Sneby

Sneby

okres Příbram

• 18.6.2016  08:43
    Americký táta (TV seriál) (2005)

Stan mi přijde jako klasickej "texasan" a tak to má být :D Je to neskutečná sranda a neskutečná oddychovka. Jestli existuje někdo, kdo nemá tuhle rodinku včetně teplýho alkoholika mimozemšťana, kterej dostává neustále nakládačku rád, tak nechápu proč. :)

• 15.12.2014  18:40

Oproti knižní předloze jsou zde věci navíc a naopak mi některé zase naopak scházeli, Hobit i Pán prstenu má být hlavně příběhem o Hobitech a o tom jací jsou, a jelikož knížky jsem četl ještě předtím, než filmy vznikly je pro mě paráda vidět vše jak se hýbe. Proto i když mi tam z knih něco chybí je pro mě Pán Prstenů i Hobit srdeční záležitost a to jak přenesl Jackson Hobita na plátno je skvělý, je to hlavně pro nás fanoušky :)

• 31.8.2014  21:58

Dávám 4 hvězdy hlavně z důvodu toho, že pán Amerika dokáže přemluvit i robota, že ho vlastně zná a klidně se nechá zabít. Na takovej film až trochu moc nostalgie. Ale jinak paráda a skvěla Scarlett :-)

• 30.8.2014  13:04

Ač jsem se na třetí díl poměrně dost těšil a počítal s tí, že to zase bude snaha o klasickej akčňák, tak po tomhle zážitku doufám, že se na ten čtvrtej díl vyserou a neztrapní se ještě víc, než to předvedli zde. Mám respect ke Randymu za to všechno co dokázal a v kolika letech, klobouk dolů, ale scény podobný těm, kdy tereňák letí 15 metrů vzduchem 2m nad zemí a dva frajeři na plechový korbě jsou úplně v klidu to je mazec. Myslel jsem, že doba ramba a arnieho už alespoň trochu pominula, ale tohle je strašný. Další fraška je scéna kdy se frajer snaží překočit na římsu čelem k ní, ta se zbortí a on během milisekundy otevře padák a ještě se stačí krásně otočit do volnýho terénu. Blil bych. Trapný.

• 29.5.2014  05:41

Film může někomu přijít přehnanej, ovšem kdo nejdrřív četl knihu od Marcuse Luttrella, potom film ocení, škoda jen, že ve filmu není víc času věnováno Paštunům a tomu, jak fungují jejich zákony, a kdo vlastně byli věznitelé Marcuse. O schopnostech Navy Seal není asi potřeba pochybovat, nikdo z nás nemá ani tušení kde všude operují, a o výcviku víme jen to, co vědět můžeme. Za mě čtyři hvězdy :)

• 11.6.2013  23:32

Pro mne jeden z nejlepších filmů vůbec... Ať si každý píše co chce, že je to honění frajírka za bův ví čím, pro lidi co chtějí v životě něco dokázat, ať už se to týče sportu, školy nebo zaměstnání, byl Jay Moriarty příklad za všechny... Klobouk dolů před tím, co dokázal... Je super, že tenhle příběh natočili a může být inspirací a motivací pro mnoho mladých lidí v dnešní zkur.... době... Gerard opět nezklamal...

• 18.3.2013  21:56
    Atlas mraků (2012)

Souhlasím s názorem Verbala, neskutečný přeskakování z jednoho horšího příběhu na ještě horší. Film absolutně bez pointy. Se spoustou smyšlenejch hovadin, horší film a hlavně delší pičovinu bych hledal asi těžko.

• 9.3.2013  16:10

Všichni tady píšou jaký je nesmysl co všechno bývalý agent vůbec dokáže. Nic méně je potřeba si uvědomit, že k tajným službám jsou výběry, tak přísné, že si to ani nikdo nedokáže představit, ba co víc ti lidé jsou mezi námi a my to vlastně o nich ani nevíme. Výcvik je několikaletý lidi tam zavřou a totálně jim vygumují mozky jsou z nich stroje na zabíjení, kteří mají znalosti a vědomosti ze všech možných oborů a o tom je. Jediné co mi přišlo přitažené za vlasy byla honička dcery nemající ani řidičák a řídila lépe než S. Loeb :D

• 9.3.2013  16:06
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

Tady je jasně vidět k čemu jsou cvičení muži ve speciálních jednotkách, pro mnohé neskutečné pro ně po několikaletém výcviku a proveditelné. I když i Bear si sáhl při pádu s padákem na dno. Klobouk dolů před tím, co všechno umí, a hlavně před tím kolik vědomostí ze všech možných oborů má. :) 100 %

• 15.11.2012  20:36
    Skyfall (2012)

Pro mne jednoznačně nejlepší bondovka ze všech, nejen co se týče s Danielem Craigem, ale napříč všemi. Craig mi do role sedí nejvíce, v tomto díle zapadl dokonale jako už trošku vysloužilej, ale formu má evidentně pořád parádní. Film má spád, na bondovku zajímavej příběh a hlavně se konečně dozvíme i něco ze soukromí 007, pro mě trošku zklamání Bond Girl :D jinakale vřele doporučuji komukoliv :)

• 6.10.2012  18:43

Ve 3D parádní podívaná, příběh, který jsme v animovaných filmech zatím asi neviděli, srandovní a zároveň i strašidelné postavy, a parádní zakončení zakončení v podobě Draculova rapu :)

• 25.1.2012  17:46

Jak vycvičit draka je pro mě jednoznačně jedním z nejhezčích animovaných filmů vůbec. Zpracování draků je úžasné, někteří jsou legrační někteří zase naprosto roztomilý, takže pro děti ideální. Avšak i dospělí si v tomto filmu najdou něco, z čeho se mohou ničemu naučit, je zde vidět klasická ukázka toho, že člověk by měl nejdříve poznat obě strany mince, než něco nebo někoho odsoudí. Pro mě tedy jednoznačně přes 90%.