Balllaz

Marek Balaz

Česko

2 body

• 12.4.2013  15:14

kratkometrazni z 84 o dve tridy lepsi !!! a o 2/3 kratsi...mam taky bullterriera...nejhodnejsi stvoreni!!!!!!!!

• 12.4.2013  14:13

JCVD hodotim jenom z ucty, protoze cely moje destvi to byl muj hrdian seel jsem prikovanej k televizi tak ted mu nebudu davat po 2 hvezdach :D

• 10.4.2013  17:15

nejlepsi dokument so far...toto a The Cave nejsilenjsi zazitky pri sledovani dokumentu...sugar man ale vytezi...kazde rano si pustim jeho pisnicku :D americanum staci na LPcku jmeno rodriguez k tomu aby si ho nekoupily..

• 10.4.2013  17:13

takovej krasnej film a malem mi proplul mezi prsty kdyz ho primo nehledat tak ho nenajdete a je to skoda protoze ten film ma vse co ma film mit..plnej pocet

• 10.4.2013  17:12
    Avengers (2012)

nebyt hulka bylo by to za ****...ale hulk tam je tak neni co resit *****

• 10.4.2013  17:10

po traileru jsem ocekaval pouze mluveni,mluveni a mluveni....nakonec se dostavili i akcni sceny ale i kdyby se jen mluvilo a mluvilo stejne by me to bavilo...ted jen cekat na dalsi dily ...

• 10.4.2013  17:09
    Kličko (2011)

spatne se kouka na jejich zapasy ale to ze jsou nejlepsi svoji generace jim nikdo vzit nemuze ..predevsim mladsi wlado :D

• 10.4.2013  17:08

Nolan je buh a dokazuje to kazdym filmem...at je to komiks,thriler ci kriminalka

• 10.4.2013  17:07
    Hon (2012)

Deti nelzou-NIKDY !!!!!

• 10.4.2013  17:06

tomuhle rikam moderni Western ....nevim cim to je ale ja kdyz Tarantino nataci nejakou napinavou scenu ja nemuzu ani dychat...Hanebny pancharti kdyz Fassbender mluvi v hospode s nackem a tu kdyz DiCaprio mluvi s porezanou rukou...mistrovske dilo!

• 10.4.2013  17:04

dulezite si pripominat jaky jsme byli svine !!!!!

• 10.4.2013  17:03

co k tomu rici??? proste BOMBA takovejhle film v americe nikdy nenatocej a urcite nebude trvat dlouho a oni se budou pokouset tuhle pecku zremakovat ale nepovede se jim to ani kdyby se celej holywood stavel na halvu...nenapodobitelnej film...Omar Sy dovedl film pro k dokonalosti.

• 10.4.2013  17:00

asi za to budu LYNCHovanej ...tento film byl muj prvni snimek od zmineneho rezisera a moc jsem se na nej tesil..hodinu a pul sjem se vylozene nudil a cetl spise vase prispevky o tomto filmu nez abych se dival na film samotnej..eroticke sceny mu jdou to se mu musi nechat...ale i ty 3 hvezdy co jsem mu dal je jen z ucty k uzivatelum kterym se libil...

• 30.7.2011  00:50
    Spartakus: Bohové arény (TV seriál) (2011)

Splnil všechno co jsem od toho očekával, ale nemohu řict že je lepší než 1.série