točiť filmy. Pretože to nevieme. Navyše kasting prebiehal zrejme v najbližšom Kauflande a zobrali každého, kto zvládol prejsť samoobslužnou pokladňou.

Vlákna (1984) (TV film)

Ja len dúfam že sa nikdy a nikde nenájde taký ..... ktorý by to odpálil.

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Doporučujem zvýšiť si na televízore jas minimálne o 20%, pretože všetko sa odohráva v takmer úplnej tme. Týmto film prekonal Mníšku, ktorá v kategórii "nevidímaniprd" kraľovala donedávna. Najslabší film z celej trilógie.

Srbský film (2010)

Toto je presne ten typ filmu, od ktorého očakávate že bude mať hodnotenie 50%. Buď to budete hodnotiť z pohľadu morálky alebo z pohľadu umenia. Záleží koľko kto znesie. Zo začiatku sa to tvári celkom nevinne až na pár psycho-eroticky ladených scén. To najhoršie ale prichádza až v poslednej štvrťhodinke, kedy už aj ten najotrlejší divák začne pochybovať o mentálnom zdraví režiséra, scénaristu ale aj hercov. Keď sa ale dokážete povzniesť nad tieto perverznosti, tak si môžete vychutnať slušne odvedenú "firmařinu" ktorá graduje ešte aj v úplne poslednej vete tohto kontroverzného diela.

Návrat do Silent Hill 3D (2012)

Jediná naozaj dobrá vec na tomto filme sú monštrá, obzvlášť desivé boli sestričky, ktoré si vyslúžili hviezdu navyše.

Vaření se Soukupem (2021) (pořad) odpad!

Kuře na paprice. Jednoduchý recept pri ktorom iba idiot dokáže zasviniť 4 hrnce. Nikdy v živote som nevidela aby niekto varil paprikáš v mlieku, pridával tam maslovú zápražku, dve celé balenia papriky (2x20g!), potom ďalšiu hrudu masla a nakoniec ešte ten paprikáš na záver precedil cez sito! Navyše to ešte podlieval kvázi-vývarom čo bola vlastne iba teplá voda z odrezkov, ktorá ešte ani nestihla začať vrieť. Túto prudko tekutú vec servíroval na plytkom tanieri so širokými rezancami. No škoda že neukázali ako sa to žerie, to by bolo bordelu.

Černobyl (2019) (seriál)

"Jaký je význam lží?

Sestra (2018)

Osvetľovači v pri výrobe tohto filmu zrejme nemali moc práce, keďže 90% deja prebieha v takmer úplnej tme a divák iba hľadá kde by sa v tej temnote mohol objaviť kúsok deja a je vďačný za každú jednu zapálenú sviečku...