• Reality-TV

Naši (2016) (seriál)

Na Slovenské pomery zatiaľ celkom fajn :) dalo sa zasmiať, uvidíme ako to pôjde dalej

Muž na laně (2015)

Film dejovo, bol taký lepší priemer. Ale IMAX 3D!! Niečo nenormálne, úžasné, neuveriteľné. Toto jednoznačne každému odporúčam zažiť v IMAXE. A ten moment, keď si uvedomíte že sa to naozaj v 1974 stalo..

Píp! (2010)

Toto akože naozaj? :D

Bez kalhot XXL (2015)

Bohužiaľ, musím priznať sklamanie. Dej absolútna nuda, niečo na štýl road tripu, dialógy totálne nudné, zbytočné a bezvýznamné. Občas sa tam dalo na niečom zasmiať. Popravde, som čakala úplnú bombu, keďže som si ešte pred filmom čítala niektoré komentáre. Tešila som sa, keď som si od niektorých prečítala ako sa im druhá časť neuveriteľne páčila a o koľko je lepšia oproti jednotke. Akože seriously people? Nie. Jednotka je určite dejovo zaujímavejšia. Celý film, aby bol aspoň pozerateľný zachraňujú telá a tanec hercov. Nevedela som sa dočkať Channinga, ale musíme si naliať čistého vína a povedať že Joe Manganiello ho totálne predbehol! Moje kladné hodnotenie je hlavne za Joea. Samozrejme Channing je šupa ale Joe bol úžasný! Scéna v obchode, či na benzínke či kde to bolo, keď mal rozosmiať predavačku, mi ešte veľmi dlho ostane v pamäti. Je to kráľ.

Mimoni (2015)

Ach jaj mimoni mimoni... Minimálne rok som sa na tento film tešila. Mám síce 20 rokov, rozprávky vôbec nemusím, ale tieto žlté postavičky si ma od začiatku nejako získali. Odpočítavala som dni, kedy budú v kine, plus ešte aj v 3D. Tesne pred tým ako som na nich išla do kina som čítala jeden článok kde sa písalo cca toto: mimoni dokázali že sú vtipní, zlatí, chutní ale na celovečerný film nemajú. Vtedy som si povedala, že to nemôže byť pravda, a že tento článok písal jeden človek, a že koľko ľudí toľko chutí.. No bohužiaľ, v kine som sa presvedčila o pravde tohto človeka, ktorý to písal. Mimoni sú super, skvelí, zlatí, vtipní ale na film, ktorý je výhradne len o nich, proste nemajú. Film ako taký bol fajn, dej celkom dobre vymyslený, ale je to film, ktorý mi stačilo vidieť iba raz, pričom Despicable me si kľudne pozriem viac krát. Dá sa ale povedať že tento film vznikol na základe požiadavky od ľudí, keďže od vtedy ako vyšlo Despicable me všetci všade mimonov milovali a chceli s nimi film, čiže režisérom a podobne nie je čo zazlievať. No nič, ako 3Dčko na jedno pozretie fajn, ak náhodou vyjde další diel určite si ho pozriem, na mimonov nezanevriem a teším sa na Despicable me 3. :)

Jurský svět (2015)

Colin Trevorrow bravóó! Moji rodičia neboli v kine roky a tak ma napadlo že ich po rokoch vezmem na Jurassic World do IMAXu nech majú zážitok.. No napokon, čo oni, ale ja! :D Ako dieťa som milovala Jurský park, z detstva mám ešte aj knihu v ktorej som podpísaná a za menom mám 2.A. čo bol druhý ročník na základnej škole keď som to čítala. V IMAXe som sa totálne vžila do deja, ako keby som bola s hlavnými hrdinami. Čo by sa mi možno stalo aj v normálnom kine, veď ženy predsa len, ktorá z nás by nechcela stáť vedľa Chrisa Pratta. :D Chytila ma tam neuveriteľná nostalgia, vrátila som sa o 14 rokov späť do detských čias. Mohla by som čo to napísať aj o deji ale nechcem to tu spoilerovať. Garantujem Vám že po svete budete mať chuť si znova po dlhom čase pozrieť aj park. Ja osobne som ho videla dva krát, týždeň po kine, a dokonca som aj začala znova čítať knížku. :D To že dám svetu plný počet hviezdičiek mi bolo jasné už v momente keď sa vo filme prechádzalo cez legendery bránu s napísom Jurassic World - proste neuveriteľné zimomriavky som vtedy mala. :)

Scream (2015) (seriál)

Na tento seriál som dlho čakala, pretože vreskot patrí medzi moje obľúbené horory. A musím povedať že som príjemne prekvapená. Po pilote zatiaľ 4*, uvidíme ako sa to rozbehne ďalej.

Zmena chutí s Anetou a Janicou (2015) (pořad)

Príde mi to strašne na silu. Sú ľudia, ktorí majú vášeň k jedlu a ku vareniu v sebe, ale toto tieto dve jednoducho nemajú. 1* len za to že mám k vareniu blízko..

Slovensko chutí (2015) (pořad)

Slovenskú kuchyňu milujem. Ale tak isto mám určité výhrady..

Lidská stonožka 2 (2011)

Túto trilogiu som nikdy nevidela. Ale po všetkých tých článkoch všade na internete som bola jednoducho zvedavá. Ako to všetkých ľudí pohoršuje, ako je režisér chorý, ako to nie je normálne a ten kto to natočil by sa mal liečiť. Film bol presne taký, ako som o ňom čítala. Chorý, prehnaný, zvrátený, nechutný. Ale proste musím uznať, že to je presne to čo od hororu očakávam! :D Tým samozrejme nehovorím že sa mi to páčilo, ale jednoducho konečne prišlo niečo, na čo keď som sa pozrela ostala som znechutená a nie vystrašená. Všetky horory sú na jedno brdo, kraviny kde sa zľaknem, sem tam niekto niekoho zabije a to je všetko. Ale tieto filmy dávaju hororom uplne novú stránku. Každopádne, stačilo mi.. :D