• Thriller

Narcos (2015) (seriál)

Jednoducho bomba. Absolútna paráda. Tu sa superlatívmi nešetrí. Všetko sedí, od scenára, cez réžiu, až po samotných hercov a aj ne hercov. Čakal som slabšiu tretiu sériu, ale akosi ma veľmi prekvapila a musím povedať, že my sedela najviac asi. Musím si to zopakovať v kuse od začiatku.

Narcos: Mexiko (2018) (seriál)

Vôbec nie zlé, len na tie predchádzajúce série to tak nejak nemá. Niežeby chlapci scénaristi nemali materiál, ale chýba tomu lepší príbeh, a lepšia réžia. Herci sú fajn, ale ako píšem, na prvé tri série sa to nechytá.

Wonder Woman (2017)

Prvotný moment som si film odkladal a odkladal, až nakoniec som ho pozrel a celkom som bol spokojný. Klasický blockbuster a celkom to bolo aj svižné až na niekoľko momentov. Warneri ani nečakali aký to bude mať úspech a hopsa bude aj dvoječka.Do pohody na jedno skuknutie.

Stopy spravedlnosti (2017)

Takmer štyri hviezdy. Škoda, že nebolo trochen viac akcie. Jackiemu som tie jeho kúsky žral a aj ako starec to v pohodičke dával. Pierce bol tiež OK, len tej akcie mohlo byť viac, len tej akcie.

Velká hra (2017)

Bavilo ma to. Strašne ukecaný film, miestami som nestíhal, ale zvykol som si a potom to bola paráda.Herci jedna báseň, takže absolútne nič my nevadilo. Druhé pozretie je isté.

Black Panther (2018)

Nič extra my to nedalo, jediné čo tam bolo fajn bola, už niekoľkokrát spomenutá vizuálna stránka. inak šedý priemer.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Konečne Misia ako má byť. Bez srandy, ktorej je tam minimálne a bez tých všakovakých prezliekačiek kto sa hrá na koho. Možno trocha by som krátil, ale inak super film.

Milenky (2018) (seriál) odpad!

Totálna hrôza. Videl som omylom dve časti a takmer ma jeblo. To už koho napadne takúto kktinu natočiť. V Somálsku by mali za tie prachy aspoň na tri mesiace jedla. A to píšem už mierne bo som tak nadával keď som to videl až som pľul a musel som tv obrazovku čistiť. Odpad odpadov ako vyšitý.

Hrdinové ohně (2017)

Čakal som niečo iné, ale akosi som sa pomýlil a dostal som veru vcelku super film. Herci boli fajn a na dve hodiny toho bolo akurát. Záver vyslovene potešil a prekvapil a nesklamal. Keďže som čakal niečo iné. Veľmi dobrý film.

Goliáš - Série 2 (2018) (série)

Lepšia veru táto druhá séria. Malo to ťah na bránku a dokonca to skončilo tak klasicky ako to chodí v živote. Nie žiadny American Dream, ale tak ako ide život. Billy Bob zasa klasika, výborný.