Nevinná (2008)

Něco jako tři dny ke svobodě,takže za mě doporučuji.Celkově 70% a čtyři hvězdy.

Vražedná bilance (2018)

Akční béčko od režiséra co natočil Backtrace se Slyem mi sedlo nějak tak podobně.Akce je tu průměrná,děj ucházející ,ale za mě tu má málo prostoru Bruce Willis,neříkám,že Frank Grillo je zde špatný,jen,že by tomu sedlo víc akčního prostoru pro Bruce než jen závěrečná střela.Narozdíl od druhého jmenovaného filmu zde není Stallone,takže hodnocení je za mě nižší :-).Za mě tedy celkově 45% a dvě hvězdy.

Skleněný (2019)

Tak jsem byl na projekci filmu skleněný a musím dopředu říct,že tu nebudu souhlasit s rádoby odborníky,kteří film shazují už teď.Pokud jste měli rádi předešlé dva filmy tak zde vás to bude opět bavit.Vše do sebe krásně zapadlo a závěr filmu byl vynikající.Nádhernã atmosféra a vše okolo.Parádní herecké výkony.Hlavně věřte v sami sebe :-) .Za mě celkově 85% a pět hvězd.

Venom (2018)

Od Venoma jsem nic moc nečekal.O této postavě jsem měl spíš jen povrchní povědomí.Jediné co mě zamrzelo když jsem si něco o něm zjišťoval byl fakt,že film se nenatočil jako erko.Sice chápu ústup tvůrců,aby na to mohli i děti a tím pádem větší zisk,ale Venom je prostě krvežíznivá potvora,alespoň já jí tak chápu.No ,ono to vyhovění všem a za každou cenu jen proto,abych na tom vydělal ne vždycky vyjde.Zde evidentně ano,stačí se podívat na tržby :-).Co se,ale týče mého subjektivního pohledu týče,tak mě to erko chybělo.Jinak to nebylo až tak rádoby vtipné jako jiné marvel filmy,respektive postavy,však toto je Sony :-) a výkon jako vždy dobrého Toma Hardyho bylo to hlavní co film táhl.Druhé plus vidím interakci mezi Eddiem a symbiontem.Ostatní byla taková vata,potřebná k tomu,aby jsme dostali první plnohodnotný film o tomto charakteru a kde byl hlavně jediný úkol nás s ním seznámit.Pokud jste tedy fanoušci této postavy tak jediné co vás asi zklame je to erko,jinak film šlape jak má.Za mě tedy celkově 75 % a čtyři hvězdy.

V pasti (2018)

Parádní mysteriózní thriller ,z kterého mrazí.Dosti podobný filmu tiché místo,ale to absolutně nevadí,více takových filmu.Mohu vřele doporučit,jen jsem na konci čekal nějaké odhalení jako ve snímku co jsem zmínil.Každopádně pokud máte rádi filmy typu monstrum,mlha atd,tak zde budete spokojeni.V neposlední řadě je parádní výkon Sandry Bullock.Za mě celkově 85% a pět hvězd.

Ant-Man a Wasp (2018)

Druhý Atn-Man se nese v podobném duchu jako první díl.Jelikož nejsem moc fanda Marvelu,tak asi nejsem ten pravý kdo vám řekne to pravé co by řekl fanda,ale kdo měl rád Jedničku tak si oblíbí i druhý díl.U člověka jako jsem já mě tento film a řada jiných od Marvelu vydrží v mysli na nejvýš pár dní a pak už si ho ani pořádně nepamatuji.Škoda i když vyjímky se najdou viz Capitán amerika.Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy.

První člověk (2018)

Vychvalovaný film První člověk a moje hodnocení.Od tohoto snímku jsem asi jako jeden z malá moc nečekal no a .... taky jsem toho tolik nedostal,alespoň ne po těch názorech,recenzích co jsem si přečetl předtím než jsem spustil tlačítko play.Příběh má pro mě dva silné momenty a to je tragédie v rodině Neila Armstronga a jeho vypořádávání se s ní.Druhý silný okamžik je samozřejmě přistání na Měsíci.Jenže to ostatní-propracování se k finále filmu je dost zmatečné a podle mě filmu škodí to,že tam nahustili tolik let od prvopočátku programu Apollo až ke konečnému přistání.Navíc i když mam Ryana Goslinga rád tak zde mi přišel takový bez šťávy a energie ( a ne nebylo to jen tím,čím si měla procházet jeho postava)Když to shrnu tak za mě ten film měl navíc a šlo spíš o rodinné drama na které se nabalila událost s přistáním na Měsíci.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy.

Stopa do minulosti (2018)

Tak i já jsem se dostal ke zhlednutí nového filmu mého oblíbeného Sylvestra Stallona.Potom co jsem si přečetl zdejší dojmy a na jiných stránkách recenze,tak jsem očekával totalní sr.. Jasně,není to žádné mistrovské dílo,ale na druhou stranu,aby to zde bylo v černých číslech,tak to zase fakt jako ne.Ano je viděť,že to točil režisér béček a je znát i to,že to mělo malý rozpočet,ale herecké výkony a příběh zapadají do škatulky průměrný tv film.Ani ty řeči,že jde o nejhorší film Slye mi moc nesedí.Takže pokud vám nevadí průměrná ,levně vypadajicí tv kriminálka na víkendové odpoledne,tak proč ne.Navíc pokud máte jako rádi Stallona.Za mě tedy celkově 50% a tři hvězdy

Predátor: Evoluce (2018)

Tak jsem konečně viděl jeden z nejočekávanějších filmu roku mezi akčními fanoušky :-).Za prvé,první díl jako velký fanda Arnolda mam rád,ale to neznamená,že jen kvůli němu.První díl prostě nemá chybu.Druhý díl je taky dobrý a podceňovaný podle mě jen absencí Arnolda,která je znatelná a Arnie tam v té době prostě měl být.Další díly taky ušli.No a co se týče dojmu z tohoto dílu,tak :-) První mínus je pro mě prostě absence toho zmiňovaného Arnolda,který by tam seděl jak prdel na hrnec.Druhé mínus je příběh a celkově málo predátora samotného,respektive nepřipadá mi,že on je ten hlavní na filmu což na filmu s názvem the predator je divný :-) ,není to jako prvních dvou dílech,kdy z predátora šel strach a byl opravdu hrozba,tím pádem on byl ten hlavní hybatel filmu,zde je to spíš ta parta vojáku a slečna vědkyně.Třetí mínus jsou někdy až moc tlačené fórky i tam kde už být nemuseli a naopak to chtělo více napětí,tajemna atd.Čtvrté a poslední mínus jsou některé scény lépe řečeno části filmu co mi docela překáželi a to například predátorovi psi.Hlavně a samozřejmě ten aportující naší partě hrdinu granáty.Taktéž se i přidávám k lidem co tvrdí,že závěrečná scéna by mohla být jiná. Po všech těch mínusech taky nějaké klady,aby ten kdo tohle četl měl i přesto chuť si to pustit :-).Za prvé dobrá skupina herců až na Olivii Munn,která pro mě byla fakt nesympatická,ale celkově to partě vyšinutých vojáku klapalo a chemie tam byla dobrá.Za druhé-když byl na scéně menší (klasický)predátor tak bylo vidět,že je udělaný opravdu dobře.Za třetí-celý film parádně plyne a není ani prostor se moc nudit.Za čtvrté -rating R je opravdu dobře,že je to erko a ne verze pro děti (kdyby tak bylo více dnešních akčních filmu,tak by to bylo o něčem jiném..:-) ).Takže když to shrnu, za mě průměr a tak trochu promarněná příležitost udělat z toho hit nejen roku.Za mě tedy celkově 65 % a tři hvězdy.

Zvonilka (2008)

Fakt krásná pohádka pro holky.Mé 4 leté dcerce se moc líbilo a pokud máte doma malou holčičku tak se jít o určitě bude líbit,takové hezké pohlazení po duši.Za mě celkově 95 % a pět hvězd.