Stroj času (2002)

No hlavni herec je opravdu strasne,ale strasne nesympatickej. Krom toho a jeste dost slabych triku se clovek snad ani nenudi. Pekny napad,ale realizace mohla byt opravdu lepsi. Presto budu hodnotit nadprumerem i kdyz na rok 2002 bych ocekaval trochu vic zabejcit.

Hellraiser: Inferno (2000)

Kvalita prvniho a druheho Hellraisera je ta tam a spolecnyho ma vesmes jen Pinheada. Doug Bradley opet jako Hellraiser opravdu?? Co to bylo za skvosty co vypoustel z ust? Uz to neni ten respektovani pekelnik, jako napriklad na dotaz kdo jsi? Pekelni odpovi "co je ti do toho?" spatny preklad? Zde jsem se opravdu musel smat. Film je nepoveda parodie a z meho pohledu dost dehonestuje prvni dva dily. Je mi lito, ze Doug Bradley na tohle dokazal kyvnout, asi potreboval zaplatit ucty jinak si to nedokazu vysvetlit. Zde se dre bida s nouzi.

Zrození ďábla (2014)

Hmm rozhhodne velmi slabe found footage, nastesti se tu rozklepana kamera temer vubec nevyskytuje a film pokud by byl kvalitni potesi i oko epileptika. Na rozdil od ostatnich prispivajicich mne byla hlavne dvojce velmi nesympaticka. Film se tahne jak sopl, a ve svem zanru nerpinasi nic noveho. Nevim jaky byl rozpocet,ale snad bych tipoval ze i nizsi nez u prvni Zahady Blair Witch (pokud to jeste vubec jde). Film se mi nelibil, ztrata casu.

Přišla v noci (2023)

Ceska kinematografie zaziva od zacatku 90 let obrovsky upadek a ceskym filmum se poslednich 15 let radeji vyhybam. Ceska kinematografie je co do kvality jedna z nejhorsich na svete, dokonce bych si dovolil tvrdit, ze i horsi nez treba filipinska nebo malajska, kde jsem mel moznost poridit si a videt par perfektnich filmu. Kvalitu ceskych hercu ani netreba komentovat, ruzny Kotkove, Madlove, Machackove, Langmajerove a Pracharove jsou snad to nejhorsi co muze kdo do filmu obsadit a v zasade je to garance sracky misto podivane. Prisla v noci mi neprislo v zasade tak spatne, v nametu se najde spousta hluchych a pro me nelogickych mist. Proc treba Jiricek po druhe kdyz matka odesla po ni nepozadoval klice, proc kdyz si matka privedla kamose se par jen tam zvedl a odesel? Zde bych ocekaval vetsi konflikt a takovych mist je zde da se rict prehrsel. Herecky je film az ne jednu vyjimku pana Kocoura, ktery zahral opravdu kvalitne, tak bohuzel opet priserny, to se ty herci nevidej, neposlouchaj? Proc reziser akceptuje tolik koktani, prereknuti se ve filmu? Kdyby byl film obsazen lepsimi herci tak s tim samym nametem bych byl ochoten hodnotit do 4 hvezd. Takhle ale opet bohuzel. Ceska "kvalita" nezklamala.

The Beach House (2019)

Muj oblibeny Jake Weber z Usvitu Mrtvych 2004 a zahraje si tupyho blbecka v takovym shitu. Film neni nicim zajimavy. Neslo ani o to pochopit co se ve filmu deje,ale jakym style se vse odviji. Naprosti bez spetky atmosfery s blbyma hercema a divnyma vecma na plazi. Jedna hvezda za scenu se slizounem ve sklepe. Urcite se k filmu uz v zivote nevratim.

Obřad (2011)

Ano pridavam se k negativnimu hodnoceni, jde opravdu o velmi spatny film o vymitani. Anthony tady klesl docela na dno,ale stejne ho mam porad rad. Film se zkratka nepovedl. Stane se.

Hadi v letadle (2006)

Byt jsem mel film mozno uz nekolikrat videt, stale mi tu chybel muj komentar. Film je bezesporu strasna kravina a blbost :-). Nicmene to lze pozorovat v prubehu celeho filmu, kde lze mnohokrat spatrit, ze je film brany sise jako komedie nez thriller. Nedokonaly digitalni hadi jsou jen pomyslnou tresnickou na dortu :-).

Nikdo tě nezachrání (2023)

No tpč, tak tohle fakt ne. 2023 a triky ze 60 tek minulýho století? Zbytečná ztráta času, neskutečná debilita. Jedna hvězda za scénu v autobuse.

Bony a klid (1987)

Zde není dá se říct nic vytknout. Jakoby všem hercům jejich role sedly přimo na míru. Film doprpvází úžasná hudba Frankie Goes to Hollywood, což na dobu stále ještě za oponou nechápu. Skvělá práce a perfektní film. Po revoluci jdou všechna česká filmová díla bohužel do pytle. Takový film už nikdo nedokáže natočit.

matka! (2017)

Jennifer Lawrence mam moc rad, v The Passengers ji to slusi a pěkně se na ni diva. Oproti tomu ji zde vybrali opravdu oskliveho partnera kterym je Javier Barden. Proc zrovna tohoto nehezkeho a nesympatickeho člověka mi je zahadou. Ale doprdele co to bylo proboha za film? Byli všichni zhulený nebo zfetovaný nebo psychicky labilní? Co to mělo znamenat co to bylo za zápletku věděli to vůbec autoři? Něco tak strašně strašnýho jsem snad za posledních 10 let ani neviděl. Přesto nedám odpad a za jennifer dám jednu hvězdu.