Wacoslav1

Wacoslav1

Milan Vacek

okres Praha
Vocas bez vkusu, nebo jak se jmenuje ta věc, co se maže na chleba.

<< předchozí 1 2 3 4 28 56 83 110
    • 21.4.2017  22:33

Eastwood v netradiční roli. Zápletka je náhodou celkem slušná a exteriéry parádní, ale časem se to přeci jenom začne trochu vléct. Holt zkrácení by neuškodilo. Kvalitní kousek, ale 4* mu nakonec nedám.65%

• 21.4.2017  21:55

Unesenej synek se nemusí bát i když ho mlátí a jeho křik pouští do éteru, tak jeho fotr Michael Caine je brutální drsňák co nehne ani brvou a nakonec stejně všechno rozsekne a v dobré obrátí. Celkem povedená přímočará první půlka ta druhá už se trochu topí v překombinovaným ději, ale slušná sedmdesátka se vším všudy.60%

• 16.4.2017  21:29

Solidní dramatická válečná rekonstrukce a poslední kousek který jsem si doplnil u režiséra Cosmatose. Škoda trochu rozvláčného úvodu kdy to trvá víc než půl hodiny než se začne dít něco zásadního, ale souhlasím, že ve scéně která předchází atentátu na fašouny by se napětí dalo krájet a atmosféra je fantastická, pak už se film po zmíněném aktu rozjede a samotné plánování chladnokrevné odplaty za tento čin bere dech. Tato část filmu je asi zpracovaná nejlépe samotné závěrečné masové popravy v jeskyni už tak důležité nejsou. Tento film se totiž nezaměřuje na zobrazování naturalistického násilí spíš odhaluje celou podstatu tohoto hrůzného činu a v tom boduje dokonale no a na velký debut režiséra to taky není zlé, takže za mě 75%

• 12.4.2017  22:36
    Rychle a zběsile 8 (2017)

To jste se tu jako fakt všichni posrali?! Co to mělo bejt?! Já opravdu neměl přehnaná očekávání, fanoušek týhle série už ze mě nebude, ale doufal jsem aspoň v zábavnou píčovinu ve stylu sedmičky, ale tohle bylo něco nepopsatelně strašnýho, tak trapně už mi v kině dlouho nebylo. Nepochopím takový sešup směrem dolů, ale musel bych se hanbit sám před sebou kdybych hodnotil jinak. Zatím jasnej kandidát na odpad roku. Jestli byl v minulých dílech děj mírně řečeno retardovanej, tak tady připomíná žumpu plnou splašků, ale není to zábavný jenom uhozený. Navíc téměř veškerá akce je ničená píčoidním střihem. No nic dál už mě to nezajímá z touhle sérií končím, stejně nevím jak tohle dopadlo, protože chvíli před koncem jsem odešel z kina, nechtěl jsem kvůli dokoukání týhle mrdky čekat půlhodiny na zastávce na další rychlej a zběsilej autobus.0%

• 10.4.2017  03:28
    Aftermath (2017)

Příběh který nemá vítěze jen poražené. Solidní depka u které od začátku víte, že nedopadne dobře ani pro jednoho ze dvou hlavních aktérů pochopitelně pokud případ znáte, tak pro vás jakékoliv překvapení odpadá, ale to by nevadilo. Bohužel film je dost povrchní a některé věci které by si zasloužili rozvinout jsou potlačené na úkor natahovaných nic neříkajících scén. Jinak co se Arnieho týče, tak sprchovací scénu si mohl odpustit (fakt už nemá tělo jako Terminátor) ale po herecké stránce mu není co vytknout s vrásčitým zarostlým obličejem mu jdou dramatické role nečekaně dobře škoda, že film je čistý průměr a proto víc než lepší 3* nedostane.65%

• 10.4.2017  02:47
    Dead Story (2017)

Heh začíná mě bavit pozorovat do jakých sraček se horory ještě propadnou no tenhle aspoň necpali do kin.5%

• 10.4.2017  02:38

Nápad je to bezesporu zajímavý, ale nesmělo by mu podrážet nohy dost naivní zpracování a naprosto idiotský scénář. Jako jednohubka to pravda odsýpá bez problému, ale co se těch různých alternativních vyznění týče, tak tipuji, že je úplně jedno co si diváci zvolí, protože jsou patrně všechny stejně blbé a ve finále tak jako tak chování postav nedává smysl, ale co už svůj účel si to splní, to zase jo.50%

• 9.4.2017  00:54

Mno co k tomu psát? Vypadalo to, že to snad nikdy nevyjde, tak se dal očekávat buď velký sukces nebo velký průser a nakonec to není ani jedno z toho, spíš se jedná o typicky lehce nadprůměrný Boykovský příběh. To jest povedenené fighty plus maximální dějová retardace aneb miliarda a jedno klišé které je pravda zabalené do svižné bojové omáčky, ale i tak, kdo kurwa píše Florentinovi ty retardovaný scénáře?! A chyba není v Adkinsovi ten tu i mimo ring uhrál co se dalo, ale imbecilní děj mu dává K.O. Takže klasika nic víc nic míň.60%

• 8.4.2017  23:59
    Proti všem (2016)

Tohle nevyšlo. Při troše snahy to mohl být zábavný film, ale ve výsledku je to jen odfláknutá sračka.15%

• 8.4.2017  23:56

Hodně průměrná záležitost kterou táhne hlavně Roger Moore jak se dá. Dále tu máme pěkné Řecké exteriéry v kterých je film točený plus další známá jména v obsazení, ale nějak mě to nestrhlo, stopáž mě spíš uspala a byť je to řemeslně slušné, tak režisér Cosmatos má rozhodně na kontě lepší snímky.55%

• 8.4.2017  23:51

Hmm co nás asi čeká příště?! 50 odstínů běloby!? No nic pro jistotu to radši ani nechci vědět...10%

• 8.4.2017  23:46
    Cradle, The (2007)

Další nudná rádoby hororová záležitost, ale nevypnul jsem to předčasně tak si to 1* zaslouží.20%

• 8.4.2017  23:14

Wow! Nečekal jsem, že mě to až tak sejme, ale jedná se o skutečně skvěle vygradované válečné drama kde probíhá osobní souboj dvou sniperů v pozadí jedné z největších válečných vřav. Perfektní záležitost! 95%

• 7.4.2017  21:34
    Volyň (2016)

Sorry Majku a verbale, ale nemůžu sdílet vaše nadšení. Mám holt problém s filmem který se téměř dvě hodiny rozjíždí a když se konečně rozjede, tak skončí v nejlepším. Jasně není to pro každého, je to syrové, naturalistické a brutální... ale tak moment fakt mi chcete tvrdit, že tohle už tu nebylo?! Tak jistě válka je svinstvo to víme a to, že my Slovani jsme když jde o vzájemné vyvražďování ta největší prasata to taky není nic nového, takže ten drsný nekompromisní závěr filmu to na slabý 3* vytáhne, ale na víc to není ani náhodou.50%

• 7.4.2017  21:17

Říkal jsem si, že by to mohla bejt prdel, ale zasmál jsem se asi 2x prostě další buranská rádoby komedie.15%

• 6.4.2017  17:23

Pekelně ukecaná typicky Ruská nuda. 1* dávám za Český křišťálový lustr. Jinak spousta keců o ničem a zmatený děj. Nicméně nepřestává mě fascinovat odkud Řitka video tyhle skvosty pořád vytahuje...20%

• 5.4.2017  17:28
    Ploty (2016)

Ty vole tohle mělo takový slimáčí tempo, že jsem si až místy říkal, že se dívám na nějakej zpomalenej film nebo jsou ti herci zaseknutí. No nic další nestravitelná oscarovka. Jestli ovšem stačí halda oduševnělých negerských keců a rádoby hereckých výkonů k tomu aby si nějakej akademik u toho vyhonil, pak je všechno ok.10%

• 3.4.2017  20:33
    Lethal Weapon (TV seriál) (2016)

Shlédnuta komplet první série. Po pravdě od začátku jsem tomu nevěřil, ale nakonec to tak zle nedopadlo. Z ústřední dvojice mi nečekaně víc sedl Crawford jehož plusem je, že ke svérázné postavě Martina Rigse přistoupil po svém a nekopíruje Mela. Naopak Wyans občas až příliš unavený a důchodcovský netvrdím, že Glover byl zabiják, ale určitě o třídu lepší. Jinak celkově je seriál lepší průměr. Nemá moc smysl porovnávat ho z původními filmy, ale solidní řemeslo to je a pěknou trojku si zaslouží. Ps: a ze zvědavosti určitě mrknu i na druhou řadu.60%

• 2.4.2017  00:17
    Skryté zlo (2017)

Ty woe to jsem si zase jednou dal... Prosím ať už žánr horor nevylézá z hlubin do kterých byl pohřben.0%

• 2.4.2017  00:06
    Female Fight Club (2016)

No do prdele co tohle jako mělo bejt?! Oduševnělý feministický drama okořeněný o pár bitek které tvrdost a kontaktnost neviděli ani z rychlíku? A sakra toho Dolphina snad vážně zavřeli do kriminálu, že už poslední dobou jiný role nehraje!? no to je fuck, protože tohle stejně vesměs není vůbec o něm jenom nechápu proč má zapotřebí se podobnýho trapasu vůbec zúčastňovat, ale co už, do pekla s tím.5%

• 1.4.2017  23:45

Mno možná film na zajímavý téma, ale ve finále dost nudnej a povrchní. Neoslovilo mě to.15%

• 1.4.2017  23:32

Takže je to jasný mimo jedničky to chce liché díly této série ignorovat. Nunnovi se celkem povedl film Eliminators s Adkinsem, ale tohle je slabota. Ve zkratce : Mariňák Jake Carter je tu tentokrát za saniťáka WTF?! hraje ho furt to vyzMIZíkovaný střevo a muselo to bejt fakt extra levný, když se to celý odehrává v jedný garáži a jejím okolí. Když si odmyslím stupidní story, tak je děj vyplněn amatérskýma přestřelkama a hodně průměrnýma bitkama když k tomu navrch přičtu (ne)charizma hlavního hrdiny, tak mi z toho vychází solidní píčárna. No nic počkám si na šestku jestli vznikne a bude v kvalitnějším podání, tohle je marnost...20%

• 1.4.2017  22:50

Starý kvalitní Francouzský kriminální kousek. K úplné dokonalosti tu chybělo jen velmi málo. Pěkná ukázka vyhroceného boje mezi čestnými a nečestnými policajty. Ano jistě namítnete, že takových filmů je mnoho, ale tento je jeden z prvních na toto téma a rozhodně by vám neměl uniknout! Pozornost si určitě zaslouží.90%

• 1.4.2017  22:45

Ale jo jako jednohubka to docela pobavilo. Neměl jsem od tohohle snímku žádná přehnaná očekávání, takže se dá říct, že jsem dostal víc než jsem chtěl a to bohatě stačí a ještě jsem za to nemusel platit. Paráda! 65%

• 1.4.2017  22:41
    Devil in the Dark (2017)

Další levná zplácaná rádoby hororová chujovina. No dobře to už známe, co tu máte dál? 5%

• 1.4.2017  00:43

Poslední kapitola? No doufejme... Prznění téhle značky debilem Andersonem už bylo dost.10%

• 1.4.2017  00:32

Příjemnej a pozitivní filmek o tom, že můžete bejt ve sračkách, ale dokud je šance a vůle něco změnit, tak se může najít někdo nebo něco co vás z toho vytáhne a nemusí to bejt nutně kocour. Tady je to míněno spíš všeobecně. Každopádně Bob je luxusní zrzek to jo (nevím proč je v titulcích mourek, když je zrzavý, ale čert to vem) a pochopitelně u mě jako u milovníka koček je úspěch podobného filmu předem zaručen, ale myslím si, že to může chytnout i nezaujatého diváka. Svým způsobem takřka sázka na jistotu a moc pěkný čtyři hvězdice.85%

• 31.3.2017  02:34
    Altitude (2017)

Škoda začátek byl slibnej. Vypadalo to, že se jedná o ten typ podfinancovanýho béčka co bude aspoň záměrně stupidní a zábavný, ale platí to jenom pro první půlku. Nejvíc pobavil šaškující stevard a jeho nekompromisní likvidace. Pochopitelně o originalitě nemůže být ani řeč, pokud jste viděli pár filmů na téma únos letadla nebo snad rovnou úplně všechny (jako já) tak vás nemůže nic zaskočit. Klišé se vrší, akce je bohužel kurewsky málo, jak je u posledních podobných levných kousků zvykem a tak zůstává na pobavení jen ta brakovitost snímku, ale ten se bohužel v druhé půlce přepne do zbytečně vážné polohy a už to není ani zdaleka taková sranda.. Takže co tu stojí za zmínku? Mno Deniska je každopádně pořád šukézní. Dolph si tu určitě udělal slušnou bokovku natočenou za pár dní kterou si v záporné roli odseděl celou v pohodě za kniplem a dohromady tu má všehovšudy asi 15 minut a skončí neslavně. Efekty letadla kupodivu nejsou nejhorší a možná spolu s honoráři pro dvě hlavní hvězdy stáli nejvíc. Tak jako tak ve finále z toho je jenom další podprůměrný provařený direct to torrent kousek na který si za pár dní jen stěží vzpomenete.30%

• 28.3.2017  03:38

Mno nechtěl jsem to po solidně vypadajícím traileru zakřiknout, ale vypadalo to, že by se Cage mohl zase po nějaké době objevit v něčem koukatelném a kupodivu stalo se. Jasně tenhle film není žádná nezapomenutelná pecka spíše se jedná o takovou klasickou béčkovou záležitost na provařené téma, ale nakonec se z toho vyklubal celkem příjemnej oldschol zpracovanej thriller kterej na jedno shlédnutí rozhodně nepohorší. Jenom od toho nesmíte po té úvodní scéně očekávat akční nálož je to spíše pomaleji plynoucí záležitost na takřka klasické téma kdy chuděru frajerku odporní parchanti znásilní před očima její dcery, ale díky bezcharakternímu advokátovi v podání Dona Johnsona se z toho dostanou. S tím se však nesmíří Nick v kleci který je tu celkem fajn a hlavně šíleně nepřehrává a dá se stoickým klidem těm hajzlům co proto. Jasně není to nijak originální a střední část filmu je utahaná, ale jako pohodový béčkový revegne kousek? proč ne...55%

• 28.3.2017  02:22

Já pejskař věru nejsem, ale tenhle film mě nakonec nijak neurazil. Taková typická ždímačka pro majitele zvířátek, ale taková nenásilná a přirozená. Na směšnou a štvavou mediální kampaň netřeba brát zřetel.65%

<< předchozí 1 2 3 4 28 56 83 110