Kurýr: Restart (2015)

Dokazal som to kukat asi 10 minut. Fejkovy Jason, Fejkova Belluci. Fejkovy kuryr.

Záhada Blair Witch (1999)

Masaker. V celom filme sa nevyskytol jeden jediný štrašidelný ksicht, ale beztak som metal bobky v kúte. Výborná bola česká dabérka hlavnej herečky. Prehúlený hlas sa jej fakt hodil :)

John Wick (2014)

Masakeeeer, presne takéto filmy ja môžem. Aj keď s tym mladym uchom by som sa trošku viac pohral, takto ho len nudne zastrelil, to nebolo ono.

Den nezávislosti (1996)

Výborný film, ktorý si vždy rád pozriem, ak je taká možnosť.

Noemova archa (1999) (TV film) odpad!

Tento brak nemá s Bibliou absolútne nič spoločné. Je to totálny paškvíl, ktorý nestojí ani za to, aby som dral klavesnicu...

Kyslík (2021)

Pekný film, vždy ma zaujímajú tieto kozmofilmy. Dosť dlho mi nedošlo, že kde to vlastne je tetuška uväznená, zistil som to vlastne, až keď to povedali vo filme, takže to pre mňa bolo také celkom neočakávané. Na to, že natočili film v dajakej kobke 2x3 metre, si zaslúžia určite 5 hviezd. Pozerať sa na to dalo a rád si to pozriem aj nabudúce.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Vo všeobecnosti nemám rád pripečený francúzky humor (typický príklad: Death at funeral). V konečnom dôsledku tento film je stará dobrá klasika, aktuálne ho púšťame aj dvojročnému synovi. Dobrá zábava.

NON-STOP (2014)

Ako by ste vy česi povedali, byl to nářez. Do poslednej chvíle nebolo zrejmé, kto je páchateľ. Teda klobúk dole pred týmto filmom.

Modré diamanty (2018)

Jedna hviezda len preto, že ukázala kozy. Inak by nedostal ani toľko.

Vendeta (2011)

Rozťahané jak úsmev Ronaldinha. Naozaj, keby v tomto filme neboli 10 minútové zábery o tom, ako otec kráča hore schodami, alebo chodím lesom a nič sa nedeje... tak by tento film mal 11 minút