MichioHi

MichioHi

Česko
Milovnice bojových filmů

• 26.11.2014  00:03

Film, pod kterým si představím mé dětství. Bohužel, nemohu 3 ninjas nikde sehnat. Pokud by jej někdo měl - odkoupím !!!

• 21.9.2014  17:58
    Smrtelná aliance (2013)

Zajímavá postava Jeana, to asi vše. Vždy se ptám proč tak super herec se dal na dráhu béčkových filmů.. no co už. Odpad!

• 19.9.2014  16:26

Nebýt tam sexouš Stallone, tak se ani nedodívám... Nuda, nuda, nevtipný humor, žádná hloubka, žádné emoce, a o ničem příběh....

• 15.5.2014  19:19

Jak tohle mohlo získat Oskara? Ani ty Hrabalovské knihy se nedají číst...!

• 3.10.2013  23:00

Vždy si říkám u filmů, abych neměla plané naděje, že by to překonalo jedničku. Taky ani tady..ne, nepřekonalo. Pro mě je to na té stejné úrovni, a to je taky velice chvalitebné! Hudba úžasná. Akce fenomenální. Příběh skvělý. Herci, jako obvykle, perfektní...Jejda, zase mi z nich ukápla slina.

• 30.9.2013  15:15
    Kurôzu zero (2007)

Bála jsem se toho, že to bude moc natáhly 130 minutový film, ale nenudila jsem se ani sekundu. Musela jsem si utírat sliny, protože drsní japončíci jsou naprosto k sežrání !!

• 23.8.2013  18:33
    Linie obrany (1986)

Perfektní film!! A člověk, který mi dokáže říct, jak se jmenuje písnička ve final battlu, tak má zlatý bludišťák!:-´)

• 16.6.2013  14:35
    Skřípění (2003)

Tento film a jemu podobné teenagerské americké tupoviny by měli zakázat. Trapné, bez štipku humoru,...zkrátka všechno špatně! 101 minut ztraceného času!

• 26.5.2013  20:52

Bruce Lee nebyl Japonec, proč tedy oslovení sensei? Bruce Lee nedělal karate, proč hl. postava jakožto karatista chtěl umět to, co Lee, když on se učil kungfu? Pro někoho titěrné chybičky, ale já jsem to nemohla skousnout. Hl. postava byla sympatická a van Damme samozřejmě také, jinak se dá říct, že mě nic na tomto filmu neohromilo...

• 12.2.2013  22:29
    Tajemství (2006)

Dokumenty tohohle typu budou vždy rozporuplné a samozřejmě nemůžou čekat, že by se nestrhla bitva mezi ''uvědomělými'' a ''neuvědomělými'' skupinkami lidí. Ano, já tomu plně věřím. A zpracování dokumentu se mi moc líbí. Kdybych to porovnala s Miluj svůj život, tak po vizuální stránce samozřejmě Tajemství vítězí.

• 31.12.2012  00:11
    T.M.A. (2009)

96 minut ztraceného času. Horor? Mysterióznost? Napětí? Dost vtipné...A třešničkou na dortu byli nahé scény laciných slečen. Čím by jinak tento film upoutal, že? Trapné ''jakože lekací a strašidelné scény'', stupidní dialogy a o těch ''jakože hereckých výkonech'' nebudu ani raději vést řeč. Někdo by těm Čechům (a Slovákům) měl říct ať netočí filmy. Ostuda kinematografie!

• 7.12.2012  20:52

Jakožto velká fanynka a hráčka Dead or Alive série jsem si nemohla nenechat ujít také jeho filmové zpracování, doufajíc že by tento film mohl být aspoň z polovic tak úžasný jako Mortal Kombat (to mi nikdo nevymaní mou myšlenku, že MK je nejúžasnější, když člověk na něčem vyrůstá tak s tím sroste). Ale tohle je taková pi*ovina, že jsem se nemohla dočkat konce! Vše bylo špatné, nelíbilo se mi zpracování, myslela jsem si, že se dívám na nějaký rodinný disney film (jen tam nehráli pejsci, ale sympatické herečky - snad jediné plus??). Kdybych musela se podívat na tento film opět, tak raději strčím hlavu do záchodu.

• 3.11.2012  23:30

Adkins je úžasný herec, ale ne v hlavní roli tohoto filmu. Když se poví Univerzální voják tak mi přijde na um van Damme a Ludgren. Nebyli v hlavní roli a to mě zklamalo. To je jako ve filmu Rocky by Sylvestra a Talií dali do vedlejších rolí - nepředstavitelné. Film byl vesměs nudný, občas jsem se ztrácela v obraze a podruhé bych ho vidět nechtěla. Jedna hvězdička za to, že Adkins je prostě úžasný, Ludgren borec a van Damme (i když tam promluvil za celý film snad jednu větu) můj oblíbenec.

• 25.5.2012  20:07

Když se podívám na tento film teď, v téhle moderní době filmů, plno efektů a počítačové grafiky, je mi velice úsměvné se dívat na ty ''efekty'', ale je to film mého dětství a mě se neokouká nikdy. Je to skvělý film a úžasná hra!:)

• 29.4.2012  18:07
    Fighter (2010)

Deset nominací? Divila bych se už jen za jednu. Sociální drama o crackovém feťákovi a o prapodivné rodině, která to nemá zcela uspořádané. Nesympatičtí herci, o boxu a hudbě raději nemluvím. Promarněné dvě hodiny...