• Fantasy

Johnny English (2003)

Ta tenhle film děsně žeru. Rowana Atkinsona vůbec nemusím, ale Johnnyho Englishe zahrál výborně. Vtípky fungujou, hlavně na konci scéna Johnny vs. pistole napuštěná víte čim. Akorát John Malkovich mohl dostat více prostoru. /80%/

Kdopak to mluví 3 (1993)

Kdopak to mluví 3je děsně přehnaný film, který nemá už co nabádnout. To jediné, co na tomto filmu za něco stojí, jsou psi, kteří to jakž takž zachraňují. /10%/

Kdopak to mluví 2 (1990)

Kdopak to mluví 2. Tak na tomto dílu je znám pokles a nezachrání to ani John Travolta. /15%/

Kdopak to mluví (1989)

Kdopak to mluví? Už ani nevím jak jsem se k filmu dostal. Prostě takový normální průměr, tehdy možná něco nového "mluvícím dítěti." Akorát dneska už bych se na to asi nepodíval. /55%/

On je žena! (2005) (seriál)

Pamatuju si, že když jsem na to jako malej koukal, byl jsem naprosto unešenej z Chýlkový. /10%/

Světla pasáže (2007) (seriál)

Když mi bylo jedenáct, rád jsem se na to podíval. /20%/

Město žen (2009) (seriál)

Na Cougar Town jsem narazil prakticky po Vřískotu 4, kdy jsem si jen tak projížděl profil Courteney Cox. U CT mě zaujal popis a já jsem si řekl, že zkusím pár dílů. Viděl jsem celou první řadu a určitě si to někdy dokoukám. /70%/

Na stojáka: Best of Iva Pazderková (2011) (pořad)

Iva Pazderková,a nikdo mi to nevezme, je prostě z Na stojáka nejlepší. Nikdo mě nepřesvědčí o opaku. Proti ní jsou Matonoha, Pavlásek a Vychodilová naprosté nuly. Pazderková HADR!!!! Aneb 90-60-90...A nebo 90-59-90. RESPEKT Z NÍ MÁM! :D /95%/

Sinister (2011) odpad!

Ani nevím, proč jsem se na to díval, ale myslel jsem si, že to bude mít něco společného s novým Sinisterem 2012. Hm, ne. Nuda jako prase a absolutně nevyužité téma. Jak psal beso74, praktická příručka pro začínající režiséry. /0%/