Předčasné vydání (1996) (seriál)

V detstve som nemohol vynechať ani jednu časť, ako som tento seriál "žral". Nápadité, originálne a v niektorých častiach aj napínavé. Hlavne vidina ľahkého spôsobu získania balíku peňazí, hlavne í v podaní Chucka.

Zlatá horečka - Aljaška (2010) (pořad)

V poslednej dobe, sledujem dosť často Discovery a týchto borcov si nikdy nemôžem nechať ujsť. Dosť náučné a hlavne chytľavé.

Trojská válka (1997)

Prečo nie? Aj takéto príbehy prináša život. Podľa mňa, podarená komédia s trochou žargónu a vtipným príbehom. Mňa osobne, tieto teen-komédie z predošlých desiatok rokov bavia. Dávam 50%.

Scary Movie 5 (2013)

Začiatok bohatý na vtipné scény, ale postupne to šlo dole vodou. Pri konci až fádne. Musím, ale vyzdvihnúť scénu, v ktorej bola paródia na Inception, pretože tá ma ako jediná vedela rozosmiať. Tvorcovia spravili chybu, že Charliemu nenechali viac priestoru vo filme, pretože to by túto časť SM určite oživilo. Možno sa báli, že by sa film predražil, kvôli jeho honoráru dvojnásobne *haha* Ale Dávam 30%.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Človek keď sa na to pozerá, tak jedine s otvorenou hubou, s kýblom pri nohách a vytočeným číslom 155. No hnus, skoro ma porazilo. Nie je hodné ani 0%

Rivalové (2013)

Tak ani náhodou by som si netrúfol povedať, že takýto typ filmu ma raz bude baviť, až do záverečných titulkov. Doteraz som až tak nepoznal týchto hercov, ale určite si ich predošlé filmy poriadne preštudujem a zhliadnem. Hans Zimmer, ako vždy nesklamal. Je to proste majster v svojom obore. Ron Horward, to už je trošku iná kapitola. Dovolím si napísať, že toto je asi jeho životné dielo. Tým ho nechcem zatracovať, ale už asi ťažko niečim tak dobrým, príde na "filmový trh". Dokázal, že nie len historicko-mysteriózne filmy, ale aj životopisné drámy vie režírovať a práve to ho môže priviesť do holywoodského výslnia. Myslím, že takéto filmy majú skutočne niečo do seba, pretože ak sa stretne herecká genialita s kvalitným príbehom a skvelým režisérom, tak rozhodne to prúser nebude. Dávam 80 %.

Sezóna zabíjení (2013)

Hmmm no čo už. V poslednej dobe už ani kvalitné herecké obsadenie, nezaručuje očakávanú kvalitu filmu. Začiatok filmu zaujímavý, prostredie tiež, ale postupne mi dej pripomínal stereotypné hranie sa mačky s klbkom.Koniec ani radšej nekomentujem. Asi mali len predsa zostať, títo dvaja filmový borci pri komédiách, v ktorých ako vždy, nikdy nesklamú. Dávam 30%.

Constantine (2005)

Tak tento Antikristov film, mi asi proste len nesadol. Podľa môjho vkusu až moc predimenzovaný. Obsadenie fajn aj herecké výkony hlavných postáv, ale ten scenár nebol podľa môjho vkusu. Po prečítaní obsahu, pred pozretím filmu som bol nadšený, pretože filmy podobného charakteru mám rád, ale zobrazenie neba a pekla bolo, ako z nejakej rozprávky. Čakal som trochu od toho viac. Preto dávam 3 hviezdy /priemer/.

Bouřlivé víno (2012) (seriál) odpad!

To, čo v poslednú dobu ničí všetky komerčné televízne stanice, sú tieto slovenské pseudo-telenovely, ktoré pripomínajú zúfalého človeka, ktorý už len potrebuje poriadnu kopačku do pŕs, aby bol sním ÁMEN. Preto patrí tejto paródii na seriál, ODPAD... !!!

Everybody Hates Chris (2005) (seriál)

Zbožňujem tento seriál. Možno niekomu príde primitívny a detinský, ale mne príde tým svojím americkým štýlom života, úplne dokonalý.