dobytek

okres Mladá Boleslav
pizza delivery driver

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54
    • 24.4.2017  22:54

Tak ještě jedno moje setkání s Truffautem (a nejspíš asi poslední)... 451° Fahrenheita mě moc nebavilo, u Ženy od vedle jsem se vyloženě nudil, ovšem při sledování tohoto nesmyslu jsem vyloženě trpěl. Dávám jednu hvězdičku za sympatickou hlavní dvojici Charles Aznavour a Marie Dubois. Jinak jsem v celym filmu nenašel vůbec nic, co by stálo za zmínku. Ta slavná francouzská nová vlna mě vůbec nebere. Sorry jako.

• 16.4.2017  20:49

O Truffautovi pořád někde čtu, jak patřil mezi ty NEJ NEJ NEJ režiséry Francie a že jeho filmy jsou jeden kultovní kousek vedle druhýho. Řikal jsem si, že bych se taky na nějakej ten jeho "kultovní" film mohl podívat. Zatim jsem viděl akorát 451°Fahrneheita. No takže vybral jsem si Ženu od vedle a to hlavně kvůli účasti mýho oblíbence Gérarda Depardieu. Začátek vypadal docela slibně, ale postupně se děj filmu smrskne na to, že Gérard Depardieu souloží s nějakou divnou madam, která mu pokaždý řekne, že už s nim souložit nebude, ale souloží s nim pořád znovu a znovu. V podstatě se z toho pro mě stalo akorát čekání na to, jak to teda nakonec vlastně dopadne. A dopadlo to více méně tak, jak jsem očekával.

• 24.3.2017  01:30

K filmu jsem se dostal přes jistou stránku na FB, která se zabývá těmahle sci-fi "perlama" z filmovýho pravěku. Měl jsem prostě chuť se podívat na nějakou ptákovinu, u který se zasměju. K mýmu velkýmu překvapení to zase až taková blbost nebyla. Samozřejmě, že z dnešního pohledu je to strašně naivní a některý triky a speciální efekty jsou vyloženě k smíchu, ale ve srovnání třeba s tvorbou pánů Rolanda Emmericha nebo Michaela Baye tenhle téměř 70 let starej film vychází podle mě jako vítěz. Navíc v tomto filmu nikdo naši ubohou Zemičku nezachrání, ale nastane opravdovej armagedon. Přežije to akorát asi 30 lidí, několik hospodářskejch zvířat a pes. A jsem zvědavej, jestli ten remake někdy někdo opravdu natočí.

• 23.3.2017  15:15

Jsem tak přepínal kanály a najednou koukám, že začíná nějakej thriller, ve kterym hraje Samuel L. Jackson a Julianne Moore. Takový herecký obsazení slibovalo celkem hodně, ale tohle byl naprosto banální příběh, kterej by vystačil možná tak na epizodu do seriálu Policie Hamburg. Do toho jsou náhodně nacpaný jakýsi epizodky o tom, jak fízlové a negři se nemaj zrovna moc v lásce, který s tim hlavnim příběhem nemaj prakticky žádnou spojitost. Za zmínku stojí snad akorát detektiv v podání Samuela L. Jacksona. Naopak Julianne Moore nic moc nepředvedla, protože v podstatě celej film akorát brečí. Nutno dodat, že bez nich dvou bych to asi ani nedokoukal.

• 22.3.2017  15:34
    Slavnost (1995)

Od Chabrola jsem viděl několik filmů z přelomu 60. a 70. let, tak jsem byl docela zvědavej, jestli za těch cca 25 let u něho nastala nějaká změna, ať už k lepšímu, nebo k horšímu. A ono se nic nezměnilo. Je to pořád starej dobrej Claude Chabrol se všim, co k jeho filmům patří - mrazivá atmosféra, jakýsi minimalistický herectví a "šokující" závěr. Nunto dodat, že kdo už nějaký Chabrolovy filmy viděl, tak ho ten závěr asi tak moc nepřekvapí. Jinak v těch starších filmech to herecky obvykle táhla Stéphane Audran. Tady excelovala pro mě naprosto neznámá Sandrine Bonnaire. Pro mě asi nejlepší Chabrolův film, co jsem zatim viděl. 80%

• 18.3.2017  12:56

První dvě třetiny filmu jsou docela zábavný, ale v poslední třetině se to začne brát nějak moc vážně a z pohodový komedie se stane jakási akční blbina. Od Zidiho jsem čekal teda větší zábavu. Jinak nechci to moc porovnávat s americkou předělávkou od Camerona, protože tu jsem viděl asi před 10 lety, ale řek bych, že verze s Arnoldem mě bavila asi o trochu víc.

• 23.2.2017  05:23
    Patrola (2012)

Film sám o sobě by stál za pěkný hovno, ale i kdyby se v těch hovnech snad něco málo našlo, tak to spolehlivě pohřbívá rozklepaná rádoby dokumentární kamera. Sledovat tohle veledílo bylo pro mě hotový utrpení. Jedinou světlou chvilku jsem objevil asi po půl hodině, kdy zazní zpěv Hope Sandoval, a je tam asi 3-sekundovej (neroztřesenej!!!) záběr na východ slunce.

• 15.2.2017  02:13
    Pizza Boy (TV seriál) (2015)

Některý díly mě fakt pobavily, některý jsou nudný a některý jsou tak otřesný, že i těch cca 7 minut jsem horko těžko vydržel. Nejhorší jsou díly, kde se vyskytuje ten feťáckej kámoš. Nejvíc se mi líbil asi hned první díl. Jinak já rozvážim pizzu už skoro 2 roky, takže jenom dodávám, že ten rozvoz takhle fakt neprobíhá. To jsou takový představy jako z nějakýho porna, že se ta pizza doručuje lidem pomalu až do postele. Těm lidem se volá dopředu, ať dovalej někam na ulici před barák. A pokud rozvážíte někde na maloměstě typu Mladá Bolehlav, tak jezdíte v podstatě pořád na stejný adresy a za chvilku všechny ty lidi znáte a stává se z toho poněkud stereotyp.

• 15.2.2017  01:30

Myslel jsem si, že to bude nějakej thriller o sériovym vrahovi Davidu Berkowitzovi, ale ona je to spíš taková užvaněná černá komedie, která ovšem nemá ani hlavu ani patu. Celý mi to připadalo jako totální chaos, ve kterym někdo dohromady splácal náhodně scény tak ze 3 různejch filmů. Jediný, co mě na celym filmu bavilo, byly některý ty rozhovory italoameričanů.

• 10.2.2017  01:51

Film jsem viděl poprvé před mnoha lety (dodávám, že s dabingem) a vim, že mě to moc nenadchlo. Teď jsem se k filmu zase dostal takovou oklikou. Jelikož v práci trávim většinu času v autě a nebaví mě poslouchat ty sračky, co hrajou v rádiu, tak si pořád tahám nějaký mp3ky na flešku. Ani nevim jak, protože šedesátky zrovna moc neposlouchám, ale na flešku se dostal i soundtrack k tomuto filmu. Soundtrack kromě písniček obsahuje i různý hlášky Robina Williamse z filmu. Nějak jsem zase dostal chuť se na ten film podívat. Přečet jsem si tady komentáře, že dabing je na hovno, originál je nesrovnatelně lepší, atd... Takže jsem se podíval na film v originále a opět musim konstatovat, že mě to moc nenadchlo. Robin Williams sice dával do svý role všechno a zahrál skvěle, jenže ten příběh kolem je spíš taková přehlídka klišé a šablonovitejch postaviček. Prostě tenhle film stojí na výkonu Robina Williamse a zároveň dodávám, že dabing Michala Pavlaty podle mě filmu nijak neublížil. Škoda, že jsou už oba po smrti...

• 31.10.2016  01:55
    Zmizení (2013)

Drtivá většina uživatelů tady vychvaluje film do nebes, takže čekal jsem fakt hodně. Nechci říct, že jsem vyloženě zklamanej, ale tohle je podle mě po všech stránkách totálně průměrnej thriller. Snad jenom musim uznat, že na mě z filmu chvílema dejchla jakási syrová atmosféra, která se v posledních letech začala z thrillerů vytrácet. Ale mam pocit, že třeba ještě před 20 lety toto bylo prostě standardem, že thrillery měly atmosféru. A navíc ty filmy byly v průměru o hodinu kratší a patrně v nich toho bylo víc k vidění.

• 11.10.2016  21:45
    Průšvih (1992)

Tak jsem se tady dočet, že je to "Nezávislá hořká komedie nejen pro milovníky filmu Fargo". No opravdu netušim, co tohle má s Fargem společnýho kromě toho, že v tom hraje Steve Buscemi. Věřil jsem, že tohle se mi určitě bude líbit. Navíc herecký obsazení zase dává vzpomenout na Můj nejmilejší bar. V hlavních rolích Steve Buscemi a Seymour Cassel, mihne se tam i Debi Mazar nebo Elizabeth Bracco... Bohužel mě to dost zklamalo. Začátek ještě vypadal docela slibně, ale postupně jsem se u toho spíš začal nudit. Do toho občas teda přišel nějakej moment, kdy jsem se trochu zasmál, ale prostě jsem tomu nějak nepřišel na chuť. Když padly závěrečný titulky, tak jsem byl rád, že už to mám za sebou. Nejlepší z celýho filmu mi přišel asi 3-minutovej štěk Stanleyho Tucciho. 40%

• 7.10.2016  00:55

Ani nevim, kolik let si řikám, že bych měl Přízračný svět taky okomentovat, ale dokopal jsem se k tomu až teď. Poprvé jsem to viděl někdy v době, kdy jsem měl taky čerstvě ukončenou střední školu, a Enid a Rebeccu jsem si okamžitě zamiloval. Od tý doby tak každýho půl roku vždycky dostanu chuť se na film znovu podívat. Za ty roky jsem teda Přízračný svět viděl dohromady možná tak 30× a s každym dalšim zhlédnutim mám ten film a ty dvě ujetý holky snad ještě víc rád. Sice většinu času tvořej jenom různý absurdní rozhovory a různý takový poflakování od ničeho k ničemu, ale mně se to prostě líbí. Je to taková (anti)romantická komedie pro nás asociály a antisociály. Jinak pro mě životní role Thory Birch a asi i Scarlett Johansson a jedna z nejlepších rolí Steva Buscemiho. V menší roli odved dobrou práci taky Brad Renfro. Škoda, že Thora Birch skončila někde v propadlišti dějin a Brad Renfro skončil na krchově. Dokázal bych si představit asi na konci nějakou pointu, ale pod 5 hvězdiček prostě jít nemůžu.

• 2.10.2016  13:08

Jakýsi podivný rodinný drama o tom, že bez práce nejsou lahváče (pokud teda nejste odboráři), ale zároveň, když je pro někoho práce alfou i omegou, tak je potom docela opruz s nim nějak koexistovat. Jsou tam asi 2 dramatický situace, jinak mi to přišlo trochu jak epizoda z nějakýho televizního seriálu. Snad jen díky tomu, že v trom hraje Paul Newman a Henry Fonda, se na to dalo dívat. Oni dokázali tento nepříliš zajímavej příběh pozvednout na nějakej vyšší level. Bez nich bych to pravděpodobně ani nezvládnul dokoukat celý. 50%

• 1.10.2016  02:52

Tuberák Martin Dejdar to v sanatoriu rozjede na plný pecky a nakonec se protancuje až ke smrti. Zvláštní film o dnes už prakticky zapomenutý nemoci, kterej kombinuje humor i nějaký ty vážný situace. Neni to sice žádnej zázrak, ale docela mě to bavilo. A je neuvěřitelný, že před nějakejma 20 lety Dejdar mohl hrát hlavní roli ve filmu, kde mu křoví dělali herci jako Zindulka, Kopecký nebo Hálek. A nakonec to dotáhnul k tomu, že moderuje "zábavný" pořady a hraje ve stupidních seriálech. 65%

• 27.9.2016  00:58
    Ten jediný (1999)

K filmu jsem se dostal tak trochu oklikou. Sháněl jsem britskej remake. Po remaku se ovšem totálně slehla zem, takže jsem zkusil i tenhle originál z Legolandu. A po zhlédnutí musim napsat, že britská verze je o parník lepší. Je vtipnější, svižnější, má sympatičtější postavy a taky lepší soundtrack. Remake jsem viděl asi 5× a s chutí bych se podíval znovu. Tohle mi stačilo vidět 1×.

• 21.8.2016  21:13

Nerad to řikám, ale tenhle první díl se Shimim a Thannerem mě zrovna dvakrát nenadchnul. Shimiho vstup na scénu v jeho zabordelenym bytě, kde se válej hromady špinavýho nádobí a prázdný flašky od piva, je sice epickej, ale jinak je to dál jenom takový poflakování po všemožnejch ošuntělejch zákoutích Duisburgu. A samotnej případ a jeho vyšetřování mi taky nepřišlo zrovna moc zábavný ani zajímavý. Shimi s Thannerem to naplno rozjeli až v pozdějších dílech. Tohle je tak sotva na ty 3 hvězdy.

• 17.8.2016  02:45

Svýho času jsem měl Julianne Moore docela rád, ale v poslední době mi nějak začíná lézt na nervy. Ale to bude asi tim, že hraje v samejch blbejch filmech. Svýho času se mi docela líbila Ellen Page, ale tady vypadá jako školou povinný chlapec. Steve Carell mi taky svýho času připadal vtipnej, ale tady jsem měl chuť trefit ho do držky cihlou. Jedinej sympaťák byl Michael Shannon. Jinak mě fakt pobavilo, že někde v USA trvá největšímu frikulínovi přehodit 4 kola na autě 8 minut. A to má ještě navíc auto už zvednutý na heveru a k dispozici pneumatickou utahovačku. To bych za těch 8 minut stačil ještě sežrat svačinu a dojít si na hajzl. Jinak film je takovej jakože depresivní, ale nějak mě to nebavilo. To můžu příště třeba radši 2 hodiny poslouchat písničky od Lany del Rey a pak si podřezat žíly.

• 29.7.2016  00:02

Jelikož jsem od útlýho mládí rád pařil GTA, tak jsem si samozřejmě o první hráčce GTA v Československu přečet nejrůznější články a zhlédnul i pár dokumentů. Na film jsem se docela těšil. První zklamání se dostavilo, když jsem zjistil, že film je černobílej, protože to už samo o sobě dává tušit, že to bude nějaká umělecká blbost. A druhý zklamání bylo, že film stojí za hovno. Je to nudný, příšerně sestříhaný a v podstatě jsou to akorát takový obrázky, do kterejch se citujou nějaký úryvky článku na wikipedii. Pokud chcete koukat na někoho, kdo rád jezdí Trabantem, tak to už snad radši na to koště Přibáně.

• 27.7.2016  12:35

Další z mnoha filmů o cestě za pomstou. První půlka je dost o ničem, pak se to začne různě zamotávat a neni moc jasný, kdo s kym a proti komu. Nakonec se všichni tak nějak nazvájem pozabijej a se zdravou kůží z toho vyvázne akorát ta afroameričanka, která hrála kámošku Alicie Silverstone v Praštěný holce. Nenadchne, neurazí, stačilo vidět jednou. 55%

• 24.7.2016  21:42
    Den blbec (2014)

Axel Stein a Moritz Bleibtreu jsou docela zábavná dvojka, ale na můj vkus je film zbytečně dlouhej a chvílema jaksi ztrácí dech. A jak už bejvá zvykem, tak se zrovna moc nevydařil konec, kterej definitivně rozhodnul o tom, že film ode mě dostane "jenom" 3 hvězdy. Ale na komedii ze SRN je to docela slušnej počin.

• 24.7.2016  20:55

Matka a její dvě dcery prožívaj lásky a různý zklamání v nějakym příšernym zapadákově. Postrádá to nějakej hlavní příběh, jsou to spíš takový epizodky poskládaný k sobě. Vzniknul z toho takovej malej, milej film ze života, určen patrně spíš pro ženský publikum. Špatný to nebylo, ale zároveň taky nic, z čeho bych se posadil na prdel. Lepší 3 hvězdy.

• 19.7.2016  16:43

Vůbec mě to nebavilo a ani jsem to nedokoukal celý. Kdyby hrál Goebbelse Matásek, tak se to mohlo natočit jako komedie a pojmenovat to třeba Konec básníků v protektorátu Böhmen und Mähren.

• 12.6.2016  00:58

Hovna, blitky, fekální humor, stupidní humor... Komu tohle vadí, ať se na film nedívá. Já jsem se u toho pobavil možná i víc, než u originálu z roku 1983. Akorát mi lezla na nervy ta písnička od Seala.

• 9.6.2016  00:18
    Marťan (2015)

Překvapivě celkem zábavná 134-minutová reklama na stříbrnou lepící pásku. Akorát mi trochu vadí, jak úplně všechno, co se v posledních letech natáčí, musí bejt strašně rasově a genderově vyvážený. Postava velitelky, která poslouchá Glorii Gaynor, Donnu Summer a podobný disco vykopávky, je nesympatická na první pohled. Radši bych snad zůstal na tom Marsu, než s ní trávit dalších asi 500 dní při návratu na Zem. A těm negrům, co organizujou záchrannou akci, bych věřil spíš to, že někde v central parku kradou ajfouny, aby měli na crack. Jinak díky tomu ujetýmu disco soundtracku jsem měl pocit, že se film nebere nijak moc vážně, takže jsem překousnul i to mimózní finále. S vypnutym mozkem a několika promilema alkoholu v krvi je to tak za 60%.

• 2.6.2016  23:16

Totální zhulenost o nějakym podivnym týpkovi, kterej rozváží víno. Ten záhy začne žít s Marií Dubois a následně s nima začne žít i jeho foter, kterej si později sežene nějakou čubičku a táhnou to teda ve čtyřech. Nakonec se k nim ještě přidá nějakej afroameričan, kterej zametá chodníky. No 1 hvězda za film a druhá za odzbrojující úsměv Marie Dubois.

• 29.5.2016  23:34

Nějaká uvědomělá kravička je nasraná, že lidi uplácej, podváděj a prostě jednaj nečestně a nesportovně. Do toho řeší ještě nějakou manželskou krizi. Pro mě naprosto nezajímavý téma. Na filmu mě zaujalo akorát to, jak to před 30 lety vypadalo v Mladý Boleslavi. Některý místa jsem ani nepoznal.

• 10.9.2015  01:43

Kaiser ve vážný roli mi moc neseděl. Navíc jeho postava byla dost nesympatická a s inteligencí někde na hranici těžký debility. Přišla mi akorát vtipná ta vsuvka, kde Kaiser strašně vychvaluje Ladu Nivu, jak je pohodlná a prostorná. Shodou okolností v rodině tento pekelnej stroj máme a to auto je pohodlný asi jako žebřiňák. A do kufru se vejdou asi 2 basy od piva. I když na cestu do Afriky je to asi pořád lepší, než ta dvanácettroska, se kterou chtěl Kaiser vyrazit původně, než ho zavřeli do vězení. 40%

• 6.9.2015  13:04
    Laně (1968)

Na Chabrolovy filmy se hezky kouká, ale dějově jsou obvykle celkem slabý. Tady se v podstatě skoro celej film dost podrobně seznamujete s dvojicí hlavních ženských postav a "něco" se stane až úplně na konci. Co musim vyzdvihnout, to je výkon Stéphane Audran. Věřil jsem jí každý slovo, každý gesto, každej výraz v obličeji... Ta to zahrála tak famózně, že snad v životě musela bejt stejná svině jako v tom filmu :-) Jacqueline Sassard a Jean-Louis Trintignant hráli jenom druhý housle. Komická dvojka Zardi & Attal pobavila, ale přišla mi trochu mimo mísu. Jinak já film viděl až v roce 2015 a po tom téměř půlstoletí, co uplynulo od vzniku, to opravdu nepůsobí nijak odvážně nebo provokativně. Všechny ty "erotický" scény jsou hooodně decentní. Celkově průměr, kterej sice nenadchne, ale ani neurazí.

• 1.9.2015  23:05
    Jako pavouk (2001)

Po všech stránkách průměrnej trhiller, kterej táhne tradičně výbornej Morgan Freeman. Jinak CGI bouračka na začátku filmu je opravdu "mistrovský dílo".

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54