Zpátky do práce (2017) (seriál)

Tak akorát přitažený za vlasy, že je to úplně ale úplně skvělý. Od prvního dílu jdou epizody s kvalitou jen nahoru.

V síti (2020)

didnt expect it to be so gut but it was REALLY epic

Vlastníci (2019)

THIS. COULD. BE. THE. NEW. Pelíšky of 2010s.

Patriot Act with Hasan Minhaj (2018) (pořad)

nejlepší věc na trhu mířená na americké publikum. je to funny, smart and provocative, ale jen když je vám americká "kultura" (haha) nějakým způsobem blízká

Rudá volavka (2018)

je to tak spatny az je to nespatny. vyberove vlastne herci v hlavnich roli moc nesedi, dej neni tak napinavy (a uz vubec ne promysleny) no a bratislavska Moskva tomu dodava uplny top. prestoooooooooooo vsechno je jennifer suprovejsi nez v Hunger Games a jeji dva Cold Wars Daddies taky. Extremni amerikanismus, zbytecne nahota but omg je to tak spatny az je to nespatny. pokud film chcete videt - spioni, jennifer, nahota nebo jakykoli jiny motiv - urcite se vam bude taky zdat tak skvele nespatny, jako me .

Toman (2018)

new drinking game: napit se pokazde, kdyz nektera z postav kouri

Icarus (2017)

na to, ze to tematicky odjede uplne do pryc, to vlastne jede moc dobre. mene tezit ze dvou jmen orwella a snowdena a naopak vice podojit fogela by taky neuskodilo.

Dej mi své jméno (2017)

svetylka, oblecky, dotyky, hudbicky a projevy: je to proste slast

Operace Entebbe (2018)

není nic horšího než hipsteři, co se dloubou korunkama v nose a v zadku je tlačí pocit záchrany, obrany, nápravy světa. smrdí ve filmu od začátku, az do konce a to je na něj vlastně tak super. SKODA (Mercedes-Benz ve skutečnosti) toho taneckuuu. doporucuji fidet!