47 róninů (2013)

Prosím vás .. videli sme ten istý film ? Ten film je dokonalý vo všetkých ohľadoch ale do dokáže oceniť len človek s pochopením pre úžasnú japonskú kultúru ktorej nám tu ponúkli hojne .. tak vernú adaptáciu .. skoro skutočného príbehu/legendy sme tu ešte nemali za mňa plný počet !!

Ocelový muž (2008) odpad!

neskutočne hlúpa kokotina .. dilinko si nevie dať prilbu z hlavy dole a tak musí útočiť škrtením :) to je celé o čo vo filme ide :)

Vdova (2014) (seriál) odpad!

Videl som reklamu a už z tade viem že je to COCOTINA.

Transformers (2007)

MY TRANSFORMERS STORY - Takže začnem tam kde to začalo pochopiteľne :D .. Film už nejaký ten piatok bol dostupný na DVD/BR a vtedy (mal som 9rokov) som sa o filmy ako tak vôbec nezaujímal.. pozeral som to čo išlo v TV alebo to čo mi niekto doniesol ale nejako extrémne som filmy neriešil.. raz ku mne prišiel kamoš(taký vyšinutý malý zmrd 6-ročný ak by som ho mal nazvať presne). Rozhodli sme sa že si pôjdeme do mesta požičať nejaký film do požičovne filmov(vtedy ešte existovala :D) .. nejako sme ale na to kašlali a motali sa celý deň na kolotočoch.. až potom k večeru sme si uvedomili že sme si chceli požičať film tak sme silou mocou presviedčali moju maminu nech nás pustí ten kúsok od môjho domu do tej požičovne požičať si nejaký ten film. Stalo sa. Vošli sme tam a hľadali sme čo také si vezmeme. Obidvaja sme chceli niečo čo sme už videli lebo nové veci nás síce zaujímali ale hovorili sme si čo ak to bude zlé ... No potom som to zbadal... v požičovni bol plagát k filmu Transformers .. vôbec som nevedel čo je to .. pôvodný seriál som nikdy nevidel a fakt nemal som tušenia čo to je .. videl som na plagáte len tri robotické hlavy žltú/modrú/sivú a nenormálne ma to zaujímalo .. pýtal som sa predavača čo to je a on hovorí * tlčú sa tam roboti, to sa ti bude páčiť* .. tak som to zobral .. a urobil som dobre .. samozrejme na film by som určite narazil nejakým spôsobom aj neskôr ale toto vyvolalo na prvé pozretie vo mne taký neskutočne nerdovský pocit že som nemohol.. celých 144min mi od radosti svietili oči a bol som z toho totálne vytretý :D .. aby aj nie veď sa tam tlčú roboti :D .. keĎ som to dopozeral mi to nedalo a myslel som na to stále tak som si to na druhý de§ pustil ráno doma (kašlal som na animáče o 8:00) a bavilo ma to ešte viac.. a takto to išlo do kola ja som ten film pozeral skoro stále ďalej a ďalej a bavilo ma to viac a viac .. (a dnes tomu neni ináč len to nepozerám tak často.. vlastne skoro vôbec:D ) .. a teraz preč od môjho spoznania filmu ale poďme k filmu a všetkému okolo toho :D .. film je neskutočne dobre natočený(padajú to výraz ako videoklipvý strih a tak ale to neriešim) .. na tú dobu hoci v efektoch pokročilú to má neskutočné CGI veď aj po dvoch rokoch cameronov Avatar mi pripadal s trocha slabším CGI ako toto..takže a už sa trocha zamotávam k nezmyselným výrazom a slovným spojeniam že už neviem čo mám písať .. takže už budem končiť .. film je pre mňa dokonalosť vo všetkých ohladoch ..pred premiérov 4-ky si pustím za sebou celú trilógiu .(ten čas si nájdem) a potom sa veselo vrhnem do kina na štvrté pokračovanie o ktoré sa zaujímam už od jeho vzniku .. sledujem každú informáciu ohladom toho filmu a myslím na ten film každý deň -- čo už transformeri vo mne zanechali niečo čo vo mne už žiadny film asi nezanechá.

Atlas mraků (2012)

Celý film vo mne vyvolával taký *wow* efekt ale nejako ma to nedostalo, až na druhý deň keď sa mi to uležalo v hlave som si uvedomil aký dobrý film som pozeral.

Navždy spolu (2012)

Nádherný film a to romanitcké filmy nemusím ako fakt. Pripadajú mi frustrujúco nudné a klišojoidné ale toto, toto bolo fakt výborné.

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Akcia. To bolo jediné čo ma na tom bavilo, lebo ten nechutne trápny patriotizmus a tie trápne proslovy k ľudom no fuj!. Ako máme tam jedného mariňáka ktorý má skupinu pár ľudí ktorý pojem zbraň držali len v Call of Duty .. a dokáže z nich vytrénovať jednotku čo rad za radom killuje koréjčanov je fakt aj na mňa vela. Ako som už hovoril jediné zaujímavé bola akcia tá bola fajne natočená a bolo jej vela.

Šmoulové 2 (2013)

Celkom sa to dalo aj keď mi to šmolkovské spievanie liezlo na nervy a tie neskutočné tesné situácie kde sa postavy mali ale nestretli sa mi prišli vrcholne trápne no aj tak ma to celkom bavilo. Pesnička od Fort Minor - Remember the name bola dobre využitá a to bol moment kedy som sa asi najviac zasmial :D Celkovo to bolo ale dosť dlhé na takýto brak pre 5-ročných .

Enderova hra (2013) odpad!

Nuda, nuda, nuda .. samozrejme zase sa dostávame k tomu že každý má in štýl a každému sa páči niečo iné, ale toto? Toto bolo tak hrozne nudné a výzorom B-čkovo lacné že som to musel vypnúť v 01:15:17. Ani nechcem vedieť ako to skončilo(knihu som nečítal).

Ovládací panel
2 body