tatraboy

okres Ostrava
Milovník hororů a Pc her

Skype: tatraboy2

• 17.8.2016  21:39
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Seriál který dokáže s charismem ne příliš známých hercl pracovat v přiměřené míře a dovést Vás tak k tomu, že je máte rádi ať jsou jací jsou. Krajina a efekty propracované do detailu.

• 11.8.2016  17:49

Těžko říct co vše jsem při tom prožíval. Jeden z mála seriálu, který u mě dokázal na delší dobu vyvolat emoční vypětí. Závěr bych zhodnotil tak, že si to zaslouží druhou sérii stejné kvality.

• 11.8.2016  17:46
    Pán času (TV seriál) (2005)

Doctor Who je seriál který se stává pro Váš život kultovním. Snad je to ten pocit moci a sympatie vůči všem příběhům, které s Doktorem zažíváte.

• 11.8.2016  17:41
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Těžko se to říká, ale člověk zažívá divné pocity po zhlédnutí a i kdyby měla stát druhá série za nic tak ji stejně chcete vidět jen proto, aby jste měli šanci vidět tyhle herce opět pohromadě v tak svkělém světě jako je Stranger Things.

• 13.7.2015  14:12

Nebylo to špatné, samozřejmě na T2 se to nechytá, ale splnilo to mé očekávání lépe,, než jsem čekal.. Skvělý film, u kterého jsem se i trochu nasmál..

• 20.8.2014  12:58
    Dexter (TV seriál) (2006)

Jo dobře seriál neskutečně báječný, dobrá akce výborné herecké výkony, ale ten konec úplně posrali a jsem znechucen jak to skončilo, úplně se na to vysrali a vědět za co bude stát konec (za hovno) tak se na to ani nedívám, ale prvních 5 sérií bylo dobrých !!!WARN SPOILER!!! ale poté co to zjistila Debra tak mě to nějak přestalo bavit a dodíval jsem se na to, abych to prostě viděl do konce..

• 8.4.2014  16:39
    Robocop (2014)

Tenhle film byl totální propadák... Nejen to, že kopíruje z 98% prvotního Roba, ale zároveň nic originálního, celou dobu jsem předpovídal, co se zrovna stane. I ten odpad je škoda, dal bych skládku, kdyby to šlo.... Hrůza nejhůř utracených 140,- .....

• 27.1.2014  18:55

Film který většinu diváku přitahuje jako magnet,. Opravdu radost se na to dívat, Skvělé obsazení herců sečtenu s krásným provedením Francouzké krajiny a Propracovaným scénářem. Zábavné Vtipné Do určité míry napínavé určitě si zaslouží všech pět.