Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Celkom podarený sitkom, bolo tam pár slabších časti ako napr. prípad záhadného zmiznutia v meste alebo hráli sme v seriáli. Ale ako celok to bolo super.

Černobyl (2019) (seriál)

Neskutočné. Musel to byť fakt masaker. Neviem si to predstaviť a ani nechcem. Klobuk dole pred tvorcami a odkaz pre debilov je to seriál založený na pravdivých skutočnostiach a nie dokument od A po Z.

Rambo: Poslední krev (2019)

Rambo užívajúci si dôchodok a whiskey je opäť v akcii. Zachraňuje svoju dcéru pred mexickými narcos pasákmi. Je to dôstojné zakončenie Ramba ktoré si užijete. Snáď už ďalší film nevznikne a to nedodrbú ako býva zvykom, ale vážne, pri filme som sa bavil celý čas, nenudil som sa a netrpezlivo čakal na kráľovské finále ktoré je krásnym vyvrcholením. Čo iné čakať od veterána z Vietnamu. Masaker v podaní Ramba na ktorý všetci jeho fanúšci čakajú. Áno je starý, nevládze ako za mlada ale to je proste John Rambo, klasika všetkých klasik a vek proste ignorujte.

Joker (2019)

Konečne poriadna pecka od DC. Tento film som si fakt užil. Joaquin Phoenix je geniálny. Išiel do toho na 100 percent. Pri filme som fakt mal chuť plakať, bolo mi ho proste ľúto, jeho život sa rútil nezadržateľne z útesu. Človek sním súciti a nakoniec sa to otočí a pomaly sa sneho stane ten ****.

Zaklínač (2019) (seriál)

Celkom som sa bál keď som sa dozvedel že Henry má byť zaklínač. Nevedel som si ho predstaviť ako zaklínača. Po dopozeraní prvej série môžem s kľudom prehlásiť že do roli zaklínača sa superman hodí. Ten jeho výraz a to hmm, paráda. Herci mi viac menej vyhovujú až na tých tučných černochov v brnení. Hudba je fajn, špeciálne efekty na prvú sériu ok. Možno druhou sa to zlepší, to ale záleží na tom aký budú mať budget. Trošku som sa ale stratil v čase a našiel som cestu až v tretej časti. Tie časové línie spravili dosť nahovno a mohli sa viac pohrať so starnutím postáv. V dnešnej dobe FAKE videí sa to da lepšie. Teším sa na druhú sériu a dávam 90 %

Narcos: Mexiko (2018) (seriál)

DROGY SÚ ZLÉ. DETI NEBERTE DROGY. Tento film by mali povinne púšťať každému feťákovy.

Rick a Morty (2013) (seriál)

Najprv som bol k tomuto seriálu skeptický. Vyhýbal som sa mu ale nakoniec som neodolal a dal na doporučenie kamaráta a neľutoval som. Je to parádne nadupaný seriál akčnými a vtipnými scénami takmer nepretržite. Je to strašne svižný a pobláznený seriál. Zhltol som ho za jeden týždeň. Veľké plus je super cz dabing. Je to vo veľkej miere vykrádačka iných starších a kultových filmov ale to nevadí. Funguje to super. Uvidíme aká bude štvrtá séria. Konečne niečo nové čo ma potenciál do budúcna. Futurama už skončila, Simsonovci už niesu čo bývali a South Park je na tom podobne ako Simsonovci. Len tak ďalej. PS: Ešte by ste tam mohli pridať cestovanie v čase.

Dokonalá loupež (2018)

Takých filmov ako je dokonalá lúpež už bolo natočených plno, vo filme nič neprekvapí a ani nezaujme. Pri filme som sa nudil ale vydržal som do konca. Preto 2 hviezdy. Možno niekoho prekvapí ten záver. Typický policajt z akčných filmov, život sa mu rúca, rodina upadá, frajer, možno alkoholik, nie príliš poctivá skupinka policajtov chce dobehnúť ďalšiu skupinku profi vykrádačov bánk. A nesmiem zabudnúť na agenta FBI ktorý svojim chovaním pôsobí ako "čo to je za debila?" Proste tuctový film. Kde sú tie deväťdesiate roky? Vtedy ešte vedeli natáčať akčné filmy!!!

Blade Runner 2049 (2017)

Nebol som na tento film v kine. Neviem aký dojem by namňa zanechal na veľkom plátne. Sledoval som ho doma a bola to neskutočná nuda. 160 minút spomalenýh záberov a hercov ktorý sa pohybovali ako na módnej prehliadke v Paríži. :-) Dal som dva hviezdičky a to si myslím že tento film dostal až moc.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Skvele spracovaný film o vývoji ľudstva, o napredovaní techniky, strojov a ľudstva ako takého. Od domestikovaní dobytka až po stavbu mrakodrapov. A hlavne o tom ako si zničíme našu planétu na úkor chamtivosti. Dokonalý vizuálny zážitok. Kamera na jedničku. Dávam 100 %