Zbav se svých miláčků (2013)

BACHA SPOILERY:Jinačí Harry Potter... Aneb z Daniela se konečně stal herec, deHaan byl nejlepší!! Táhl celej ten film a to ani neměl hlavní roli! Od kroniky udělal vážně velkej krok! a C. Hall, kterýho znám jako Dextera taky bukvici nezahrál nějak extra špatně... Zkrátka povedenej film... Ani když jsem se dozvěděl, že je to o teplouších, tak jsem to nechtěl vypnout!

Thor: Temný svět (2013)

Všichni nadávaj na jedničku a přitom je skvělá.... Jestli mi někdo řekne, že dvojka není dobrá tak ho asi ukamenuju!!! Zamiloval jsem se do tý scény, kde Loki s T(c)hořem podvedli pána s bílým ksichtem... Stážista byl taky borec a znovu zbytečná Kat Dennings to zase srala... Skarsgårda jsem nahýho taky vidět nemusel... Tohle sice všechno zní jako záporný hodnocení, ale maj kliku, že mistr Stan Lee a jeho velerole zachránila celej tenhle konečně bezamerickej biják páč jeho jedna jediná věta mě dóst rozesmála... Příště to bude zase vo kus lepší

LEGO® příběh (2014)

Everything is awesome... Od dokoukání filmu si to pořád zpívám... Rozhodně 5* protože takhle jsem se dlouho nazasmál... Užasný výtvor pomocí stop motion... Jen tak dál... Doufám, že bude dvojka!!!

Dokonalý trik (2006)

Prostě Nolan... Velmistr všeho filmu... Miluju každej jeho film a tenhle mám po Temnym rytíři a počátku nejradši... Dokonale propracovaný děj, skvosté herecké výkony a Michael Caine... Jako vždy si zamilujete nebo znechutíte charaktery a ten konec? Vážně paráda, kterou bych nečekal...

Jonesovi (2009)

Mě se to líbí... Je to originální, ale nechápu proč je všude napsaný, že je to komedie?!?

Králova řeč (2010)

Hodně zajímavej film, krásně zpracovánej a výborný příběh... Úžasně vznikající přátelství mezi rozdílnými lidmi... Někdy jsem se i zhalsita zasmál... Ale hlavní je že to má hepiend... Jenom lituju toho že jsem to viděl s dabingem :(

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Asi nejepičtější film podle Tolkienovi knihy. Možná si Jackson mohl odpustit Saurona nebo Legolase ale co už? Nasral mě konec protože by mi ani nevadilo sedět v kině další tři hodiny a vážně se mi nechce čekat rok až uvidim jak Bard zabije draka... Kdybych to porovnával s jedničkou tak v jedničce se oproti tomuhle vůbec nic nestalo. Ale Glum mi chyběl, i když vim, že tam už nebude tak je mi to líto protože ten je na Tolkienovi a Jacksonovi asi to nejlepší. A v porovnání s Jacksonovým King Kongem je tohle dílo boží... Takže lidi neseďte doma a udělejte si hezký večer u pana Pytlíka! Mimochodem Šmak se velmi povedl. 93%

Kick-Ass (2010)

Doooobrej film, už jenom kvůli tý nereálný reálnosti a reálný nereálnosti. Miluju filmy podle komiksu, miluju komiksy a miluju filmy... Příběh luxusní, hudba ještě lepší a síla některejch částí filmu nejlepší! Takhle moc jsem od filmu o nadrženym nerdovi fakt nečekal! Je to fakt PECKA!!! Ještě musim 10000x pochválit borce, kteří ke Kick-assovi dělali hudbu, protože ta je taky boží!!!

Kick-Ass 2 (2013)

Jeden z nejlepších a nejvtipnějšich filmů udělanejch podle komiksů... Super hudba (takže poklona Matthewovi Margesonovi) i příběh... O něco málo lepší než jednička, díky Jimu Carreymu a více Chloe Grace Moretz... Dokonce snad i vtipnější hlášky...Kurva někdo by měl udělat i PC hru.... :D Rozhodně dávám do oblíbenejch!!! Každej kdo to neviděl ať se na to podívá!!!