• Pohádka

Hranaři (2011)

Hudba je otřesná, místy mi to připomíná jako z nějakého pornofilmu.

Zakleté pírko (2019)

Jediné, co se mi na téhle pohádce líbilo, byl vodník v podání Lukáše Pavláska.

MOST! (2019) (seriál)

První půlka seriálu výborná, druhá už o poznání horší. Poslední díl už je katastrofa! V posledním díle jsem čekal nějaké vtipnější rozuzlení, a ne depresivní pohřeb!

Můj strýček Archimedes (2018) (TV film)

Zachránilo to asi to, že v hlavních rolích hráli Vetchý s Donutilem. Být to jiní herci, už by to nebylo ono.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Režisér tohoto paskvilu říká, že si za posledních dvacet let ČT na sebe upletla bič, protože dovolila, aby vznikla jakási norma, jak má nově natočená česká pohádka vypadat. Neumím si představit, jak by bez té normy české pohádky vypadaly. Rodiče aby se pomalu báli, jakou pohádku svým dětem zapínají. Pak nemá být ve světě tolik násilí, když už to do dětí hustíme od raného věku!!!

Jetelín (2016) (seriál) odpad!

První díl absolutně o ničem. Ze zajímavosti jsem koukal i na druhý díl, i ten zklamal.

Nemocnice Motol (2016) (pořad)

Nemůžu jinak, než dát průměrné hodnocení. Pořad je to sice zajímavý, ale pro psychiku diváka to není zrovna to pravé.

Ronaldo (2015)

Od tohoto dokumentu jsem čekal mnohem víc.Ani jsem pořádně nepochopil, oč v tom filmu vlastně jde. V popisu se píše "14 měsíců pod drobnohledem kamer," na můj vkus moc stručné. Vždyť i MS 2014, kde Portugalci vypadli ve skupině, se tento film věnuje sotva pár zanedbatelných minut!!!

Atentát (2015) (seriál)

Po shlédnutí posledního dílu jsem musel jednu hvězdičku ubrat. Závěrečný díl udělal z celého seriálu, který byl díl od dílu čím dál tím víc zajímavější, frašku.

Dovolená v Protektorátu (2015) (pořad)

Smíšené pocity. Nevím, co si o tom mám myslet. Možná, kdyby se na tu reality show vykašlali, a natočili seriál se skutečnými herci, a netahali do toho tu rodinu, bylo by to lepší a rozhodně zajímavější.