LIVINGDEAD

Ochránci (2017)

Pohádka.

• 22.4.2017  23:10
    Kruhy (2017)

Kruh 1 ani Kruh 2 si už nepamatuji, takže nemohu porovnávat. Dá se říct, že Kruhy byl pro mne nový film. Sympatické herecké obsazení. Trošku mi ve filmu neseděl Johnny Galecki, přece jen jeho postava uťápnutého malého skrčka v Teorii velkého třesku je dost známá a tak mi vadil v roli profesora. Film byl ale dobře natočen a pár lekaček se taky našlo.

• 16.4.2017  00:50

Pád vesmírné lodi byl parádní, bohužel pak nastal romantický film, plný něhy a lásky. A ta scéna odporující logickým zákonům: Na město spadne vesmírná mimozemská loď, je 200 mrtvých a mládež jde normálně druhý den do školy, jako by se nic nedělo! To určitě!

• 15.4.2017  19:20
    Downhill (2016)

Nějak jsem nepochopil smysl filmu. Skupinové obcování s nějakou šerednou babou z jeskyně. Všude kozy a na stromách pytle s nějakými červi. Nakažení s čísly na rukou, všude mrtvoly.... Z počátku to vypadalo jako pomsta buranů za drzé chování v hospodě, kdy si dovolil jeden sáhnout na prdel turistce a její přítel si na všechny otevřel hubu. Říkal jsem si, Ti jim ještě ukáží, se budou divit..... Jenže pak se to zvrtlo v totální píčovinu! 20%

• 15.4.2017  15:44

Bídných 30% NUDA!

• 14.4.2017  16:20
    Crawlspace (2016)

Napínavý horror se známým hercem Michaelem Vartanem, který se blýsknul i v mém oblíbeném filmu Krokodýl: Návrat do krvavé laguny.

• 10.4.2017  19:30
    ABCs of Death 2.5 (2016)

To nebyly horrory na písmeno "M", ale na písmeno "S" - JAKO SRAČKY!

• 9.4.2017  20:48
    Nicota (2016)

Tak já už fakt nevím. Nemyslím si, že jsem až tak náročný, ale dát takové sračce tak vysoké hodnocení, tak to už je moc. Pár postav v bílém hábitu s píčou na kapuci, pár amatérských herců v nemocnici a pár hadic a nějaké chuchvalce, které ani nejsou pořádně vidět, protože zrovna bliká zářivka! (Festival trpělivého diváka)

• 8.4.2017  22:39

Skvělý film a ten pavouk neměl chybu :-)

• 8.4.2017  16:48
    American Burger (2014)

Jako komedie bída. Zasmál jsem se jen jedné krávě, která utíkala lesem a vždycky si roztrhala nějaké věci až nakonec chodila s holou frndou. Co se týče horroru - SRAČKA! Trapné dialogy a jako vyvražďovačka s minimem krve a napětí! Ztráta času!

• 4.4.2017  20:38
    City of Dead Men (2016)

Feťácké doupě, šaman a duchy. Co horšího může být?

• 1.4.2017  22:58
    Skryté zlo (2017)

Ségra asi 2 x vyskočila leknutím a pak zaspala. Já jsem film protrpěl až do konce. Všechno bylo špatně. Hnusné herecké obsazení, bídný příběh, nulové napětí.... prostě další sračka v tomto roce. (30% a to je už moc!)

• 1.4.2017  18:18

Japonsko má nejmodernější technologii a natočí takového Draka za humny! Už malá Godzilla měla místo očí knoflíky. Pak nastala evoluce a Godzilla se trošlu změnila k klepšímu. Jenže vychrlila pár fialových laserů a pak na půl hodiny spala - následně se půl hodiny ve filmu řešila byrokracie, politika a evakuace. Do všeho hraje hudba ze 70 let, která akční scény spíše zesměšňuje. Suma sumárům, akce je možná na 15 minut a 105 minut jsou jen kecy hloupých úředníků. Prostě něco strašného! 10%

• 31.3.2017  16:41

Fakt amatérská blbost!!!

• 26.3.2017  17:50

Krásná grafila, hezký příběh, ale ty písničky byly hrozné.

• 25.3.2017  22:28
    Zasvěcení (2016)

V USA zkurvené bratrstva, v ČR čtvrťáci na internátech. Pamatuji si, jak jsme jako prváci stáli v řadě a museli jsme recitovat básničku a když jsme se spletli, tak jsme dostali ránu velkým dřevěným pravítkem přes ruce. Snad si ještě na tu zkurvenou básničku vzpomenu: "Cestička k domovu s námi se vine, znám svoji stanici a všechny jiné.... a teď jsme museli odříkávat všechny stanice, kterými projíždí vlak ze stanice odjezdu do Brna (internát byl v Brně). Já měl Karviná - Brno. Čtvrťáci měli jízdní řád a stanice kontrovali. Recitovali jsme i 3 hodiny. Ruce jsme měli od pravítka krvavé. Řeknu Vám ale, že pokud bych zažil, to co Brad ve filmu, tak vezmu kudlu a všem těm zmrdům podříznu krky!

• 22.3.2017  18:02
    XX (2017)

Horrorové příběhy režírované ženami a taky to stojí za HOVNO! Jeden příběh horší než druhý. Při sledování filmu jsem si říkal, jestli by nebylo lepší dostat drátem do oka!

• 21.3.2017  13:41

Netuším proč Kohák hraje chlapa, který zadrhává v řeči, když mu normálně taky nejde rozumět? Naprosto zbytečný film. A ani jednou to nebylo k zasmání a přitom, to má být komedie! Holubová hraje jeho matku a přitom by mohla hrát manželku. Vypadají oba staře a ve stejném věku.

• 19.3.2017  22:23

Nesympatická kráva s Hobitem. Totálně nadhodnocený film na CSFD. Zřejmě to měl být pokus o komedii, ale komedii v popisu filmu nevidím? Prvních 40 minut se absolutně nic neděje a zbytek stál taky za hovno!

• 19.3.2017  16:51

Je to hnus, co se dělo a stále děje v ústavech, dětských domovech, školách a internátech. Bohužel i já byl na internátě v Brně, kde panovala tvrdá šikana a když jsem to nahlásil řediteli internátu, tak mi sdělil, že je to lež a že mi ty výmysly vytluče z hlavy sportem!

• 19.3.2017  16:46

Nemám rád historické filmy, ale díky příšerám jsem vydržel až do konce.

• 18.3.2017  23:49
    Pandora (2016)

Výbuch jaderné elektrárny, panika a samozřejmě celou záležitost se snaží vládá utajit, odstranit svědky a obyvatele obětovat. Prezident země je jen loutka... No a ten největší flákač, který nenávidí svou práci a má po krk své rodiny, se nakonec stane hrdinou. Korejci mají skvělé katastrofické filmy. Tento byl na mne už ke konci moc uplakaný... Režisér natočil i film "http://www.csfd.cz/film/322315-vysinuti/ " který se mi také líbil.

• 18.3.2017  13:58

Na začátku, když byl boj s ptáčkem jarabáčkem, tak jsem si říkal: "hmmm, vypadá to nadějně". Bohužel několik akčních scén kung-fu a z horroru se stala akční blbá hovadina. Mám rád Millu Jovovich a miluji RESIDENT EVIL, ale nyní jsem rád, že jsem nešel do kina. 50%

• 12.3.2017  18:26

Co to zase bylo? A tak to vypadalo nadějně... Příroda, lesy, žádní herci z amatérského spolku... no a prý obluda v lese. Po 45 minutách nudy, kdy bráchové chodí po lese a vzpomínají na tatínka, jsem si říkal:" Bože můj, je to tady zase... Ale ještě jsem doufal, že těch zbývajících 37 minut se to brutálně rozjede a obrovská nestůra z obalu filmu všechny sežere. A HOVNO! 10% za přírodu.

• 12.3.2017  01:00
    Eloise (2017)

Na mne až moc zamotané rodinné vztahy. Jeho otec, jeho strejda, jeho teta, jeho máma, její máma, její bracha....Brrrr. Také jsem nějak nepochopil, proč ve filmu byla postava bráchy retarda? Bratr mohl být fanoušek historie psychiatrické léčebny, aniž by přihlouple poskakoval a vydával podivné zvuky. A ten konec byl na houby....40%

• 12.3.2017  00:17
    Villisca (2016)

Prvních 5 minut super a dalších 73 minut děsná otrava a navíc i chaotické. 10%

• 11.3.2017  16:50
    Ostravak Ostravski (2016)

V Ostravě pracuji a nikdy jsem nikoho neslyšel takto mluvit! Je to naprostá hovadina. Prostě vymyšlená píčovina, tak jako se nám v médiích snaží vtloukat do hlavy, že jsme se za totality třeli s bídou a nouzí a přitom to byly ty nejhezčí léta v mém životě a v luxusu

• 5.3.2017  20:23
    Arbor Demon (2016)

Když jsem uviděl tu šerednou opici v hlavní roli, tak jsem předem věděl, že film bude stát za hovno :-( A taky , že jo! Mohl to být dobrý horror, kdyby se však po lese nenaháněly stromové frndy, ale řádil by tam pořádný psychopat! 10%

• 4.3.2017  23:45
    Ploty (2016)

30 minut jsem vydržel poslouchat uječený hlas Denzela Washingtona.

• 4.3.2017  23:42
    Don't Kill It (2016)

Děsivé situace=0, pocit strachu=0, napětí=0, sympatické herecké obsazení=0, mrazivá hudba=0 Film jsem doslova protrpěl!

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53