Inherent Vice (2014)

Není malých rolí! Otevřte si lahvinku, zapalte kuřivo a počkejte si na dvouminutovku Erica Robertse. PS: Existuje nějaký film kde Owen Wilson nešeptá?

Dokonalá nedokonalost (2013)

Romanticka komedie z kluciciho pohledu, co se sama nebero moc vazne. Humor i romantika me sice minuly obloukem, ale fajn easy pocit mi vydrzel po cely film. Neokoukani, celkem prijemni herci, malebne exteriery i pozitivni hudba. Dejove ajajaj...i kdyz samotny napad pozvat cizi nevestu na rande na jeji svatbe neni k zahozeni!

To (1990) (TV film)

Kdybych mel porovnavat s knizni predlohou, tak se dostaneme tam, kde se dej z velke casti odehrava - do odpadu. Nemuzu ale prehlizet vykony detskych hercu, vybornyho Tima Curryho a zneklidnujici hudbu a zvukovy efekty. Neprijemnou a sklicujici atmosferu (ackoliv televizne papundeklovou) to ma, ne ze ne!

Temný případ (2014) (seriál)

Ne,ne a ne. Jak moc jsem si pral aby to dopadlo jinak, nez to dopadlo. Tady bylo zadelano na mnohem, mnohem vic nez na pozdni prijezd policejnich jednotek a zaverecne slzicky. Fuck you!

Spirit of 45 (2013)

Velice zajimave dobove zabery na working class v povalecne Britanii i zvukove zaznamy proslovu britskych politiku z tamejsi doby. Jinak ale jednobarevna agitka za Labour party a jeji socialni jistoty. Ke konci jeste zesilena spatnou a zlou Iron Lady.

Ovládací panel
124. nej uživatel Itálie