hujerita

Marian Hujo

okres Bytča

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 21.3.2017  22:03
    Midnattssol (TV seriál) (2016)

Na komplrtné hodnotenie to asi nieje, ale je to veľmi vysoký nadpriemer a z odstupom času pri tom premýšľaní dám 5 Vlastne ani neviem ako rýchlo som to pozrel a napätie bolo od začiatku. Síce som čakal trochen viac. ale spokojnosť tak či tak.

• 21.3.2017  22:00
    Zpívej (2016)

Zábava v prvom rade. Normálne náhoda chcela, pozrel som, ubehlo to ako voda a bola pri tom sakramentská zábava. verím keď to pustím babám sa budú zabávať viac ako ja a o to ide. Veľká spokojnosť za mňa

• 21.3.2017  21:57

Na ameriku fajn komédia. Nielen stupídny humor, ale aj normálny. bavil som sa aj keď to mohlo byť lepšie, ale zasa na druhej strane aj horšie. čakal som kedy Bryan buchne, ale nič také :-) škoda. Bryan je pre mňa Mr. White stále zatiaľ :-)

• 7.3.2017  11:43

Takmer štyri, možno tomu niečo chýbalo, alebo my to v ten moment nesadlo, ale inak vyšší priemer. Aňa s Onrejom sú super a keď to tak zoberiem akurát ten scenár mohol byť lepší. Spokojný som bol a to je základ.

• 7.3.2017  11:41

Paráda. Skvelé kino pre oči a konečne po dlhej dobe komix, ktorý my sadol. Zopár hlášok a Benedict plus CGI a letné kino ako má byť.

• 7.3.2017  11:37
    Únos (2017)

Chcelo by to troška lepšiu réžiu, ale inak celková spokojnosť. Rozpisovať sa o deji nieje treba a o tom čo sa stalo, a v podstate aj stále deje, ale v inej rovine, nieje treba.Kaziť si deň tým, že sa rozčúlim nieje treba :-) Škoda toho premrhaného a na druhej strane ma Mariana príjemne prekvapila, hoci mohla prekvapiť skvelým filmom ešte viac. Hlavné postavy zahrané super. Najviac ma potešil Milan Ondrík a dano Heriban (radosť pozerať)

• 2.3.2017  02:43
    Greater (2016)

Celkom fajn. Ešteže nám od začiatku bolo povedané že sa dlho nedožije . inak neviem, asi by som šiel s hodnotením dole. prestrihať to trocha a bolo by to o hviezdu lepšie. predsa len 2 hodiny je dosť aj na koňa. Športové filmy mám rád a preto tie tri. Možno časom sa dá ísť vyššie, lebo príbeh toho chlapca je veľmi inšpiratívny a takých dobrých ľudí je málo.

• 1.3.2017  19:55
    Horná Dolná (TV seriál) (2015)

AKO!!! Nech si kto chce čo chce hovorí na TV zábavu je to super, samozrejme na Okřesní Prebor a podobné veci sa to nechytá, ale je to ľudová zábava na oddych hlavy a niektoré veci sú tam úplne genitálne :-) Jednoducho Milujem TWINPEAKS a ak ma zaujme takáto hlúpa cctina, že to dopozerám, tak to má niečo do seba. Občan! Rozíďťe sa!!! A s kým??? :-D

• 1.3.2017  19:50
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Plná pálka to nieje, ale zabavilo a potešilo zároveň. Hravé, staré a hlavne iné. Jednoducho chlapčenská zábava pre dospelých a dobrodružstvo ako má byť.

• 1.3.2017  19:47
    The Grand Tour (TV pořad) (2016)

Klasika CHM, ale chybičky krásy sa nájdu všade . The American, Celebrity a pomenej závodov odnikiaľ niekam. Stará dobrá klasika pokračuje ďalej a pretože ju milujem tak za 100% :-)

• 1.3.2017  19:43
    Totem vlka (2015)

Pre prírodu a vlkov 5 hviezd zbytok 2, takže Príroda vyhráva na celej čiare takže 4. Krásne zábery čo potešia oko a srdce nejedného človeka.

• 1.3.2017  19:40
    Patriots Day (2016)

Celkom ma to bavilo, našťastie žiadne WTC od Stone-a sa nekonalo a v podstate to bola krimi naháňačka. Akurát ten rozjazd bol pomalší a samozrejme predstavenie hrdinov k tomu patrí. Nenudil som sa a na 4 sa to vyšplhalo.

• 1.3.2017  19:30

Celkom super film. klasicky super Nick A jeff Bridges Válí jak za časov BIG L. Potešil ma film a užil som si ho. Veľmi príjemných 100 minút strávených pri bedni. Mínusy asi neviem, ani si dajaké nepamätám, pretože som sa bavil Jeffom :-). Takmer plná pálka.

• 2.2.2017  04:33

Také pol na pol. Ani ryba, ani rak. Zopár momentov skvostných, ale celkovo to vyšumí do prázdna. Takých hrdinských filmov je kvantum. Neuveriteľne ma štval Jamie Dornan a to že žoldáci vo svojej podstate boli slepý jak tága, aj keď podľa skutočnosti to tak bolo. Mať takých žoldnierov ako v tomto filme tak sa zastrelím radšej sám :-)

• 1.2.2017  23:05

Čistá hlúposť, ktorá nemá s filmom takmer nič spoločné. Jedna hviezda za zopár dobrých hlášok, toť vsjo.

• 28.1.2017  15:52

Takže akčné fajn, inak akože veľká hlúposť. Zakiaľ sa to rozbehne tak pol filmu v prdeli, akcie boli v rámci možností, sem-tam neprehľadné a vojaci mu sami skákali pred pištol-samopal a ja neviem čo ešte. Dalo sa z námetu už pri jednotke čo to vytrieskať, ale dvojka je slabá ako čaj. Tommy Lee ma na druhej strane potešil, mohol tam stráviť viac času a Jessica menej času, trochen lepší scenár a je to tam. Holt nepodarilo sa.

• 25.1.2017  04:31

Ale jo, celkom znesiteľné. Najviac ma pobavil Arnold a jeho úsmev od ucha k uchu :-D To už bolo iné umenie herecké, teda od terminátora. Z tejto látky neviem čo by sa dalo už viac vytiahnuť, leda ak by tých terminátorov hrali Sly, Arnold a Chuck nesmrteľný :-)

• 25.1.2017  03:45

Ďalšia Zwickova chujovina. Slabé a ešte raz slabé. Otravoval ma ako majorka tak aj celá línia s akože dcérou. Nechápem ako môže byť vo filme toľko nezmyselných chujovín. Na začiatku vedia prečo, potom na to zabudnú, aby mohli pátrať po tom prečo. totálny nezmysel. Keby aspoň tá akcia stála za to, ale ani tá nestojí za reč.

• 24.1.2017  20:49

Normálny film s drsným otcom Melom Gibsonom. Už v minulosti Gibson dokázal žem úloha drsńáka v malom filme mu svedčí a teraz to znova dokázal. Na moje potešenie kopec hlášok, ktoré som nečakal a slovné prestrelky medzi otcom a dcérou super. Vôbec my nevadilo málo akcie a ak aj bola, tak sa dalo kuken. Vrelo odporúčam-

• 23.1.2017  19:48
    Parkování (2010)

Jednoducho paráda. Malý európsky film z veľkým F. krásne civilné, príjemne mrazivé a pravdivé. A čo ma najviac potešilo tak jednoducho zo života a končilo to tak ako malo, žiadne prikrášlenie len čistá realita, tak ako to chodí. Skvelé herecké výkony len podčiarkujú výnimočnosť filmu.

• 18.1.2017  15:41

No dojmy že neviem. Kopec kravín tam bol, dabing či nahovorený herci čistá hrôza. Scenár totálne mimo a ani neviem čo ďalej. Sem tam som sa aj zasmial a možno aj na takých pasážach kde nebolo myslené smiať sa. Takže slabý priemer. Viem, nečítam takéto zaľúbené žvásty, takže nič pre mňa. Na záver len toľko : upútavka ... jeden z najočakávanejších filmov roka...?????? WTF??? To akože vážne??? Keby ste radšej Červenáka sfilmovali.

• 14.1.2017  18:53

Neviem nepoznám chlapcov s tým syndrómom, ale Affleck VÁLÍ .Pre mňa pecka roku aj s DeepWater Horizon. John Wick ma kurva potešil a toto!!!! Toto film dielo tiež, jednoducho bomba vec. Musí každý vidieť. P A R Á D A . P.S. nemám rád Hnedopichného VERBALA ale áno si cocotko ale sem tam sa trafíš :-)

• 14.1.2017  18:48

Shanea Blacka mám rád a preto asi tie štyri hviezdy. Síce to nedosahuje kvalít Posledného skauta, ale aj tak štyri. Slabo využitý potenciál Russella a Goslinga. Viac prestreliek slovných medzi nimi a film by bol úplne niekde inde. Škoda. Ale aj tak štyri a Shane polepši sa :-)

• 14.1.2017  18:43

Som sa bavil, a čakal som väčšiu haluzu, ale akosi my to sadlo aj keď tie dlhé komické úvody nemusím. jednoducho som si užil film kde bola akcia sranda a dobrí herci. Klasický Hong kong.

• 14.1.2017  18:38

Celkom my to sadlo a bol som prekvapený, možno bz to chcelo aj väčšie hodnotenie ale nedám. jednoducho Mission Impossible. Nudiť sa nebudete.

• 14.1.2017  18:35

Jednoducho som to nedopozeral a ani moja polovička takže dve hviezdy je až moc pre túto akože komédiu. Sorry ale nepodarilo sa.

• 14.1.2017  05:40
    Inferno (2016)

Tak v podstate neškodná cocotina a nevadilo my to nejak moc. Druhýkrát by som to nedal aj keby som chcel. Čo viac dodať? NIČ! Pretože už ani neviem o čom to bolo.

• 14.1.2017  05:38

Pecka Pecka a ešte raz Pecka. Užil som si to. Napätie, akcia a málo blbých kecov, ktoré som si ani v podstate nevšimol. Čakáte kedy to nastane, a to čakanie nie je vôbec nuda. Kurt v poslednej dobe VÁLÍ a Mark je tiež celkom v pohode aj keď je tam v podstate American Hero, ale fakt že my to vôbec nevadilo ma len prekvapilo a to veľmi príjemne. Pecka.

• 14.1.2017  05:32

Pre mňa osobne sklamanie, a to mám rád filmy zo športového prostredia a aj niektorým dosť prepáčim. Pri tomto filme sa to nedá, pretože všetko je také krásne a cítiť z toho len dajaký patvar a umelinu. V podstate si to zaslúži maximálne dve hviezdy ale zasa nadhodnocujem.

• 6.1.2017  03:40

Ach jaj, dlhé ako týždeň pred výplatou a zaujímavých momentov veľmi málo. Potešil ma akurát Irons s Affleckom ale to asi tak bolo všetko. Cocotín tam veru bolo dosť, až som sa čudoval. Som premýšľal že Snyder natočil takto neymyselne takýto spektákel. A ešte k tomu 2 a pol hodinový. Som mohol radšej spať.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17