Concord - Tajemství katastrofy (2019) (TV film)

Určite najlepší dokument o nehode Condordu. Povedali tam úplne všetko. Dopodrobna rozobratá odtrhnutá lamela z uzáveru obracača ťahu z amerického DC-10, no predovšetkým, konečne niekto začal hovoriť nielen o príčine prvotnej, ale aj o následných udalostiach, ktoré mohli/nemuseli kvôli francúzskym pilotom nastať. Hovorí o tom ich kolega, no práve o to je to autentickejšie. Kto chce vedieť o nehode Concordu úplne všetko, pravdivo, neprikrášlene, stačí mu tento jediný dokument. V dokumente sú použité originálne zábery z vyšetrovania, hovoria tam skutoční aktéri - letový dispečer letu EF 4590, skutoční vyšetrovatelia, použité zábery sú skutočné, reálne.

Docent (2023) (seriál)

Tešil som sa, dúfal som, že to bude niečo ako Prípady 1. oddelenia - celovečerný film. Skvelí herci, sľubní scenáristi (Mareš, Malinda)... bohužiaľ, z celého "seriálu" za zmienku stojí skvelý Trojan, Vetchý a Švehlík. Tereza tam predvádza tragikomédiu, jej postava je vyslovene hlúpo napísaná, ona sama je fajn herečka. No a záver? Keď tam ten blázon zaútočil s tou sekerou, či čo to mal v ruke a zvrešťal, Hádek mu strelil do srdca a ten padol na zem ako hnoj - tak som sa normálne nahlas rozosmial, nad tou hlúpou scénou. Škoda, škoda, tak veľmi nevyužitá možnosť, keď na takýto prípad dostane režisér skoro 4 a pol hodiny vysielacieho času.

Dálnice (1980)

https://www.youtube.com/watch?v=FDoZGoaG9_w Voľne dostupný dokument na youtube, ktorý zverejnil Vojenský historický ústav. V dokumente sa jedná o prestavaní diaľnice na núdzové vojenské letisko. Obsahom je množstvo záberov vzletov, pristátí a preletov liedatiel, vrtuľníkov a iná vojenská technika.

Ukradený stát (2019)

Film, ktorý v 90 percentách hovorí skutočnú pravdu o vražde a objednávateľoch vraždy Kuciaka....a nie sú to veru tí, ktorých odsúdili... práve preto tento film "zakázali" a žiadna distribučná spoločnosť ho nevydala na DVD, všetky podľahli vydieraniu ľudí napojených na súčasnú vládu. Stiahnite si to, film je napriek tomu k dispozícii !

Výnimočná Nikol - Episode 1 (2022) (epizoda) odpad!

Skutočne naivné predstavy o kriminalistike. O hlúpych policajtoch, ktorých vyškolí upratovačka s IQ 160. Okrem toho, hrá tam Pauhovofá, ktorú som mal ako herečku naozaj rád. Ale bola medzi tou háveďou, ktorá v pred 2 rokmi podporovala tú zberbu mafiánov, analfabetov a imbecilov, ktorí sú teraz vo vláde. Áno, aj ona sa zaslúžila o to, že slovenský národ trpí !!! Teraz jej to vraciame !!!

Sluga naroda 2 (2016) odpad!

Trápny seriál s úbohým zelenským. Ani 2ka nie je lepsia.

Sluha národa (2015) (seriál) odpad!

Trápny seriál s úbohým zelenským.

Rambo II (1985)

Dokonalá klasika.

Vakcína: Vítěz nad COVIDem (2021) (TV film) odpad!

Klasická sračka na podporu nefungujúcej vakcíny, ktorá spôsobuje mutáciu vírusu, zvyšuje chorobnosť, atď. Iba jeden z mnohých spôsobov vymývania mozgov, aby sa ľudia ľahšie nechali oklamať a dali sa očkovať. Absolútna hlúposť, rovnako ako všetky vakcíny dokopy. ODPAD !!!