Poslední odcházení Václava Havla (2012) (TV film)

EP2012: Nejdříve si něco přečtěte, či zhlédněte pár filmů, ať nejste tak hloupý jako jste teď ;) Vynikající film! Jak je z filmu vidět, Václav Havel, si úctu celého národa zaslouží, a také zasloužil. Režisérce Monice Le Fay, dávám 5 hvězd + velkou poklonu. A lidem jako jsou: "LOLEK" , "EP2012" , "The Graduate" bych plivl do obličeje, ne úcta k osobě která toho dokázala nejméně milion krát více než vy. ;) A která je uctívaná národem, a také lidmi z jiných zemí. To už chce potlesk. :) Doporučuji!

04826 Jirous (2012) (TV film)

Nejlepší film natočený o Ivanu Martinu Jirousovi. Dávám 5 hvězd, toto si to opravdu zaslouží! Odpovědi pro lidi kteří píší "Bylo to vůbec potřeba" nebo "Mělo to smysl" --> Ano mělo, aby jste byly vzdělanější, a né lidé takoví jací tu píšou s prominutím takové koko*iny!

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Miluji tento seriál. Nejoblíbenější! Ale trochu mě zkalamalo to, nemá poté takovou cenu se na tu řadu dívat když víte kdo vyhraje. :( Právě mi to prozradil uživatel Kulmon komentářem předemnou. :( Ale jinak skvělá podívaná, ještě jsem neviděl celou sérii ale vynikající! Doporučuji! :)

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Skvělá řada jako všechny ostatní které jsem viděl. Můj nejoblíbenější seriál. :) Doporučuji všem!

Ten Největší (2007)

Velmi směšný, zábavný a dobře udělaný film. Filmu bych nic nevytknul. Film který se zařazuje podle mého k konkurentům nejlepším filmům! Doporučuji.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Nemám co dodat podle mě a pro mě nejlepší , nejzábavnější a nejdobrodružnější seriál všech dob! Pro mě neuvěřitelně vynikající krásná hodící se hudba a záběry z pořadu jsou užasné! Nejlepší seriál který sem kdy viděl. Nemám slov!

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Ovládací panel
1 bod