• Thriller

Abandoned (2010)

Představte si, že jdete s přítelem do nemocnice. Ten se chystá na operaci. Jdete s ním na pokoj a pak jdete na hodinku do čekárny. Pak se vrátíte a celá nemocnice Vám začne tvrdit, že Váš přítel neexistuje a že jste pošahaní :-) Brittany Murphy byla sympatická herečka a je škoda, že zemřela tak mladá. Včera jsem s ní viděl film Tajemství polévky rámen a ten byl fakt skvělý. Za ABANDONED dáváme 50%

ABCs of Death 2.5 (2016) odpad!

To nebyly horrory na písmeno "M", ale na písmeno "S" - JAKO SRAČKY!

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012) odpad!

Vyloženě odporně nesympatický herec Benjamin Walker zkazil celý fil. Na tu prdel se prostě nedalo dívat. Navíc, film, jako běžný TV film na Nově, zcela zbytečný film o upírech. Jít na to do kina, tak si hlavu proženu kulkou.

Absurdistán (2008) odpad!

Hnusné herecké obsazení, místo dialogů - vypravěč a ke komedii si to ani nečichlo! ODPAD!

Abyssal Spider (2020)

Hovadina. Více se řešily vztahy námořníků, vzpoura, podrazy.... než zmutovaní pavouci. Škoda, miluji horrory s pavouky.

Abysses (2023) (seriál)

Zajímavý seriál, mám rád filmy, kde zvířata útočí na lidi, ale ten konec........ trapný, pokud už nebude II. série...

Accident (2017)

Holka je tak slabá, že nemůže vykopnout popraskané čelní sklo v autě, za pár minut ale holýma rukama zabije profesionálního zabijáka....

Acrimony (2018)

Celý film o vztahu pošahané krávy a ubožáka. Pobavilo mne, že když byli studenti, byl Černoch menší než jeho milá. Když byli starší (vyměnili herce), tak Černoch byl o půl metru větší. Já nevěděl, že tato rasa roste do výšky celý život :-) Jinak hovadina. Nechápu jak tu černou mohl milovat, vypadala jako opice!

Ad Astra (2019)

Po 30 minutách jsem tu sračku o ničem vypnul. Nevím, jestli ještě zvládnu pokračování.... Ani po několika dnech jsem nezvládl dodívat se do konce. Dávám 5% za úvodní scénu.