Coco (2017)

Naprosto dokonalé a úchvatné! Při příchodu do kina by mě ani nenapadlo, že ve mě může tento snímek takto nadchnout a vyvolat tak krásné emoce. Nejlepší animák za hodně hodně dlouhou dobu! 95%

Thor: Ragnarok (2017)

Lidi, to vám vážně stačí tak málo? To vám vážně stačí, když je to barevný a jsou tam vtipy? To jste ochotni kvůli tomu zapomenout na tu akci, která v tom filmu v podstatě žádná není, a pokud jo, tak je natočená vážně špatně? Jste ochotni přivřít oči nad všemi těmi plot holy, co ve filmu jsou? Nad tím, že je to všechno zbytečné? Že je tam Hulk úplně zbytečně a jenom proto, aby tam byl? (Vzpomeňte si na bitvu o Asgard, udělal to úplný nic.) Na to, že celý příběh je i na komiksovku až jednoduše lineární? Tohle všechno jste ochotni přehlédnout jenom kvůli trochu barvičkám a humoru? To je dnešní společnost opravdu tak jednoduchá? 40%.

Houdini (2014) (TV film)

Film jsme si vskutku užil. Z mého postu jakožto kouzelníka to byla opravdová lahůdka. Film byl v součtu obou dílu poměrně dlouhý, ale držel si své tempo. Bavil jsem se od začátku do konce. Některé únikové scény byli natočeny tak dobře, že musím přiznat, že jsem se o Houdiniho bál i skrz to, že to byl jen film, což mi umožnilo si opravdu prožít jeho úniky a pochopit tehdejší publikum. Ovšem něco, prostě něco...něco mi tam chybělo. I přesto, že jsem si v průběhu filmu k Houdinimu vztah vytvořil(zásluhou bravurního podání od Adriena Brodyho) - bál jsem se při jeho únicích, soucítil s ním při jeho těžkostech a úžíval si s ním chvíle radosti mi ke konci bylo vlastně jedno, že zemřel. Jakoby se ke konci všechno napětí vytratilo. Abych se přiznal, tak slzička na konci, a nebo alespoň minimální zájem o hlavní postavu v konci příběhu, bylo pravděpodobně to málo co mi scházelo k dokonalosti a k tomu abych mohl nadělit pět hvězd. Jinak to byla ale pořádná jízda, film jsme si užil a doporučil bych jej ho všem zhlédnout. 80%.

Logan: Wolverine (2017)

Nemyslím si, že si to zaslouží být 36 nejlepším filmem, ale výborné to vskutku bylo. 87%

Prorok (2014)

Co se týče hodnocení jsem někdy, dalo by se říci, nenáročný. Donutil mě film o něčem přemýšlet. Předal nějakou myšlenku? Byl jiný, než většina filmů? Ano = 5* 95%.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Nejlepší novodobý animák. I když ke konci se mi zdálo, že už to s těmi zvraty trochu přehánějí. Každopádně smutné je, že do děje a smysluplnosti postav je to možná nejlepší film, který jsem v roce 2016 viděl. RIP2016! 90%

Doktor Strange (2016)

Vlastně ani nevím, proč jsem si z toho tak moc sedl na prdel. Jen vím, že jsem hltal každý záběr, bavil se, po odchodu z kina jsem nejenže nelitoval svých peněz, ale zvažoval i možnost zajít na film podruhé, a odcházel i s takovým tím pocitem, že mi film i možná něco dal, něco málo o čem můžu přemýšlet, což jsem tedy z Marvelovky nikdy neměl. Otázkou je, zdali je to skrze to, že byl film perfektně udělaný, nebo moji citlivost na kouzla a magii, ale byl jsem zcela očarován. 90%

Kick-Ass (2010)

Je to parádní blbost. :)

Code 8 (2016)

Zajímavý snímeček. Svižný, zajímavý. Ovšem ničím extrémně nepřekvapující. Jako reklama pro investory ovšem vynikající.