Le Mans '66 (2019)

Christian Bale je génius. On nieje výborný herec. On nieje ani úžasný herec. On je génius. A Mat Damon to pochopil,vedel že mu musí robiť len výborný tandem. Ale na konci dňa je Bale stále génius.

Duna (2021)

Áno, keby to nebol Denis tak to stojí celé za hovno

V hlavě (2015)

tie 3 hviezdy su subjektivne.velmi sa to podarilo ale dieta toto dielo nepochopi tak ako dospely a moc sa mu to pacit nebude.pre dospeleho to bude urcite vyborne,ale napad vyborny

Everest (2015)

Depresivne...lebo ked si uz tam a nieco sa stane tak si v poriadnej prdeli,lebo to chceli proste dať,ALE..Kormakur je frajer,u mna plny pocet

Bojovník (2015)

do historie kinematografie sa to nikdy nezapise ale kaslat na to.bohuzial trailer ukazal az moc takze prva 3/4hodina bola zbytocna,ale prave tam zacal ukazovat Gyllenhaal ze je skvely herec.Whitaker do dvojky vyborne zapada.ja sklamany rozhodne niesom

Jurský svět (2015)

malo komu sa podari restart nejakej legendy.jednotka nou urcite bola.tento sa podaril.Chris Pratt je hviezda ktora ziari uplne naplno.jednoznacne najlepsi "mlady" herec sucatnosti.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

stale som hovoril ze trojka bola topka.musim priznat ze tento sa velmi velmi velmi priblizil.ale v com je tato cast lepsia?jednoznecne pridala na vychcanosti a humore ktory totalne krasne zapada.jedno je jasne Mission Impossible si stale udrzuje velmi vysoky standard a to je skvele.

Terminator Genisys (2015)

terminator bude dozivotne trpiet na jednu vec.ak sa toho nechyti Cameron a to uplne,tak to uz nikdy nebude ono.samozrejme ze to daleko preskocilo srackoidnu trojku ale.... . Ano Arnie je stale frajer a najviac mi je luto ze naozaj starne.snaha naozaj bola,ale ze sa Cameron pod toto prihovoril,tomu sa mi nechce verit.

San Andreas (2015)

Pani moji kolko tu je nekonecne vela skvelych scenaristov,reziserov a skvelych filmarov.co ste cakali barani???je to katastroficke?Je.je to prehnane?Je.je to nadupane efektami ?Je.Kto chcel vidiel katastroficky San Andreas nemoze byt nespokojny!!!Oscarovy recenzenti na CSFD sa samozrejme nedorezali krvi!!!