• Krátkometrážní

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Dříve u nás chodil také Santa Claus, ale v devadesátkách tu začaly hodně dělat revize kotlů, takže teď už to tady nedělá.

Whiplash (2014)

Během svého dospívání jsem byl také muzikantem. Závodně jsem jezdil po soutěžích a hrál na stéblo od trávy. Takže přesně vím, jaký je to dril a co tu hlavní hrdina prožívá za peklo. Poté když jsem ale dosáhl svého maxima a stéblo profouknul, tak jsem se chtěl naučit hrát na varhany, akorát problém byl v tom, že se nám nevešly do bytu přes futra. Vyřešil jsem to tak, že jsem si těsně před Silvestrem (abych nevzbudil podezření) koupil na internetu lavor napalmového nukleárního molotovu, pár desítek dekagramů radioaktivního odpadu, pěknou sadu tužek, kandelábr, sněžné dělo a rukáv - a futra jsem tužkami proboural. Jenom škoda, že jsem přitom přišel o levou a pravou ruku a teď musím na hraní i na psaní používat ruku prostřední.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Kromě toho že se závodně věnuji šachu, rétorice, závodnímu plavání a sledování videoblogů, tak se také samozřejmě zabývám i amatérskou gynekologií.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Mám také rád nejrůznější cukrovinky, kupříkladu chléb či škraloup,... nebo si občas s chutí přečtu atlas hub.

Městečko South Park (1997) (seriál)

Jak by řekl Kenny: "mph fmh mpphrrm mmph mph mfm mfmph mmpp phm mph."

Chalupáři (1975) (seriál)

Míval jsem v chalupě také svého kemra, ale poté co jsem měl nachcípané průdušky a spolkl dvě lžíce bromexinu, tak už ho nemám.

Mr. Robot (2015) (seriál)

myHostname = window.location.hostname; var myTLD = "." + myHostname.substring(myHostname.indexOf("wupload") + "wupload.".length).split(".")[0]; function afterLoad() { return } ieFixForFileSelectionOnChangeEventTimer = null; function ieFixForFileSelectionOnChangeEvent(a) { $("#siteName").toggle(); if ($("#inputFileSelection").val() == "") { ieFixForFileSelectionOnChangeEventTimer = setTimeout("ieFixForFileSelectionOnChangeEvent()", 200) } else { $("body")[0].focus() } } function urlencode(a) { return escape(a.toString().replace(/%/g, "%25").replace(/\+/g, "%2B")).replace(/%25/g, "%") } $(document).ajaxStart(function() { $("body").addClass("ajaxLoading") }); $(document).ajaxStop(function() { $("body").removeClass("ajaxLoading") }); $(document).ajaxError(function(d, c, a, b) { CMApplication.Widgets.Dialog.close(); CMApplication.Widgets.Dialog.displayMessage(c.responseText, CMApplication.Widgets.Dialog.Types.exception) }); jQuery.setCookie = function(b, c, a) { var d = new Date(); d.setDate(d.getDate() + a); cookieDomain = ".wupload" + myTLD; document.cookie = b + "=" + escape(c) + ((a == null) ? "" : ";expires=" + d.toUTCString() + "; path=/;domain=" + cookieDomain + ";") }; jQuery.getCookie = function(a) { if (document.cookie.length > 0) { c_start = document.cookie.indexOf(a + "="); if (c_start != -1) { c_start = c_start + a.length + 1; c_end = document.cookie.indexOf(";", c_start); if (c_end == -1) { c_end = document.cookie.length } return unescape(document.cookie.substring(c_start, c_end)) } } return "" }; jQuery.unparam = function(d) { var f = {}, c = d.split("&"), e, b, a; for (b = 0, a = c.length; b < a; b++) { e = c[b].split("=", 2); f[decodeURIComponent(e[0])] = (e.length == 2 ? decodeURIComponent(e[1].replace(/\+/g, " ")) : true) } return f };

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

Twin Peaks je něco jako moje sestra... a já nemám sestru.

Strašidla (2016) odpad!

Nevím, proč... ale vždy když chčiji krev, tak si melancholicky postesknu nad panem troškou a jeho Strašidly, zejména pak nad Hejkalem, co hejká jako Maria Šarapovovovovová bez komfortního tampónu a nad Vodníkem Volšovečkem, co chytá v Jižních Čechách sveřepý syfilis. (*českých režiséru by mělo být o trošku méně...)