Zjizvená tvář (1983)

Emocionálně nulové, Al Pacino zapomněl hrát, scénář velmi děravý.  Jsem rád, že jsem to dokoukal.

Teorie tygra (2016)

Jo, ženský nás zničí 🙂

Mandragora (1997)

Dost drsný film o kruté realitě 90.let v Praze, velmi zvláštně natočený. Viděl jsem ho kdysi před asi 20 lety v telce a vůbec si nevzpomínám, že bych z něho byl až tak vykolejený.

Bábovky (2020)

Dřív, než si přečtu zdejší asi spíš negativní komentáře, napíšu ten svůj. Film Bábovky mě docela odrovnal. Posledních 20 minut jsem řval jako želva a jsem rád, že se mi to nestalo v kině, ale doma u televize. Už hodně dlouho se to žádnému filmu nepovedlo a nevzpomínám si, kdy jsem naposled bulel u českého filmu. Řekl bych, že do sebe všechno krásně zapadlo. Jasně, happyend jsem očekával, ale to mi vůbec nevadilo. Scénář je velmi promyšlený, hudba pasuje jak prdel na hrnec a herecké výkony většiny herců se mi taky líbily. Postavy jednají rozumně, nikdo nevybočuje a jejich chování dává smysl.  Nemám, co bych Rudolfovi Havlíkovi vytknul. A děkuju, byl to fakt zážitek. Ještě na závěr: Lidi, starejte se o svoje děti, i o ty velký.

Mimořádná událost (2022)

Je to docela vtipný. Ve vlaku a vlastně ani v celém filmu není jediná normálně jednající osoba. Ovšem kromě malého chytrého kluka, co zdrhnul tátovi z cyklo výletu.

Lid versus Larry Flynt (1996)

Je to drzý, nevkusný, ale dost zábavný. Obdivuji Miloše Formana, že se to toho pustil.

Jackie Brown (1997)

Mně se nejvíc líbil Robert DeNiro a jeho Louis s IQ kolem 80. Skvěle by zapadl u nás v práci ve skladu :)

Mělký hrob (1994)

Jednoduše skvělý film. Bavil mě od začátku do konce a asi to tak bývá, ze peníze dělají "přátele". Danny Boyle je borec.

Playgirls (1995)

Tohle vůbec není tak špatný film. Bral jsem ho jako srandu a parodii. Míše to moc slušelo.

Falešná dcera (2021) (TV film)

Rodiče po 6 letech nepoznají vlastní dceru. Aha.