Továrna na sny (2020) (pořad) odpad!

Vrchol interiérového nevkusu. Neiveriteľné, že je to z roku 2020!

Terminátor: Temný osud (2019)

SPOJLER KOMENTÁR!!! Reči o tom že ide o dostojné pokračovanie skvelého druhého dielu boli prehnané. Kvalitou sa film drží na úrovni predošlého počinu Genysis. Pozitívnou stránkou filmu je návrat Sary Connorovej. Tu u mna končia pozítíva filmu. Tentokrát to nezachránil ani Arnold a samozrejme ani Cameron, ktorý zase potvrdil to že keď nie je v úlohe režiséra tak je zbytočné sa v rámci kampane oháňať jeho menom. Výber hercov môže smelo konkurovať nepremyslenému castingu pri Genysis. Nová spasiteľka v podaní Natalie Reyes je najhoršou možnou voľbou. Nulový herecký talent, nevýrazná a ako nejaká akčná hrdinka a matka budúcnosti je absolútne nevhodná. Mackenzie Davis a Diego Luna sa snažia, ale ich spoločné akčné scény pripomínajú skôr avengerov než terminátorov. Rodinne naladená Arnieho T800 by bola vhodnejšia do paródie v štýle Bláznivých striel. Zasa paroduje ikonické hlášky a scény zo svojich starších klasík. Počuť zase parafrazy na I'll be back hlášku je už neskutočne otravné. DiCaprio po Titanicu tiež netvrdí v každom svojom filme že je kráľ sveta. Upgrade terminátora v podobe zabitia Johna Connora hneď v úvode a jeho nahradením nezaujímavou postavou je zabitie celého filmu. Kampaň opisovala Dark Fate ako film, ktorý sa vracia ku koreňom a ide v duchu jednotky a dvojky. Vyriešili to tak že v úvode zabili Johna Connora? No neviem či je to dôstojné pokračovanie dvojky potom. Vidieť tak úvodnú scénu z Dark Fate v kine v 92hom roku ako podtitulkovú scénu T2, tak mám nočné mory doteraz. Vidím to ale tak, že Terminátor vznikol hlavne kvôli Arnoldovi (aj ked sa objaví až po hodine). No príbeh kde by bol t800 s Connorom by už nedával zmysel. Ja osobne by som bral radšej Connora než Arnieho. Ten je pre sériu už skôr kontraproduktívny. 3 hviezdy dávam filmu ktorý ma pobavil, boli tam fajn triky, hrdinovia boli odvážnejší než iron man s thorom dokopy a Arnie tam povedal pár srandovných veci. Plytké dovôdy ale nič hlbšie som ani nečakal. Ako samostatný film pri ktorom sa dá najesť alebo vypiť pivo je to ok. V žiadnom prípade to nie je T3, ale len neprekvapivo priemerný T6.

Plán útěku 3 (2019)

Ako bolo napísané. Je to len tuctové videobéčko aké dnes produkuje Seagal. Nezaujímavý dej, odohrávajúci sa v lacnom prostredí a celý čas v tme. Pozitívom je len to že sa tu objaví veľa známych ksichtov.

Filmové hity 80. let (2017)

Dost slabe. Najprv rozoberu Slyho, co je pochopitelne. Potom sa pustia do Van Damma a Arnolda si nechaju nakoniec a venuju mu tak malo casu az je to hriech. Som si isty ze hocikto z tu pritomnych CSFD fandov akcneho filmu by natocil vypovednejsi dokument na damu temu. Mizerne spracovanie. Dve hviezdy si zasluzi len ten Lundgren za tie prihody.

Martial Law - Stav ohrožení (1998) (seriál)

Standardny akcny serial z 90tych rokov, ktory zaujal hlavne obcasnym cameom beckovych hviezd ako napr. Gruner alebo Dacascos. Nepochopena pre mna ostala len ucast totalne nevyuziteho Lorena Avedona, ktory by si rovnako ako spominany Gruner alebo Dacascos zasluzil zaverecny suboj s hlavnou hviezdou.

Muž z oceli (2013)

Najputavejsie spracovana verzia Supermana. Zaujimavy zaporak. Skvele efekty. Putavy pribeh a hlavne vynikajuci Henry Cavill. Konecne to nie je len uhladeny Superman, ale je to "clovek" z masa a kosti, ktory citi a trpi.

Temné hlubiny (2018)

Nezvládnuté béčko, ktoré drži nad odpadom len prítomnosť Dolpha a JCVD.