True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

1.serie: 10%, 2.serie: 20%, 3.serie: 75%, 4.serie: 95%, 5serie: zatim 70%

Stmívání (2008)

kazdy ma rad neco a ja mam rada tohle! :)) nejdriv jsem to jako vsichni odsoudila a myslela, ze je to blbej emo film o nicem, ale pak jsme si to ze srandy pustili a museli jsme si pustit dalsi dil a druhy den jsme sli do kina na treti, no a ted cekam na posledni dil... knizky precteny, vsechny dily shlednuty aspon 10x ! super! me se to proste libi, nemuzu si pomoct! mozna je to kravina ale ja tomu uz proste propadla :D neda se nic delat! SUPER!!!

Dexter (2006) (seriál)

super, originalni serial!!! nemuzete tomu nepropadnout!

Chuck (2007) (seriál)

ani uz nevim co se delo v prvni serii, kazdopadne serial jsem mela moc rada! myslim,ze me taky nejdriv nezaujal jak ho davali v televizi, ale pak se to nejak zlomilo a najednou se tam zacalo i neco dit a pak uz jsem to tyden co tyden sledovala dokud serial neskoncil... nemuzu hodnotit prvni serii, ale vim ze ty dalsi jsou super :))

Upíří deníky (2009) (seriál)

srovnavani vamipre diaries s true blood neni vubec na miste...sleduji oboji a kazde me zaujalo necim jinym...jsem ale nadsencem vampire diaries...ano je to romanticky zalozeny serial, ale nechybi mu ani drama...prvni serie vas seznami s pribehem a ty dalsi uz vas vtahnou do deje takovym zpusobem, ze se uz nemuzete odtrhnout...samozrejme oba dva serialy doporucuji pouze v originalnim zneni a ne s dabingem...cesky dabing neuveritelne cenzuruje serial a kazi celkovy dojem...kazdopadne nemuzete tyto dva serialy srovnavat...je to jako srovnavat Interview s upirem a a twilight. to ze maji uprskou tematiku neznamena ze je to to same a ze to lze jedno k druhemu prirovnavat nebo srovnavat. vampire diares doporucuji urcite shlednout, pohlti vas to na 100%!!! me osobne se tento serial libi moc a je naplneny dejem po cely dil od zacatku do konce.