• Romantický

Zločin (2011) (seriál)

Ja by som rád dal tomuto seriálu 4 snáď aj 5 hviezd, ale to proste nejde. 1*mínus lebo nejde o originál a 2* mínus lebo naša hlavná predstaviteľka má v celom seriály dva výrazy: 1. Niekto na mňa hovorí a ja každého ignorujem lebo proste j..... na všetkých ľudí na svete vrátane mojej rodiny 2. Všetko ma bolí a som najnepríjemnejšia osoba na svete a nechápem ako ma môže mať niekto rád (Mireille Enos tu podáva výkon hodný niekoho kto sa práve dostal zo špitaľa po tretej dávke chemoterapie) Jedno malé plus za lepšie vyvrcholenie seriálu ako v originále. Dojmy po 2. sérii

1899 (2022) (seriál)

Zaujímavé a pútavé. Jediné čo môžem vytknúť je že postavy si cca od polovice seriálu prekvapivo dobre rozumejú navzdory tomu že nehovoria rovnakým jazykom. Dal by som možno aj 5* ale teraz keď píšem recenziu už viem že seriál nebude pokračovať. Joooj, toto by si zaslúžilo 2. sériu

Lucy (2014)

Tento film stal za staru belu. Pribeh bol slaby a prehladny. Nebyt poslednych 10 minut a zaujimavej teorii ktora sa pokusa vysvetlit ludstvo (teleportu, cestovaniu v case az po big bang) dal by som tomuto filmu odpad.

Hunger Games (2012)

Hodnotit tento film bolo vazne tazke. Na jednej strane si myslim ze spracovanie bolo velmi dobre aj herci celkom presvedcivi, ale ked by som sa mal niekde v tomto filme vidiet tak neviem ci by som prijal nejaku ulohu. Hunger games je v podstate blbost a tak ako divaci vo filme sledovali tu killing show tak sme mi sledovali tento film. Hovoril som si ci scenaristi chceli poukazat na hlbsi zmysel alebo len na krvak

Příčesky (2007)

Tazky film ked ste len priemerny divak. Ale pre hororoveho fanusika by to mohol byt skvost. Ked reziser tohto filmu bude takto pokracovat tak pride s filmom ktory sa nebude dat pozerat. Do tej doby to este so Shion Sono skusim.

Kocour v botách (2011)

Rozpravka nicim okuzlujuca ale da sa pozriet. Ma to daleko k mojim oblubenym Cars ale pri takychto veciach sa da dobre odreagovat a zasmiat sa. No do kina sa na to tlacit netreba. Jedine ze to chcete 3D.

Tři mušketýři (2011)

V roku 2010 by sa nemali natáčať filmy na ktorých je presne rozpoznať počítačové chyby alebo makety domov a vzducholodi. Akcia o ničom a treba uznať že ani výber hercov by nemal nič vyhrať. A poprosím oskarového kardinála Richelieu, aby nebral takéto úlohy. Podkopávajú mu autoritu a herecké umenie. Ostatní "herci" sú tam asi len kvôli tomu aby na platne nebol sám. 45 % max.

Výjimeční (2011) (seriál)

Zo všetkých seriálov o ľudoch s nadprirodzenými schopnosťami by som tento pasoval ako najpravdepodobnejší. Schopnosti daných jedincov krásne vysvetlené a pochopené. Žiaľ čo sa týka jednotlivých epizód už asi nie je veľa čo vymýšľať. Ľudia zo schopnosťami chytajú ľudí zo schopnosťami. Nič nové ale pozerateľné.

Neznámý (2011)

Zdalo sa mi to alebo to bol naozaj plagiát The Bourne Identity.