Top Gun: Maverick (2022)

Příjemné překvapení , čekal jsem propadák a nestalo se :) Byl jsem napjatej jak guma u trenclí. Koukal jsem na Toma a myslel jsem,že mi tam pustili jednicku, ten zmetek nestárne a porád mu to litá.Celkově si s Jeniffer vyslouzili 90%

Po strništi bos (2017)

Moc hezky se na to kouká, kamera super, herecké obsazení dobrý ( Alois Grec v roli chlapce obstál ),ale celý je to takový bez příběhu. Mělo to místy ten Svěrákovský humor,ale bylo ho po málu. 60 %

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Wtf, kde toho Novotnyho vyhrabali? Mohli tam pustit rádio misto něho, jinak to zatím není takovej propadák no,nevím.

Mezi vlky (2011)

Boze však to bylo uplne nerealistické, ohně do kterých se ne přikládá a stále hori, vlci jak z hororovýho stmivani atd..,herecke výkony rovnající se dnu,možná Liam Neeson něco zahrál.A kamera strasna o5 rozklepana jak když to natáčí někdo s parkinsonem.35%

Vítězové a poražení (1999)

Je to hodně slabsi čtyř hvězda. Scénář a prostředí Americkeho fotbalu v pohodě, ale při zapasech strašně střihu a roztresena kamera, to jednoduse nesnasim!!!Jak nekdo napsal, tváří se to jak videoklip a uz vuvec si nemyslim, ze tam chlastaj a fetujou, superpohar je profesionalita, spis jednotlivci kteří se dlouho neudrzej. 65%

S kuchařem kolem světa (2007) (seriál)

S kuchařem kolem světa je super pořad o vaření a všem co za vařením stojí a to i pořádný dřiny, který pořadu Fred Chesneau obětuje.Za mě je Fred výborný, on není jako ostatní arogantní a namistrovaný kuchaři,líbí se mi, jak je přátelský a bere všechno s humorem, ale věřím, že v dnešní době věčně nasraných lidí, je ten člověk musí žrát k nenávisti :D , proto palec na horu Frede :D Jinak je to skvělí cestovatelský kolotoč, s pořádnou náloží různých místních kuchyní, bohužel jen, že člověk může ochutnávat jen očima a radil bych, koukat se jen po jídle :D 95%

12 opic (1995)

Na poprvé jsem toho moc nepobral,asi jako u filmu Interstellar,ale po mnoha shlédnutí a doslova zirani z metru na televizi,jsem to totalne žral, je to geniálne propracovaný, nenasel jsem jedinou mouchu,super Sci-Fi. Role dobře obsazene, Brad v blázinci to jsem se válel, unikátní šílenec 😀100%

Zápisník jedné lásky (2004)

Nejkrásnější romantický příběh co jsem viděl, prazdninova láska Allie a Noaha, ktera skonci , ale po letech si zase najde cestu k sobe. Rachel McAdams je nádherna, a jak řekl Rajesh z Teorie je to jako s Ryanem Goslingem, nesnáším ho,ale zároveň chci byt jím 😀

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Joo někdy se podívám,když už tam nic není a není to špatné,asi hlavně,že Prachaře a Dolanskýho mám rád a Kristýnka je takovej bonus. 45%

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Ano šéfe s Gordonem Ramseym, mě vůbec netankuje, ovšem Pohlreich to je kapelmaister :D Jeho hlášky mě zabíjejí :D. Ne takhle, je potřeba dneska lidem otevřít oči, protože některé hospody se rovnají prasečákám a gastronomii zavodních jídelen z 80 lét a jako,že jich není málo. Mě přijde v některých dílech,že to snad ten bordel musí být domluvený, protože to si aspoň než přijedou nemůžou uklidit?, mě by bylo stydno před tou kamerou. Restauratéři pořád dokola říkají, musíme vařit ˇˇnepoživatelný blafyˇˇ za nízkou cenu, jinak nám nikdo nepřijde, pěkný hovno a výmluvy,U nás jedna pořádná kvalitní restaurace a jde na dračku a přece i toho provozního to musí jinak těšit, než vařit sračky ne? 95%