• Romantický

Fallout (2024) (seriál)

Zoufale se snažím najít něco, co by mě bavilo. A zase nic.

Sobík (2024) (seriál)

Hnusně divný a bezvýchochný. Neumím si představit, že to někomu s podobným problémem pomůže. Ale co já vím. No, někdy je největší dovedností tvůrců sehnat peníze na převedení svých frustrací do audiovizuálního "díla". Ale kdo se na to má dívat.

Jedna rodina (2022) (seriál)

První dvě série jakžtakž šly, ale třetí už nespojuje žádný příběh, jen rotříštěný odpad.

Hrdinové ve člunu (2023)

Proboha, koho napadlo překládat osmiveslici jako člun? Když tak už loď. Zaveslování? Říkávalo se zásek, v době, kdy jsem se tomu sportu aktivně věnovala. S českými titulky to fakt nedokoukám.

Signál (2024) (seriál)

Divná nuda bez uspokojivé pointy.

Zasněná láska (2018) (seriál)

Mistrovství světa v natahování zápletky vršení nedorozumění. Občas zábavné, ale bohužel zdlouhavější než Bollywood.

Královna Šarlota: Příběh Bridgertonových (2023) (seriál)

Podle historických dat se ta pozdější část odehrávala těsně před královninou smrtí. Šarlota zemřela v listopadu 1818, Viktorie se narodila v květnu 1819. Král Jiří zemřel v roce 1820. Kolika se asi dožila lady Danburyová? V roce 1761 bylo královně 17 let a Dunburyová už měla 4 děti a byla o nějaký ten pátek starší. A kolik asi bylo paní Bridgetonové v době, kdy řešila své znovuobjevené sexuální touhy? 70 let? Ale bavila jsem se, ne, že ne.

Nepřestávej dýchat (2022) (seriál) odpad!

Kňučení, hekání, kvílení, unylé kecy, žádná akce, nedoporučuji.

Než jsem tě poznala (2016)

Ach ty přenádherné kýče o umírání. Mrzí mě, že jsem nesebrala síly a nevypnula to,

Normální lidi (2020) (seriál)

Po pár dílech jsem ztratila trpělivost. Už to prostě nedokoukám.