kulyk

kulyk

kulyk Kulyksson

okres Praha
otporník na vše a Peytlova jebka

MSN: moc se nesměj!
Yahoo: a neřvi debile

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 26.3.2017  01:35
    Četníci z Luhačovic (TV seriál) (2017)

No to mi ho drbej za ouškama! Zkusmo mrknu na dvě minutky ze seriálu, a copak to nevidím? Dvě švestky na cimře spouští pumpky a dělají z Luhačovic lázně vpravdě římské, a jediný stařec, který zaslouží ve skorovarech procedury, je jejich fiflající šéfik Zedníček. No, není čas na kraviny, nebudu tu možná věčně. Holt zůstanu ochuzen.

• 19.3.2017  18:45

Několik scén, u nichž je shodou okolností vždy Nela Boudová a většinou i mistr Posránecký, to shazují jako náklaďák německé koledníky. Ne vinou výše zmíněných tyto ,,davové" momentky dostávají jinak poklidně plynoucí děj pohodové romatnické komedie do křeče z předávkování debiliriem. Vetchý, který byl nasazen do role misogyna i přes jeho pověstné chlapecké uchichtávání, které na ženy působí coby vyhlášené afrodiziakum (možná vlastně právě pro něj) to dává samozřejmě za jedna. Pro kulyčka doteď neznámá a vyzubená Hřebíčková (proč ne Hřebečková, kobylka jedna?! Ještě vlasy do tmava a smíme se kamarádit, na písku si pohrát, angličáky povyměňovat) dokázala umně skloubit něhu i rozhodnost. Táborský by zvládl zahrát i včelstvo v době rojení (jeho bych obsadil coby Jana Maszáriků), Langošovi taky stačí jen stát a čumět s rypákem nahoru a již si plní svou roli. Skvěle obsazené, kýčovité, chvílemi selhávající a trapné až hanba, ovšem milé a uklidňující. Asi jako kdyby člověk před padesáti lety spáchal grupáč se Štěpánkou Haničincovou i čertíkem Bertíkem.

• 19.3.2017  18:06
    Green Room (2015)

Výborný komentář pana PetroPana, lepší nedám. Tož zduřte, ogaři.

• 19.3.2017  12:23
    Veterán (2015)

Vezměte téma arogance moci, naroubujte korupční potenciál velkých peněz, přidejte výborně vykástovaného padoucha, okořeňte akcí, a to by bylo, aby nebylo, no ne? Leda, že by se vám chtělo celý projekt spáchat v Korei. Pak se do filmu vloudí naprosto nepatřičné šaškování hrdinů, xyfty rákosů, často nasazující výrazy udivení, okopírované od seroucího basseta, a děj, který začne prapodivně přeskakovat mezi řežbou a rozhovory jak z mateřské školky, či z komunikace mezi abonenty vzdělání od UJAKu. Za pozornost stojí sociálně uvědomělý podtext a, v čemž se opakuji, libově zahraný ústřední hajzlíček.

• 19.3.2017  10:51
    Ruff Ruff, Tweet a Dave (TV seriál) (2015)

Zatímco dáma a o výchově do bedny plkající maminka Eva Depostelo má blokovaný internet, aby její potěr nenašel strhující pohádku ,,Jak si ji mamá vyčvachtala mrkví", plebs mého typu nechává děti klidně zírat na kdejaké zhůvěřilosti, protože zeleninu docela jako nerad. Někdy však opustím stanoviště v křesle, strategicky umístěném na dosah od lednice, koše a popelníku, abych zkontroloval, u čeho to zase pinďouři v obýváku hýkají. Prostě fotr roku a šarmantní génius v jednom. Naposledy dnes jsem tedy upřel svá krví podlitá prasečí očka na celý jeden díl komentovaného seriálu a musím říci - hodnotím čtyřiceti procenty spíše ze slušnosti, stojí to za méně. Tři zrůdičky s basedowkou totiž řeší různé matematické či logické problémy které jsou tak zapeklité, že nechápu, jak to děti mohou dát. Já tedy nedal. Tvůrci by měli ubrat, ať se nám potomstvo myšlenkově nezahltí. Celé týdny teď budu dumat, jak vytvořit skluzavku ze tří schůdků a prkénka. Stejně si stále myslím, že pravdu měl Rafraf když tvrdil, že se má fošna vrazit dospod, schody na ni a pak jít na kakaíčko.

• 12.3.2017  22:48
    Gummo (1997)

Čistý punk. No future, skautíci.

• 11.3.2017  10:32

Doktor Srance - méně cucanální, než Thorovo leštění kladiva, nablbější, než Džekmenovo drápkování. Z hlediska komickových adaptací lepší průměr. Více snad ani psát netřeba.

• 11.3.2017  09:50

Viz Segre. Ano, USA jsou zemí přistěhovalců. Ale ne až takhle, hele. Jistě, i v dřevních dobách se po emerice potulovaly uvědomělé a soběstačné dámy. Ale ne až takhle, hele. Jsou zaznamenány hrdinné útoky na kulometná hnízda, při nichž geroj vlastním tělem odclonil spolubojovníky. Ale ne až takhle, hele. Kdyby se patlanice jmenovala jakkoli jinak, má ty tři hvězdy zaslouženě, takto jednu nadsazuji jen za to, že notorická vyblitka Hejly působila chvílemi téměř sexy.

• 11.3.2017  09:33
    Pasažéři (2016)

Já uím fo f tím je! Je to uovbitý! No dobrá, obsah vypovídá o všem (kromě skluzu k červenoknihovnímu laktačnímu pointění), takže není moc co psát. Pokud jste jako já tak za vidění nic nedáte, takže klidně do toho jděte ceckama, v rámci žánru je spousta setsakra horších volovin. Ovšem jedna palčivá otázka nám provždy zůstane - jak by si na místě Pratta poradil chlapík, co v tom ,,umí chodit"? - Polospoilery, bacháč! - Vzbudil by nejprve nějakého moulu, se kterým by jemně popil na rozloučenou a pak jej ve spánku ubil kusem kolejnice? Aby následně mohl z boxů vyndat třicet samic v rozličném provedení, od žahadel jak vozy po asijská kapesní prcátka, na každý den v měsíci jednu, vše hodil na ,,ve spravedlivém hněvu sejmutého figuranta" a trošku si ten vejlet alespoň užil? Než by zešílel z přemíry kvokotu a rozplynul své stresy v reaktoru? Ještě chytřejší by je bylo budit postupně, aby se nespikly... teď mi napadá, co kdyby z kokonu vylouplý kosmonaut preferoval klucká? Jé, to by bylo pokusů a krvavě ukončených omylů, než by se dala lidu předložit Zkrocená 2 - hora šrotu ve vakuu.

• 11.3.2017  09:01
    Pečovatel (2014)

Každý má právo na léčbu, do piče, aby se mohl konečně nacpat do.... tak ne, do piče ne, zde se preferují jiné otvory u onakého pohlaví. Ve věku mírně nezralém. Belgie má s obřími pedofilními sítěmi i jejich prorůstáním jak do byznysu, tak i do politiky, bohaté zkušenosti. Pokud se někdo chce samovzdělat, nechť si vygůglí ,,síť Dutroux". Je tedy pochopitelné, že nějaká prvoplánovitá a jednoduchá sračička, natočená na dané téma, by v zemi neprošla.

• 1.3.2017  19:15
    Inferno (2016)

I ti pomalejší již tuší, že rámec je daný. Tomík se zaplete s nějakou církví, protože co už může být tajemnější, než vydrolení demagogičtí tajnůstkáři s patentem na věčnou pravdu, vyfasuje kundičku, aby bylo na co čumět a motá se po tom historickém městečku, které pisálkovi z fondu podpory turistiky poskytlo nejlepší rauty a rozkuřovačky. A protože to již víme, není proč být znechucen, když se tak děje, že? Poslední díl je asi nejkřečovitější, neb se čerstvoučká frnda v půlce mění za dost odřený model a Tomovi to i jinak moc nemyslí. No - ale těch UNESCOvesnic zase prolezou více, takže... furt je čím se inspirovat.

• 1.3.2017  18:45

Buďme upřímní - ,,příběh" sám je blbější, než Nastěnka, ale o to tady asi nejde. Kreativnost z hlediska akce samotné je chvílemi dechberoucí a kohokoliv, kdo není moje stará nebo jí podobné stvoření, pobaví. Takže to je asi pro kluky a zednice. Mužnější zednice. Pokud tedy taková lesba není epileptik a řadový stroboskop ji neobrací naruby a nerozjíždí u ní nečekané patní kreace.

• 28.2.2017  17:25

Promiňte, já jsem také za pokojné soužití všech se všemi, bez ohledu na rasu, náboženství, pohlaví nebo kulturní zvyky. Leckdy se cítím uvědomělejší, než celá óesen. Ale kvůli tomu nemusím dětem podsouvat propagandistické cancy. Nevím, jestli mi z dnešní doby již trošičku nemrdlo pod cimbuřím, ale ještě chvíli a začnu za vším vidět NWO machry stejně, jako Karel Croftová. Máte-li film v dosahu, pusťte si prosím ještě jednou onen ,,televizní proslov" v ,,reklamě na CNN" od gazely, laně, antilopy s patkou, či co to bylo za hovado, a pak mi napište, jestli jsem znechucen právem. ,,Nevíme, proč k těm útokům dochází. Ale označit dravce za viníky je nezodpovědné. Nesmíme dovolit, by nás strach rozdělil." Obšlehnutý projev Merkela mi přebil jak vydařeného lenochoda, tak vtipný návrat Kmotra IV - Coppulace hmyzožravých.

• 28.2.2017  17:04
    Zulu (2013)

Když se šnekojedi a hamburgři snaží předstírat, že vidí do duší potomků kalvinistických migrošů a týpků, co během jednoho století skokově postoupili z doby železné do doby silikonové, vznikají trapné momenty. Ovšem ve zbytku filmu se pěkně mísí násilí s fatalismem, to se pak povrchní plky o Komisi pro pravdu a usmíření dají překonat. Blum nesere a vůbec nepůsobí jako Blum - kdybych nebyl ze všech stran atakován upozorněními, že v tom hraje, nepoznám ho a byl bych ještě spokojenější. No a Vajtekr je vynikající, ostatně jako vždy.

• 28.2.2017  16:12
    Cvičíme s Míšou (TV pořad) (2007)

My teď doma hodně cvičíme s Míčou. Ale hodně jako! Pokud zrovna s Míčou necvičíme, tak to požadujeme, či o tom alespoň hovoříme. Vždycky se postavíme do řady a předvádíme se coby parta hasičů, popelářů a nebo malých, slabodušších slonů. Velice edukativní. Někteří z nás již dokáží najednou recitovat text, dokonce s náznakem melodie, pohybovat rukama více méně stejně, jako předcvičitelka a občas i v rytmu popošoupnout nohou! Já tedy ne, ale já mám modrou knížku, takže se nepočítám. Míča vzpurně maskuje, že má své již odžito, což jí rozhodně nebrání mást sledujícím tatínkům hlavy představami o GILFkách, co své pozvolna se krabatící tělesa rvou do gepardích kostýmů a vesele se poté vlní. Velice ambivalentní pocity.

• 23.2.2017  17:27
    Dealer (1996)

Už (a především) tenkrát napoprvé se do toho Nicolas zaRefnul fest. Pokud bych si měl po básnicku popustit uzdičku, tak v ,,obsahu" znázorněný děj zkrášlují momenty zločinecké nevinnosti prokládané absurdní krutostí, rozklad osobnosti krys, zahnaných do kouta a trhajících tělíčka souputnic, idealizovaný pohled na společnost, poskytnutý skrz faktickou neschopnost smysluplně konat v případě dánské policie... Kouzelné srovnání rozsahu hereckého umění Bodnii přináší pohled na Franka pár dní poté, co si jeden z nostalgie zopakoval Most a jeho Rohdeho. Potěší i pohled na rozjíždějícího se Madse v jeho prvním dlouháčku a v době, kdy si ještě mohl dovolit hrát vyfetlé skynhýdky. Suma sumárum - povinná výbava každého cinemafílka.

• 22.2.2017  19:37

Celý projekt, v Čechách (prozatím, domnívám se) víceméně neznámý, je proveden s nečekanou profesionalitou, aniž by se muselo sahat k obřím investicím, zbytečnému infantilismu typu Mickeyho blbíku či multinacistic... pardon, multikulturalistickému brejnvošingu Barneyho (spontánní věta ,,Báuný je bubec" mi od dcery nadchla natolik, že k svátku dostane i nějaký ten dárek). Momentálně komentovaná cvičba se liší od většiny produkce dvojice Jelenová - Laň tím, že si paní herečka vystačí na place sama, bez dětských ochotníků, které však v jiných svých dílech umně kočíruje a docela vkusně zapojuje do děje. Dýfko mi nenápadně dopomáhá udělat z dětí kosmopolity, protože se jednou domluví až v dalekém Púchově, což, přiznejme si, není u nejmladších generací knedličích dětí již tak běžné. Stejně tak se je daří bez větších problémů rozhýbat do rytmu tralala songů, což vidím jako poněkud lepší, než aby tupě civěly na ,,tlansfolmely a minža tértly". Osobní poděkování pak za ústočkové rozcvičky, ušetřím na logopedech. Pokusil jsem se podívat na případnou slovenskou konkurenci Jelenovců a nalezl jsem jen pana Miro Jaroša, po jehož kreacích jsem ohledně zisku monopolu pro tralalící rodinu klidný jako Kňažko na mušce.

• 22.2.2017  11:54
    Třída smrti (studentský film) (2013)

Třída smrdí, neb zde něco zahnívá, že? A tím nemyslím jen Hřebačkovou. No, pěkné to bylo. Je vidět, že už opět dává smysl sedět za sedm korun na hodinu na UMPRUM nahá! A vyrůstat tak mezi umělci... pište si mě do pořadníku.

• 21.2.2017  15:26
    ARQ (2016)

Frajírek z teplákova se probouzí vedle buchty, co nepříjemně připomíná starou Bellu z Tvajlajtu. Ihned po procitnutí se tváří zděšeně dokud se neujistí, že má na sobě kvalitní domácí úbor a drnda je také ošacena až po paty. Šťastný výraz, z pocitu úlevy vzešlý, mu nezvládne pomuchlat ani partička jakýchsi násilníků. Následuje děj v němž se ukáže, že hoššík byl v minulosti slečniným partnerem, což nějak nevyšlo (ale!) a teď se kvůli tomu leccos děje. No prostě - slovo dalo slovo a šmudlík si hnedle dělá pohodlí v leže, s pěkně rozcabenou dírkou. Bohužel v hlavě. Pozorný divák při pohledu na stopky konstatuje, že to byl tedy fofr, popcorn nestihl zgumovatět a v cole se stále perlí bublinky, ale nešť, jde se domů (rozuměj - zpátky na plochu hledat něco smysluplnějšího). Ovšem achtung! Špatně maskovaný gejín má ve sklepě vykuchanou sušičku a ta je tak vyzkratovaná, až má co denně hromnice! Jede se dál. Reálie údajného postapo světa moc nedávají smysl, Bella je kráva, záporňáci semidebilní a stálo to tak dvanáct pade, přesto s přimhouřením rekta šoupnu tři. Ať neseru.

• 21.2.2017  14:59
    Maigret klade past (TV film) (2016)

,,Hej vole inšpektore Kuldo, vole, máme problém." ,,A copa to?" ,,Někdo bloumá po Monmártru a vyhlíží si ztepilé černovlásky" ,,Hm, to já taky, vo co de?" ,,Ale on je píchá!" ,,Hajlz. Závidím, ale kde je problém? Píchá je snad blbě a stěžujou si?" ,,No... píchá každou dvakrát, a rozhodně si potom už nestěžujou, no." ,,Tak vidíš. Přelétavá láska. Případ uzavřen." Stejně jako mnozí z vás se musím ptát, proč byl obsazen Černá zmije. A přicházím s alternativním řešením tohoto rébusu, ó ano. Adaptací hrdiny, vzešlého z pera nedoučeného cukráře bylo natočeno tolik, že bychom po další nejen já, ale i řada jiných konzumentů patrně ani neštěkli. Ovšem pokud má jít o to posmívat se zparchantělému castingu, no to si to pak nedáme ujít! A výsledek je nečekaný. Když Etkynsnovi nad nosem zdůrazní brežněva a on se ještě k tomu nepokouší hrát, tedy pitvořit, je z něj konečně ten charakterní ektr, jakým si vždy přál být. A my sice už za pár dní nebudeme tušit, jestli tam ten Degret kradl plast nebo chlast, toto poznání nám však vydrží podstatně déle.

• 8.2.2017  11:47
    Toni Erdmann (2016)

Něco je asi špatně. Zatímco polovina osazenstva místního ústavu nadšeně popisuje, jak si u filmu provlhčila tkanivo, já zažil na mordě jenom hořký škleb. Stárnoucímu fiškusovi odchází blízcí.... a dochází síly, invence a čas. Logické puzení k bilancování končí upnutím se na dceru, dávno ztracenou a odcizenou bytost, které chce předat několik nevyžádaných rad ohledně smyslu existence. Nic velkého, jen prosté ,,žij a bav se, dny, utracené pro korporát, ti nikdo nevrátí". Vytrhuje sebe i ji z citové letargie, a to za pomoci absurdního humoru, který je rozhodně více absurdní, nežli směšný. Faktická absence hudebního podkresu i tempo, které rozhodně není strhující, slouží svému účelu dobře. Pokud tedy skutečně netrváte na tom že má jít o komedii, u níž se při výletě do kina vychláme celý kurník, pak by naopak šlo o selhavší dílo. Jestli však cílem tvůrců bylo, abych vytáhl tatíka ven a šli jsme krmit kachny, než bude pozdě, abych zavzpomínal, co mi bylo dáno a podumal, jak to nyní vracet, pak ano, funguje to skvěle.

• 8.2.2017  09:08

Křoup. Křoup. Křoup. Glo glo glo.... glo glo glo. Éhrrrrrééééééé. Chň Chň. Heh, Eh. Mňo. Dloub, dloub. Žmouly žmoulity žmouly - cvrnk. Mňmňmňmň. ,,Fuňáro, jó? Hmmmm". Šusty šusty šust. Škráb škráb. Fň. Fňňňň. Chrp. Chprrrrrráááááp - ááááá! ,,Zasraná apnoe, dopíčé!" Hééh. Eh. Chrm. Hrrrrrrm chrm. Flus. Chň. Chňňňň. Chmňňňň.... chrrrrrr (etc.). Jo, a ten ,,film"? Zjevně zhovadilá nuda, že?

• 30.1.2017  14:08
    Příchozí (2016)

Sapir-Whorfova teorie, předhozená nevědomému davu na hraní? Z určitého hlediska záslužné, alespoň se nám rozšíří obzory a pochopíme, proč jsou ti, co jenom pičují, takové píči, že. Jak film správně upozorňuje, doba dozrála k tomu, abychom změnili svůj jazyk, a tím i zkostnatělé myšlení. Tedy ne již jen genderově, etnicky či nábožensky, nebortíme jen šovinismus, xenofobii a evropocentrismus, nově je v hledáčku i humanocentrismus, a tak to má být. Za spoilery se omlouvám, ale zatím nejsem dokonalá bytost. S Vaší pomocí se však, drahé bytosti, stávám lepší a lepší. - Nevěřila jsem, že mi bytost, prozatím zvaná zastarale Amy, v nějakém díle nebude vadit. Zde však, v roli bytosti, co je prapodivně vyšilující bytost, přinejmenším nezacláněla. Když se nad planetou bytostí objeví vesmírná plavidla bytostí, je vojenskými bytostmi bytost, o níž jsem již psala (abych nemusela znovu užívat to nechutně sexistické jméno) požádána, aby odstranila komunikační bariéru mezi bytostmi... a bytostmi. A bytost to za valné pomoci bytostí dokáže! Díky tomu se naučí nejen jazyk bytostí, ale i jejich vnímání času. Což je docela radost, protože pak konečně přestanou bytostné vzpomínky naší bytosti na malou bytost, která odejde do nebytí, dávat absolutně smysl. Bytost náhle stojí před rozhodnutím - vysrat se na to, nebo se pokusit s bytostí, obrostlou srstí, porodit bytost (nespecifikováno, kdo rodí, v nejlepším případě oba)? Má malou bytost, nebo srstnatou bytost, informovat o osudu? V pauzách mezi přemýšlením si zavolá bytosti do Číny (archaismus v podobě brzy již bývalých národních států), zajde na ples, napíše slovník a vykoupe se. Milé bytosti, klidně se na to podívejte, ale je asi zbytečné z toho srát naplacato jako jiné, zde přítomné bytosti.

• 26.1.2017  22:33
    Prásk (TV pořad) (1998)

Co je? Co si to dovolujete? Pět procent? Vždyť v pravdivém publicistickém pořadu Prásk je poměr gejínů vůči těm, co preferují kusy prochcaného masa opačného pohlaví, nejméně půl na půl! Tak to koukejte dorovnat. Klauniády Volopíčové (z neznámých důvodů nezpochybnitelné vůdkyně stáda) a ostatních zbytečných jedinců stojí za plnou palbu, ne? Vypůjčím si od klasika - je to tam samý debil, blbeček, debil, blbeček, debil, blbeček, ale pozor, změna - vzadu stojí dvě kurvy vedle sebe. Je šokující, jak se národ trapně cuká, místo aby zakoupil product placement a dopomohl mediálně se prostituujícím zoufalkám (a zoufalcům) k odvrácení jedné z desítek exekucí. To lížou opatek Partyšové či cumlají tukem vyztuženého svraštěra spratka z Řeporyj pro srandu králíkům? Vzpamatujte se, kola kapitálu se sama neroztočí, koukejte se zamindrákovat z toho, co nemáte, při pohledu na vymyšlené statky elity národa, rozkurvěte si kvůli tomu život, vztahy i psýchu a všem bude lépe!

• 16.1.2017  13:12
    Anthropoid (2016)

Komentář numero osmičento a mně se toho dere na klávesnici tolik, že nevím jak zabránit nesouvislému drmolení či pětistránkové délce. Eh... Tak takhle. Je zjevně dobře, že se látky chopili inostránci. Za a. umí dělat filmy, z b. se vyhnuli všelijakým pupendovským pičusiádám. Nevím, jestli podnět ku zpracování dal zase Milda (stejně jako u Husa), ale (na rozdíl od Husa) je výsledek velice obstojný. Neuškodí jednou za čas, obzvláště, když je dílo dle notoricky známé události, vyzdvihnout psychologickou stránku střelce (byť na svou dobu perfektně vycvičeného), jdoucího na smrt. To, že chlapci nevlítli do křižovatky s párátkem v koutku úst, za drsných hlášek nevykostili protektora a pak s úsměvem na rtech neodcválali zapadající Palmovce vstříc, je nesporné plus. Nyní hnidy - budu si muset přepočítat, zda zde v kostele padlo skutečně jen těch čtrnáct nácíčků, (ano, zraněných bylo skoro po strop), jak uvádí knihovna Holocaustu. Geislerka, více netřeba. Tedy - hrát vcelku umí, naštěstí však byla zastřelena, že? Ano, ten atentát, to bylo dobré rozhodnutí! Chňá a hihň. Z historického hlediska tedy. Slovy tety Kateřiny - chtěl bych vidět toho smělce, co by si dovolil v dnešní změkčilé době spatra odsoudit Čurdu, či naopak zlehčovat hrdinství všech, co skokanům podali byť jen užmoulanou skývu. No. A stejně to je změť slov, je mi líto. Tak už jen na závěr a definitivně bokem - blbečkům, co bloumají s kytarou v podpaží Prokopákem a hrají si na indiány, nebo cože, jsem se vždycky posmíval. A gurua dnešních trampů, Jendu Vyčítalů, do toho počítám obzvláště. Královské reggae - nekrálovské reggae. Ale po většinu filmu mi v uších zněla kdysi slyšená https://www.youtube.com/watch?v=2y16ThiVc6A&ab_channel=czgamesnik a nemůžu se jí od té doby zbavit. Bez dovolení si půjčím kousíček - Silver A, Silver B, holky krásněj', válka-neválka, vzpomínám na ta jména - Bublík, Hrubý, Opálka, Silver A, Silver B, smrťák roztočil už osudí, it's a long way to Tipperary, kov na spánku zastudí.

• 16.1.2017  12:13

A já mu toho autistu uvěřil! Pán, co je i přes výdělky v řádu bambilionů údajně zarytý levičák kterého naprosto rozhodilo když zjistil, že jeden z jeho šikovnějších předků vlastnil lidské bytosti v ebenovém provedení, koukal vždycky jako debílek. Konečně to zapadlo na správné místo. Příběh je s logikou trošičku ve sváru, ale akce vás to nenechá moc rozpitvávat. Takový Rain Man na steroidech a s bratrem, co má ušlechtilé povolání. Mrkající smajlík, mávající ručičkou. Levou. Zdravím holky z mimibazárku. Ten trik s kečupem na prkýnku zabral, starej dal pokoj.

• 16.1.2017  09:54
    Orel Eddie (2016)

Škoda, že se zjednodušovalo, neboť Eddieho kravení na můstcích trvalo podstatně déle, než jednu olympijskou sezónu. Šáde, že nebyl obsazen ještě retardovanější herec, protože Egerton se sice překonával, ale na orlíka to nestačilo. End thysis epyty, nacpat do role Pearyho Hugha jen proto, aby se utržilo více na nateklých klitorisech. Jinak však smekám, výborné píárko pro skoky, důstojný následovník filmu o calgaryjských souputnících z Jamajky a především - tento příběh už měl být zpracován dávno. Příběh, ze kterého by Coubertin nadšením vytekl.

• 16.1.2017  09:35
    Krize (TV seriál) (2015)

Vystřízlivění pro ty z nás co dodnes doufali, že na každém jaderném bazmegu Pakostánců sedí agent cyja a jistí to vlastní hrudí. Kdyby v roli jednoho z ústředníků nebyl mongoloidní šašek Blek, frknu za pět. Jinak se však kombinace politické satiry (chvílemi přecházející až do vizionářských snů.... nočních můr propoceného kulyčka) s gagy a absurdními hláškami vydařila fest.

• 8.1.2017  10:53

Milý Ježíšku, předem mého dopisu přijmi prosím poděkování za takovýto krásný dárek. Patrně jsem byl hodný přinejmenším několik posledních hodin (nebylo zbytí, kocovina, nedostatek financí a natržená kůžička na šlahounu neponechaly moc příležitostí ku alotriím), pročež se mi dostalo vytříbené severské ságy (pravda, zpěvy naštěstí absentují), kterou si dovoluji označit za epesní. Vydařil se ti casting, trpiteli, ticho, správně nahrazující či utínající řadu zbytečných dialogů a, jak by řekla paní Homolková, ,,ta panorámata!". I zápletku může nenáročný divák, mezi které se, drahý proděravělý, počítám, považovat za vhodně zvolenou. Její vyústění pak označím za famózní, a to bez uzardění. Tvá letošní, již tak dosti bohatá (poukázka na slevu do Sephory či odličovací tampony zahraniční, dokonce polské provenience) nadílka, kterou jsi zahrnul mou maličkost, se zhlédnutím filmu stala téměř makabrózně předimenzovaná! Proto se jako správný následovník tvých myšlenek též podělím o trošku štěstí - duševnímu šlechtici, který film pro distribuci v naše malém, českém rybníčku nazval tak, jak jej nazval, předej prosím - klidně i bez mašličky - mé dvě jizvy po planých neštovicích, hovno z nutrie a komplikovaný zánět středouší. Děkuji ještě jednou a již nyní se těším na veselé oslavy tvého umučení.

• 31.12.2016  10:43
    Vicious (TV seriál) (2013)

Tohle může těžko fungovat! Dvě rozkládající se bukvy, dáma s alcíkem jako výkladní skříní, zatuchlá nymfomanská kobyla a mifistující kolozubý Bolton? No to mi ho naonduluj. Jenže... byť fórky jedou na jedno brdo, ten kouzelný rozpor mezi kulturně přenášeným ideálem důstojného stáří a ještě kulturněji vecpávaným pojmem ,,věčné lásky" s vzájemným fuckováním (jen slovním, díky, ó Bože!) opadaných rektofilů mi pobavil více, než se mi chce veřejně přiznat....

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28