Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Jedním slovem hrůza .. nic víc si to nezaslouží ;)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Byl jsem na premiéře v Praze , a zklamán opravdu nejsem . Není to sice tak dobré jako LOTR , ale rozhodně stojí za to vidět ! Nádherné zpracování , příjemný soundtrack :) Rozhodně 5 * !

Skyfall (2012)

Na tomto filmu jsem byl v kině hned 2x a rozhodně toho nelituji .Film mě narozdíl od Quantum of solace bavil , což mě překvapilo čekal jsem totiž něco na způsob Qos . Skvělý úvodní song , samozřejmě skvělé obsazení a také akce = 5*

Avatar (2009)

Výborný film , který dokazuje , že James Cameron je výborný režisér . Film mě velmi bavil , proto si nezaslouží nic jiného než 5 *

Gladiátor (2000)

Zábavný s výborným soundtrackem , pro mě nejlepší historický film co jsem viděl , nemůžu vytknout nic .

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Nekončící seriál , tak by se to dalo nazvat . Postrádá to pointu , nudné , nezáživné .

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Dříve jsem sledoval sitcom Přátelé a říkal si , lepší sitcom už snad ani být nemůže , no tady ho máme !

Zombieland (2009)

Film pro zasmátí , rozhodně se nevyplatí se nad ním nějak zvlášť zamýšlet , neboť jak film začne tak zase skončí , nedočkáváme se tu žádného zvratu . Jak už jsem napsal nejedná se o nic unikátního , ale ani nic hrozného .

Futurama (1999) (seriál)

Velmi zábavný seriál , na který se vždycky rád podívám :)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Bezkonkurenční , nejlepší animovaný seriál všech dob .