chelseaman22

okres Praha
Potírač daňových úniků

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49
    • 25.4.2017  15:28

Zápletka slušná, provedení podivné a celkový zážitek skrz naskrz průměrný, což od filmů s Iron Manem neočekáváte a nechce. I přes relativně standardně dlouhou metráž si nedokážu pomoci - nestádnost v tomto případě ale vůbec nezafungovala. 63%

• 17.4.2017  13:16

Jalová zápletka bez jakékoliv invence. Standardní průběh diváka pobavit nemůže, stejně tak nudná Aninston, která je k pláči. Faktem je, že debilnější závěr nebylo ale vůbec jednoduché vymyslet. Jen si představte, že krachující firma v jedné minutě vymyslí suprdupr připojení k world wide webu a žádný zaměstnanec tedy nemusí být propuštěn. Paráda. 31%

• 7.4.2017  08:30
    Brimstone (2016)

Více podobných evropských filmů. Evropský spektákl je hybridem mezi Revenantem a Hateful 8 se značnou dávkou krutosti. Inu, míti za nepřítele pastora nebyl žádný med: choť neposlouchala - dostala železný roubík, dcera nechtěla svého otce pojmout za muže - dostala nakládačku a přišla o nově nabytého muže, který byl oběšen na vlastních střevech. Natažená metráž definitivně filmu jen prospívá, jelikož film má v každém svém okamžiku co říct. Brilantní výprava a kamera v kombinaci s krvelačným pastorem vytvořili něco, co v Evropě již dlouho nevzniklo. 90%

• 21.3.2017  08:39

To vám je tak debilní! Zápletka působí tak, že si scénárista v knihovně zapůjčil čtyři knihy naslepo a děj z těch čtyř knih přetavil ke scénář k filmu Captain Fantastic. Nepochopitelné věci se ve filmu dějí, zápletka do sebe absolutně nezapadá a žádná z postav neuvažuje logicky, což je pro diváka vskutku utrpeníhodný moment. Potomka Arathorna II. a Gilraen jsem začal po pěti minutách filmu nenávidět a nenávidím ho doteď. 20%

• 21.3.2017  08:32

Skrz naskrz průměrné s prapodivným Tellerem v roli hlavní. Podobných filmů jsou kvanta, a proto tento počin nemůže zákonitě vyniknout. Pozitivní závěr mi znechutil sobotní dopoledne, což je k nasrání. Casting se zcela evidentně nevydařil, jelikož tolik nevýrazných herců na jednom place jsem už dlouho neviděl. 61%

• 20.3.2017  10:22

Jsem nadšen. Fantastická story o ženě, která ráda lízala pekáče a jezdila s Tatrovkou. Brilantní dialogy té dámě lítaly z úst, zatímco v hlavě osnovala svůj ďábelský plán, jímž se v pozdějších letech inspirovali muslimští extremisté. Shlédnutí výjimečného života vražedkyně Olgy by mělo být povinností každého kinematografického fandy. 82%

• 20.3.2017  10:14
    Boj (2015)

Skrz naskrz konvenční, nudné a nic neříkající. Pilou Asbæk vypadá jako Euron Greyjoy, nakonec se ukáže, že to Euron doopravdy je. I přes značné charisma hlavního protagonisty je děj tak nudný, že je vám úplně u něčeho, jak to vlastně celé dopadne. 59%

• 20.3.2017  09:57

Počáteční nesourodost byla divákovi vynahrazena ve druhém dějství, kdy se osamělý vdovec vydává vstříc vendetě za svou zesnulou choť. Přívětivá metráž je nasycená tvrdými výrazy a okysličenou krví. Bravurní scénáristickou perlou je skutečnost, že tam, kde film začal i skončil. Doslova. 77%

• 20.3.2017  09:11

Opravdu prapodivný počin, který vše vsází na MELANY LYNSKY, která svým výrazem dokáže steal the show. ELIJAH WŮD není poznat, že to je ELIJAH WŮD, což je dobře, jelikož tato "hvězda" je již dávno za zenitem. 69%

• 20.3.2017  07:26

Standardní výkon METJŮA u filmu, který má na běžného Američana působit jako na Žida Osvětim. Letadlo s čutálisty do meruny se zřítí a v tu ránu je z toho celonárodní tragédie, po které následují jednání "OBMĚNA KÁDRU", "VÍTĚZSTVÍ" a "ZPĚT NA STANDARD". Metráž přepálená, což má za následek divákovu apatii. 65%

• 17.3.2017  13:49
    Trollové (2016)

Slabší animovaný film vsází na růžovou barvu a zlaté třpytky. Osobně se domnívám, že každý divák upřímně sympatizoval s Bergeny, kterým nezbední Trolové očesali pěstovaný strom. Hlavní myšlenka filmu, to jest napravení zloduchů na krotké koloušky je nepatrně k zblití. 48%

• 17.3.2017  13:45
    Under sandet (2015)

Zcela evidentně jsou i horší věci, nežli válka - kupříkladu vykopávání min. Mladiství náckové se dostávají do područí dánského kapitána, který předmětné árijce fackuje, kope do údů a obstarává božskou manu ve formě potkaních exkrementů. Finální nakládka vykopaných min na korbu tatrovky byla vskutku k nasrání. 69%

• 17.3.2017  13:41

Mít takovou dceru, tak jí uříznu hlavu a schovám jí do mrazničky v suterénu. Nesnesitelná hlavní protagonistka je na zabití. Diváka dráždí každým otevřením chlebárny. Na stranu druhou symbióza této osoby s WŮDI HERLSNEM funguje brilantně, což filmu nelze upřít. 77%

• 16.3.2017  10:57
    Zlato (2016)

Vydařený snímek s nedotaženým koncem. METJŮ opět exceluje v roli, která je na první pohled tak odporná, že místo pohledu na ní bych raději obcoval s kozlem. Pokud scénář opravdu kopíruje skutečné události, tak jsem Niky Lauda s ohořelým ksichtem. 78%

• 15.3.2017  13:19
    Tanna (2015)

Co jsem obdivoval byl kryt na penis a svěšená prsa domorodých stařešin. Příběh je překvapivě interesantní, obzvláště běhání na sopku a ze sopky. Ve filmu se běhá často. Když si domorodci neporovnávají údy, tak běhají sem a tam, aby se podívali, zdali je sopka pořád aktivní či aby ověřili, že k pobřeží jsou to pořád tři kilometry. 79%

• 15.3.2017  13:12

I přes kritiku zdejších uživatelů jsem se bavil. Ben odvedl skvělou práci jako režisér, avšak jako herec selhal obdobně jako selhal Limba za volantem svého okřídleného Bentley Continental GT. Nastolená atmosféra 20. let není bohužel přespříliš přesvědčivá, což kupodivu vůbec nevadí, jelikož párek v rohlíku taky zrovna není Haute Cuisine, ale stejně si ho každý dá. 85%

• 15.3.2017  09:01

Film beze smyslu. Úplná zbytečnost postavená na hereckém neUMU černé eminence Holywoodu, jejíž potomci jsou odporné tlačenky. Jediné, co lze vyzdvihnout je herecký výkon Helenky, která film zachraňuje. I přes divácky přívětivou metráž nebylo vůbec lehké udržet inkriminovaných 97 minut pozornost. 35%

• 13.3.2017  13:05

Úvod OK, avšak problematika jablka z Edenu je neskutečně debilní. Fasbendr se snaží, co to jde, ale když je scénář na draka, tak ani naháč ze Studu příliš nezmůže. Problémem filmu je rovněž skutečnost, že Marion už není nejmladší. Proto doporučuji, aby ve dvojce byla nějaká mladice typu Alicia Vikander. 49%

• 13.3.2017  12:41

Slušnej trup Jane! Inu mít v suterénu trvalého bydliště márnici a pitevnu v jednom je pro silné nátury. Obzvláště podezřelé je to, že si klučina místo koitu vybere penetraci Jane, a to pilkou, jež žebra zaručeně prořízne. Zvonečky cinkající při pohybu oživlých trupů napovídají, že song "Zvonky štěstí" není zas tak úplně pozitivním songem. 79%

• 13.3.2017  12:27
    Loving (2016)

Emočně vypjaté, avšak standardně realizované. Divák prostě nepochopí, proč barevní manželé nezmění trvalé bydliště a basta! Místo toho se nechávají linčovat, poplivávat či zapalovat. Film je tedy zjevně pouze pro uvědomělé publikum, jež touží proti KU-FLUS-KLANU bojovat paragrafy. 49%

• 13.3.2017  12:02
    Božská Florence (2016)

Hrůzná odpornost se zrůdou v hlavní roli. odpad!

• 13.3.2017  11:58

Parádní počin, jež vás vtáhne a už nepustí. Perfektní herecké výkony ve spojení s příběhy ze života Vás uhranou a současně si bude připadat jako na návštěvě u starých známých. Snímek má hlavu, patu a zejména Lauru Wiggins, která by si bývala zasloužila nominaci na zlatou sošku Akademie více, nežli ubohá slečna Portman v roli děvkařovo chotě. 93%

• 13.3.2017  08:51
    Paterson (2016)

Tak a teď už ŘIDIČE zbožňuju! I přes nepříjemné vzezření hlavního aktéra nelze nemilovat tento artový počin, jež diváka chytne za srdce a za levou ledvinu. Extrémní kontrast mezi manželi vytváří perfektní harmonii introvertního básníka-amatéra a extrovertní pekařky z farmářských trhů. Brilantní. 92%

• 9.3.2017  08:16
    Zakladatel (2016)

Michael Keaton je perfektní. Příběh o laciných a chatrných burgrech by měl znát celý svět. Co filmu dává pohon jsou detaily - přístroj na milkshakes, kouzelný toť plátek okurky či nápoje v prášku. Krokův zářez bratrů McDonaldů je ve filmu líčen jako sebrání bábovičky fakanovi na písku, což sarkastická většina národa dozajistě ocení. 90%

• 9.3.2017  07:00

Standardní. Avšak pokud již dlouho čekáte na nějakou tu detektivku, která bude mít hlavu a patu, tak budete uspokojeni. Neskromná výprava a kostýmy vytváří půvabnou atmosféru Paříže 50. let, kdy ještě po ulicích nepobíhali shluky příznivců ISIS a před Vítězným obloukem se nepromenádoval hříšník Armstrong. 70%

• 6.3.2017  09:17

Nemohu si pomoci, ale Bridget se snaží být tak okatě kůl, až z toho diváka bolí oči. Současně je nutné konstatovat, že film není oproti předcházejícím dílům příliš zajímavý. Standardní zápletka vsází vše na herecké obsazení, jež se snaží, avšak očekávání přirozeně nemůže být naplněno. Průměrná romantická komedie o ženě, jež s přechodem na obzoru počala potomka a následně dvě hodiny uvažovala, s kým by si měla pořídit kvartýr. 66%

• 5.3.2017  09:53
    Lion (2016)

Odporný film s nezajímavým Patelem, který dráždí diváka již od prvního výskytu. Celá idea filmu je jistě chválihodná, avšak jakmile se dějová linka přesune do současnosti, tak film již opravdu nemá co nabídnout. Je velice těžko pochopitelné, jak si ta bukva Patel vysloužila nominaci na Oscara. Jsem přešťasten, že LEV neobdržel ani jednu sošku Akademie. odpad!

• 5.3.2017  09:47

Nejvíc mě zaujala Hluboká nad Vltavou, kterou si jako svou baštu vybrali ti odporní upíři. Divák je opravdu zmaten, jelikož už z principu nemůže fandit ani upírům, ani vlkodlakům, které mi vyvolali nostalgickou vzpomínku na již zesnulého Remuse Lupina. Ve filmu se intrikuje jako v americké reality show The Survival, což není na škodu, avšak samotné intriky se snaží diváka odlákat od toho, že film ve skutečnosti nemám moc co nabídnout (tedy až na vytrhnutí páteře). 61%

• 5.3.2017  09:32
    Maigret klade past (TV film) (2016)

Nadstandardní detektivka, která vsází všanc um Rowana Atkinsona, který na to sic nevypadá, ale je hrdým vlastníkem Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse. Poměrně slušná zápletka vsází na skvělou výpravu a kostýmy. Závěr samotný by definitivně mohl být lepší. 65%

• 1.3.2017  12:22
    Jackie (2016)

NATÁLIE se mi znechutila jako buřtguláš třikrát v týdnu. Úděsný herecký výkon v kombinaci s nezajímavým scénářem diváka zdrtí. odpad!

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49