Todd_Hewitt

• 9.1.2015  20:21
    Sedmý syn (2014)

Totálně nevyužitej potenciál. /45%/

• 26.4.2014  21:15

Dvojka už není tak Amazing jako jednička.

• 9.4.2014  20:51
    Violetta (TV seriál) (2012)

To se nedá, a to mám Disney Channel rád. Ale tohle je trapas.

• 8.3.2014  10:55

Slušný film, ale z toho konce se dalo vytěžit mnohem víc. My queers jsme naštvaní.

• 15.1.2014  13:21

To cameo Katie a Micaha jsem nečekal. Ale nebudu kvůli tomu dávat jednu hvězdičku.

• 28.12.2013  12:42
    Insidious 2 (2013)

Nedokážu říci, jestli to bylo slabší nebo lepší než první díl. Já jenom vím, že jsem byl zase zaříznutý v křesle od začátku do konce a zase jsem se bál jako malé dítě. Lekačky fungovaly, i když byly lehce ohrané z jedničky. James Wan nám opět dokazuje, že je to frajer. Jestli bude opravdu trojka, mrzí mě, že už to nebude Wan, kdo nám naservíruje pořádnou dávku Insidious. Aby se ze trojky nestal velkej shit.

• 28.5.2013  01:53
    Insidious (2010)

Pro mě je to nejlepší a nejděsivější horor všech dob. James Wan tohle fakt umí. Od začátku až do konce jsem byl zařízlej v křesle u kompu a ještě ke všemu jsem na to koukal ve dne. V životě mě ještě žádnej horor nevyděsil ve dne. Nejlepší na tomhle hororu je asi ta astrální projekce. To fakt bylo něco a poslední půl hodinku jsem nejednou vykřiknul na celej byt. Jenom malinko nechápu, proč tohle lidi srovnávaj s Paranormal Activity? No a co, tak je Oren Peli producentem, to z toho hned dělá PA? ...

• 28.5.2013  01:45
    ABE (2013)

Co to sakra bylo? Sedm minut tak robot povídá nějaký sračky o lidskym životě a pak minutu kouká ven na lidi. Vážně?

• 13.5.2013  18:21
    Hypnotizér (2012)

Dávám tři, protože mám nesmírně rád severský autory, ale jedinej pravej autor s velkym A bude pro mě navždy Stieg Larsson.

• 12.5.2013  18:16

Podle mě je to lepší než všechny Texaské masakry dohromady. Sice bez atmosféry, ale koukat se na to dá. No dobře, možná až na ten závěr.

• 8.5.2013  15:16
    Austin a Ally (TV seriál) (2011)

Na tenhle seriál jsem přišel hned po jeho uvedení díky hlavnímu herci, Rossu Lynchovi a jeho úžasným písničkám.Ani jsem nevěděl, že je to od Disney Channelu, takže jsem shlédl celou první sérii. A strašně mě mrzelo, že se to u nás nevysílá. A to se konečně změnilo. Česká premiéra bude 11. května 2013.

• 6.5.2013  19:22
    Iron Man 3 (2013)

Pokud jste četli moje komentáře k předchozím dílům Iron Mana, nejspíš víte, že ho nemám zrovna v lásce a že jediný, za to co stojí film vidět, je Gwyneth Paltrow. No, trojka byla úchvatná a pro mě nejlepší díl trilogie. Před trojkou bylo na internetu strašně moc informací o tom, že by trojku nemusela Gwyneth přežít. Nebudu vám tu spoilerovat. Ben Kingsley byl jinak výborný a v druhé polovině filmu také strašně vtipný (No, v životě bych si nepomyslel, že by se něco takového mohlo stát.). Boože, ten sršil tim vtipem. Závěrečná půlhodina byla jedna z nejakčnějších, co jsem po dlouhé době viděl. Jinak, jestli jste četli ty moje komentáře k minulým Iron Manům, tak víte, že v Avengers se mi strašně líbilo, jak Tony Stark hláškoval a jak jsem byl potom naštvaný, že v celých dvou samostatných filmech nepadla jediná hláška. No, ve trojce se hláškovalo skoro každou minutu. Takže ano, pokud nemáte rádi Iron Mana, tak jako já, trojku určitě zkuste, protože je to opravdu nejlepší díl. Za mě plný počet. Mimochodem, jsem rád, že se jim do filmu dokázalo propašovat Tye Simpkinse. Jeden z mých nejoblíbenějších dětských herců.

• 28.4.2013  16:06

Jedinej díl Mr. Beana, kterej absolutně zbožňuju.

• 28.4.2013  16:05
    Čarodějky (1990)

A mě se to strašně líbilo, takovej rodinnej film ;) A ta čarodějnice a ta její maska..Za ní je ta čtvrtá hvězdička ;)

• 20.3.2013  14:36
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Moc často se nestává, že bych hodnotil seriál už po pilotním díle. Ale tohle jsem prostě ohodnotit musel. PRozatimní čtyři hvězdičky, snad Bates nezklame.

• 10.3.2013  15:15
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Když jsem byl menší, celkem rád jsem se na to díval. /50%/

• 10.3.2013  15:12
    Vikingové (TV seriál) (2013)

Podle mě to bude slušná konkurence Game of Thrones ;) /85%/

• 3.3.2013  16:39

Bylo to lepší než první dva díly, ale pořád stejná píčovina. Nebyl by to špatný film, ale tim božstvem, světlem a tadytěmahle sračkama to jenom totálně posrali a stává se z toho neuvěřitelná kravina. Ale konec byl luxusní, takováhle rozstřílečka se nevidí ani v těch nejlepších střílečkách. /10%/

• 3.3.2013  09:20

O hodně slabší než luxusní jednička, bez děje, bez atmosféry. A to jsem se na to docela těšil, ale žeto bude takovýhle kravina, to jsem nečekal. Přidávám hvězdičku za Seana Beana. /50%/

• 16.2.2013  16:04
    Pekelná výzva (TV pořad) (2013)

A stejně je to luxusní. Hlavně Pazderková. Hlavně je to normální televizní pořad, na kterej vim, že budu koukat pořád...

• 13.2.2013  17:45
    Bídníci (2012)

Tři hvězdičky s těžkým srdcem... Asi takhle. Nechápu, co se vám všem líbí na Anne Hathaway, I Dreamed A Dream absolutně posrala, nezlobte se na mě. Jakože fakt hodně jsem se na Bídníky těšil, ale tohle by nešlo. /50%/

• 30.1.2013  22:57
    Natočto! (TV pořad) (1999)

Sakra, když mi bylo pět a více, žral jsem to jak něco. Petr Rychlý je fakt borec. /80%/

• 30.1.2013  22:56
    G. I. Joe (2009)

Neviděl jsem to celým ale myslím si, že 62% je málo. Alespoň těch 75% by si to zasloužilo. Za mě tedy /60%/

• 30.1.2013  22:55
    Méďa (2012)

Sakra, co na tom vidíte? Je to nehorázně stupidní film, kterej nemá vůbec co nabídnout. /5%/

• 30.1.2013  22:54

Další z mých mnoha závislostí. Když jsem to dokoukal, měl jsem asi půlhodinovou katarzi a fakt jsem nevěděl, jestli mám brečet nebo se smát nebo co. Prostě jsem byl fakt unešenej. Niels Arden Oplev tohle fakt umí. /100%/

• 30.1.2013  22:53
    Hustej nářez (TV pořad) (2009)

Všechny tyhle videa jsem už viděl na youtube, ale komentáře těch uvaděčů nejsou vyloženě špatný.

• 30.1.2013  22:53
    Budování říše (TV seriál) (2006)

Koukáme na to na dějinách umění a vyloženě tak špatné to neni. Typický dokument, kterých tu bylo už hodně..

• 30.1.2013  22:52
    Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

Zatím jsem viděl jenom první díla musím uznat, že je to celkem dobrý.. Nápad je zajímavý a já se těšim na moment, kdy se dokopu i k filmům.

• 30.1.2013  22:51
    Junjō Romantica (TV seriál) (2008)

Nechápu, co je na tom tak hodně zajímavýho. Je to to z nudnějších anime, i když nápad vyloženě špatnej neni.

• 30.1.2013  22:49

Vrah byl zajímavej, měl luxusní smrt, ale to je asi tak všechno. /35%/