Temný případ (2014) (seriál)

Tak kde začít, první díl hodně navnadil, ale 2,3 díl ve mě vyvolával nudu, až jsem myslel že to vzdám, ale jsem strašně rád, že jsem to neudělal. Od 4 díle se to vše rozjede v takovém stylu, že jsem koukal z otevřenou pusou. Oba dva herci zahráli fantasticky, ale Woody mi byl sympatičtější. Ve finalovém bludišti jsem byl tak napjatý, že mi až vystydlo jídlo :D Uvidíme jak si povede 2 serie.

Cesta do Palomy (2014)

Perfektní film na čtvrteční večer. Dobrá hudba, Rychlé motorky, Dva frajeři, Dva odlišné příběhy. Jason ukázal, že umí i napsat dobrý film. I když od půlky filmu, jsem čekal, že Wolfa chytnou, ale konec mě překvapil. Film je na 4* + hraje zde muj oblíbenec Jason, + je to jeho první film, proto plný počet.

Stuart: Život pozpátku (2007) (TV film)

"Občas si myslím, že jsem ďáblovo dítě. Pustil jsem ďábla dovnitř. Teď ho nemůžu dostat ven. Snažil jsem se. Vypálit ho ven, vyřezat ho ven... Ani si nevšiml." Příběh o člověku, který se narodil jen aby trpěl. Ale alespon na krátkou chvilku byl trošku štastný, protože potkal Alexandra. Podle mě chtěl aby se svět dozvěděl co se mu stalo, a co byl. A pak už neměl proč dále být na světě a proto zemřel. Hardy zde dokázal, že dokáže zahrát víc než jen drsnáka.

Spartakus (2010) (seriál)

NENÍ VĚTŠÍHO VÍTĚZSTVÍ, NEŽ ODEJÍT Z TOHOTO SVĚTA JAKO SVOBODNÝ.

Londýnský gangster (2010)

Olala, tak to jsem nečekal. Do tohoto filmů, jsem šel bez očekávání, a dostalo se mi velmi příjemný překvapení. Collin jako gangster, který se chce změnit, ale společnost mu to nedovolí. Když chce ušetřit život 16 letého kluka, tak ho nakonec sejme on, takže z toho plyne "Sejmi je všechny, jinak oni sejmou tebe". 30 kilová Keira Knightley hot, David Thewlis příjemně překvapil. Takže 85%

Total Recall (2012)

Tak jsem si dal Collinovský víkend. Film dobře natočený, efekty parádní. A první soubor v Recallu byl pro mě lahůdka, ale v polovině mě děj začal pomaličku nudit, a ani finále jsem si moc nevychutnal, jak jsem očekával. Doufám, že se takové doby nedožiju, jinak budu muset navštívit Recall, a posekat to tu. 75%

Hannibal (2013) (seriál)

Seriál jako celek geniální, ale až moc psychologický pro diváka, a občas se v dialogách ztratí. Do 4 dílu pomalejší rozjezd, ale pak to nabere ten pořádný spád. Will zmagoří a Hannibal toho využije ve svůj prospěch. Vraždy geniálně propracované, že i z některých jde až hrůza. Nejlepší úseky byli, když si Will představoval vraždy. Jen mě mrzí, že na další serii musím čekat až do dubna, protože 1 serie skončila neúplným koncem. Takže 90%

Plán útěku (2013)

Jak jednoduše vypadá, útěk z vězení v podání Slyho a Arnolda, kdy Arnold vezme kulomet a rozstřílí 70 ozbrozených, v tomto případě slepých rádoby dozorců, zatím co Sly svými ocelovými pěstmi sundá plešouna Draka a vypustí se nádrží ven. Ale tyto dva nestárnoucí hvězdy mám moc rád, a těšil jsem se na film, kde si spolu zahrají bok po boku. Vždy musíš mít PLÁN B.