• Thriller

Ted Lasso (2020) (seriál)

Neskutočne som si tento seriál užil. Všetky tri série na jeden ťah. Malo to aj svoje slabé chvíľky, ale prosto parádna jazda. Za mňa, ako fanúšika, Roy Kent je best a jeho Fuuuuuuu...k je Amazing.  Parodia Zlatana je mňamka. Fakt premýšľam kde sa mi niekto, alebo niečo nepáčilo, ale nenachádzam. Za mňa 120%

Nabídka (2022) (seriál)

Jednoducho toto vyšlo na jednotku z hviezdičkou. Miles super, vlastne všetci super a ako premýšľam tak my tam nevadilo nič. Samozrejme potom nasledoval Krstný Otec nech to je kompletné. Plus sledovanie jednotky a všímanie si tých vecí o ktorých som predtým nevedel je čistá pasia a polahodenie na duši

Starosta Kingstownu (2021) (seriál)

Typický Sheridan a takto to mám rád. Jednoducho zasa po dlhej dobe niečo na čo sa dá pozerať bez výčitiek k niečomu, alebo niekomu. je to super rozbehnuté, len to nedomrviť druhou sériou, ktorou plynule pokračujem ďalej. Šup šup nové výzvy.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Neviem prečo, ale takéhoto Thora milujem a ako sa zdá tak som dostal dva filmy a ďalej to bude klasický Thor. Pre mňa škoda a vy si užite toho super extra mega giga vážneho, ešte budete banovať a plakať za Taikovým Thorom.

Pluk mizerů (2022) (seriál)

Nevedel som a ani neviem ako vznikla SAS, ale toto ma bavilo nadmieru. Niekto tu vŕta do nejakých nepresností a niekomu vadí zasa hudba. mne to sadlo ako ryť na šerbeľ. Filmová zábava ako sa patrí.

1883 (2021) (seriál)

Jedným slovom sa to opísať nedá. Treba vidieť, Čistá povinnosť pre každého fanúšika filmu.

Irčan (2019)

Strašne moc ma to bavilo a bavil som sa aj ja. Herci parádny a nevadila my ani dlhá stopáž. Joe Pesci bol absolútne úžasný a parádne ho dopĺňajú či Al Pacino ,alebo Robert De Niro. Scorsese vie čo chcel natočiť a natočil to parádne.

Thor: Ragnarok (2017)

Zábava na hovado, ale že kurevsky veľká, aspoň pre mňa. Dlho som si ho odkladal a nakoniec veľmi príjemné prekvapenie. Paráda, takto si predstavujem Thora a spol. V podstate všetko a všetci boli super. Jeff goldblum super.

Ovládací panel