Downrange (2017)

Mám rád odstreľovačské filmy, ale tie neuveriteľné fyzikálne chyby a najma zo začiatku dráhy striel zo všetkých uhlov napriek tomu že strelec kempil sa jednoducho neodpúštajú

Noví mutanti (2020)

Cielovka je jasná, teenage rozprávočka. Produkčne to vypadá ako pilot k novému nadprirodzenému seriálu, spojitosť s X-menmi je v tomto prípade na škodu. Ale celé to drží nad vodou naozaj vydarený casting, a taká svojská atmoška.Film pre celú rodinu na volné poobedie

Zvrácenost strachu (2020)

Masaker !!! malý ale obrovský film, fantastická filmárčina a neskutočný cit pre napätie. Presne mi trafil do noty a za mna jasná palba!! 2020 začína teba perfektne !! A ano nepozerat trailery a nečítať komenty len zapnúť a sledovať!

Chlast (2020)

Mads Mikkelsen je absolútny dánsky klenot, majster svojho remesla s charizmou a zaroveň absolútne bežne posobiacim dojmom. Vinterberg ovláda svoje remeslo dokonale ale v porovnaní s Hon mal Chlast v konečnom dosledku predsa len menší dopad. Každopádne severania potvrdzujú že v európe su bezkonkurenční vo filmovom priemysle

Poslední království (2015) (seriál)

Netflixácky prehliadaný klenot. Historicky presnejší ako Vikings, s dejovými zvratmi a la GoT. Za mňa žánrový skvost !!!

Neznámý voják (2017)

Vážení a milí, Tuntematon Sotilas je jeden z najlepších vojnových filmov v žánri, a bezpodmienečne najlepší vojnový film z európskej produkcie ever !!! Fantastická réžia, akcia, kamera, veľkovýpravné súboje, kulervoucí scény, a veľká kopa naozaj dojímavých momentov aj mimo vojnovej vravy. Pre fanúšika vojnového žánru absolútna povinnosť MUST SEE film.Toto skutočne dokázali natočiť fíni !!??

Ve spárech ďábla (2018) odpad!

V skratke, absolútne žiadna atmosféra, nehororové prostredie(supermoderná márnica), úplne odfláknuté finále a na tak krátku stopáž poriadna nuda !!!

Kingdom (2014) (seriál)

Absolútna seriálová pecka, z lákavého prostredia a s dokonalým obsadením. Frank Grillo je proste charizmatický Badass ako málokto. Osobne mi dokonca vyhovovalo že samotného zápasenia bolo pomenej a doraz sa kládol na osudy jednotlivých charakterov ktoré boli skvelé. Sex drugs and alcohol...a MMA. Mnoho momentov šokujúcich niektoré pamatné. Seriálova špička amen. PS: Konečne poriadny pouličný pejoratívny slovnik

The Haunting (2018) (seriál)

Popravde keď som nad projektom videl nálepku Mike Flanagan mal som obavy.Jeho filmy su bud len slabší priemer alebo vyslovený odpad(Ouija 2). Každopádne veľmi milo ma prekvapil aký silný príbeh dokázal priniesť a natočiť v tejto miniserii, ktorá na mňa viac fungovala ako rodinná dráma úplne pokazenej rodiny čo bol nevyhnutný následok pobytu v strašidelnom sídle, ako samotný horor. Po jemnejšom rozbehu ma to chytilo a nepustilo. Niektoré epizódy boli skutočne majstrovsky natočené (e06). Osobne som čakal zrejme iný záver ale aj tak skvelý počin dúfam si Flanagan udrží podobn=u kvalitu v ďalších projektoch, kľudne zas aj na seriálovom poli.

Jack staví dům (2018)

Dánsky otec Dogmy ide pomaly ale určite dole vodou a zrejme si to už aj uvedomuje.Po zbytočnej Nymfomanke natočil film ešte zbytočnejší, štylisticky amatérskejší, samoúčelný a bez hmatateľnejšieho deja. Prestrelená stopáž je už jeho štandard ale otrasný epilóg som už naozaj nezvládal bez záchvatu smiechu. Jedna hviezda za info ako sa robí kvalitné vino.