Kyselý dech (2016) (amatérský film)

Toz Kurva na Karvinsku ta nostalgia ide. Hlasky z 90kovych filmov, vykony dobrovolnikov ala Troma production. Ale z tej lasky k filmu sa na to divat da.

Nebezpečná kořist (1995) odpad!

Nevedel som do coho to idem, a teraz si uz len idempre klince do oci. Toto sa da pozerat len ako parodia.

Megažralok vs. obří chobotnice (2009) odpad!

Po tomto filme uz viem, co je posledny level mucenia na Guantaname. Pustanie tohoto filmu, teda, toto si ani nezasluzi nazov film.

Dredd (2012)

Raid ako americke bcko

Avgust. Vosmogo (2012)

Prijemne prekvapenie s velkou davkou propagandy. Na druhej strane som sa dost dobre bavil.

Kahaani (2012)

Konecne bolywoodsky film bez tancovania a bez spevu, ale s hodne zaujimavou atmosferou a neamerickym koncom.

Wanted (2009)

Na pomery Bollywoodu tazky nadpriemer, na pomery ostatnych produkcii lahky priemer. Ale neskutocne som sa bavil.

Sněhurka a lovec (2012)

Slusne Fantasy, ktore vyzdvihuje do vysin Charlize Theron, ale zhadzuje Kristen Stewart. Nechapem ako moze tak krasna zenska vypadat tak odpudivo a jej herny prejav sa lisi len v dvoch pohladoch. Ja vidiet bieleho jelena tak by som sa na mieste po**al radostou, ona len privrela ocicka. Par hluchych momentov som tiez schopny odpustit, a celkovo ten film na mna urobil velmi dobry dojem. Mrzi ma ale nevyuzitie fantasy potencialu. Po scenke s trollom som ocakaval, ze boj s kralovnou bude epickejsi a vsetky mozne fantasy postavy sa do toho boja zapoja, nic take sa nestalo. Ak niekto ocakava tazke fantasy dostane rozpravku, ak niekto ocakava rozpravku, dostane one women show hrozivej a straslivej Charlize. Strach ktory posobil na prirodu a ludi posobil od nej aj na mna, a veril som jej kazdy moment jej zloby.

Rango (2011)

Jeden z najlepsich westernov poslednej doby. Ze je kresleny, no a co? Klisovite epizodky zo starych westernov, ktore odkazuju na dobre filmy a vela komedialnych prvkov, ktore ma rozosmiali boli spravnym receptom. A hlavny jasterak by si za rolu odohranu v saloone zasluzil urcite oskara. Upozornujem, ze deti vela vtipkov nepochopia, ale budu sa bavit kralovsky tiez.

Žena v černém (2012)

Kvalitne odvedena praca, s trosku haprujucim castingom - Radcliffe proste nevyzera ako dospely a zodpovedny otec rodiny aj ked to odohral na jednicku. Vsetky deti vyzeraju vo filme uplne rovnako - co cakat v anglicku, ako povedal Houbar. Ale inak zodpovedna ducharina, ktora neprekvapi, par krat statocne vystrasi a ma spravnu gradaciu napatia.