Volejte Saulovi (2015) (seriál)

První dvě série jsou ospalejší a i když se mi osobně líbily, nedivím se těm, kdo se přes ně nedostanou. Naopak pátá a šestá, ve kterých už se naplno řeší narkonyznys, jsou naprostá špička.

Hardcore Henry (2015)

Když už vás nebaví dívat se na youtube, jak ostatní hrají počítačové hry, je tu ještě Hardcore Henry, který plní jeden quest za druhým, zabíjí tuny Rusáků a na závěr si to rozdá s ultimátním zloduchem. Prvních 20 minut bylo zajímavých, potom to ale člověka omrzí.

Pád (2013) (seriál)

Celkově rozporuplná pocit. První série byla výborná, ovšem druhá poměrně nevyrovnaná. Zvrat v tempu působí v první polovině druhé série unavujícím dojmem a celou dobu se pořádně nic neděje. Zachraňují to až poslední díly, které znovu získávají dusivou a hutnou atmosféru.

Jmenuji se Khan (2010)

Muslimský Rainman na cestě za prezidentem USA. Po trochu zdlouhavém rozjezdu si film drží svižné tempo a začíná z diváka ždímat emoce.

My dva a křen (2006)

Owen Wilson nezklamal a pobavil, i když závěr byl utrpení.

Nejhledanější muž (2014)

Pomalu budovaná atmosféra a napětí a zdrcující pocit po skončení filmu.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Povedená akce, která příliš nenudí. Závěrečná honička je dost přitažená za vlasy, ale s jistou dávkou snahy se dá překousnout.

Moonwalker (1988)

Neskutečná slátanina, kterou nezachrání ani hudební vložky. Kdo má rád Michaela, ať si raději pustí pár písniček.

Zrození Planety opic (2011)

Výborné využití nových technologií, které umožnily vytvoření poctivého, velmi dobře uvěřitelného příběhu.

Superbad (2007)

Dvě hodiny nudy, ze které vás občas vytrhne nějaký povedený vtip. Těch je ovšem o poznání méně než trapných momentů. Podle čtenářů Rolling Stone jde však o nejvtipnější komedii prvních deseti let tohoto století.