American Horror Story - Murder House (2011) (série)

1. séria (75%)-je celkom pútavá a ku koncu je už dosť napínavá. Na to, že dej nie je vôbec originálny ma celkom bavil a aj na hercov sa dobre pozeralo. Škoda, že tu nie je o niečo viac hororovej atmosféry, pretože mi to ani veľmi nepripadalo že pozerám hororový seriál. 2. séria (85%)-jednoznačné zlepšenie. Táto séria ma bavila najviac. Výborný dej, postavy aj celková atmosféra psychiatrickej liečebne bola dosť drsná. Jediné čo mi tu vadilo bolo nevysvetlenie mimozemšťanov a vlastne mi tam ani nejak nepasovali. 3. séria (?%)-videla som prvé štyri časti a mám dosť. Už je to strašne prehnané. Čarodejnice, zombíci a neviem čo všetko spolu vôbec nejdú dokopy. Tieto prvé časti ma vôbec nezaujali, tak som sa rozhodla že túto sériu ani nedopozerám a počkám si na 4. sériu, ktorá bude dúfam lepšia........4. séria (70%)

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Škoda že neexistuje niečo ako Greendale aj reálne. Veď kto by nechcel hodiny na ktorých sa ochutnáva zmrzlina, kde domáca úloha je pozrieť si filmy s Nicolasom Cageom alebo kde môžete stavať bunkre z vankúšov? :-) Samozrejme nie každá časť tohto seriálu je úplne perfektná, pretože je tam zopár aj nudných, ale aj tak sa na tom dá celkom slušne zabaviť. Celú tú skupinku ľudí som si postupne obľúbila a škoda že v 5. sérii jeden z nich už nie je, pretože tam dosť chýba. Jedny z najlepších častí boli podľa mňa paintballové, ale vlastne v každej sa nájde niečo na čom sa dá zasmiať. Takže celkovo je to "cool, cool cool cool" seriál, ktorý mi vždy zlepší náladu :-)

Odpojit (2012)

Bohužiaľ tento film presne vystihuje krutú realitu, v ktorej sú ľudia častokrát ovplyvňovaní a klamaní internetom. V tomto prípade ich to môže stáť dokonca aj život. Disconnect je fakt na zamyslenie a poukazuje hlavne na naivitu takýchto ľudí. Páčil sa mi štýl akým bol film nakrútený, 3 dejové línie, ktoré sa neskôr pretnú a na konci sa poriadne rozuzlia. Dávam veľmi silné 4* a určite stojí za zhliadnutie.

Zápisník jedné lásky (2004)

Nudné, dlhé, nezaujímavé a na môj vkus až príliš presladené. Neviem či to bolo len českým dabingom ale Rachel tam je totálne upišťaná že sa ju nedá ani počúvať, no a niektoré dialógy ako fakt stoja za to napr to s tým "rackom". A ten koniec to snáď nemôžu myslieť vážne?! Jeden krát sa to ako tak dá zvládnuť, ale viac krát si to určite nepozriem ani keby čo bolo. 40%

Špinavý trik (2013)

Film je zbytočne pokazený jeho dĺžkou. Keby je o niečo kratší určite by som sa pri ňom nenudila tak ako teraz. Dej je skôr priemerný, žiadne zvraty ani prekvapivé momenty. Našťastie to celé zachraňujú výborní herci na ktorých sa dobre pozerá. 50%

Rivalové (2013)

Musím uznať, že tento film ma fakt dostal. Myslela som si, že pozerať sa 2 hodiny na závody formuly1 nebude nič pre mňa, ale ukázalo sa že je to hlavne o zvláštnom priateľstve týchto dvoch rivalov a mňa osobne to veľmi bavilo. O tom že je to nadpriemerný, pútavý a fakt dobrý film niet čo pochýb..ale že to je 5. najlepší film na tejto stránke to si nemyslím.

La cara oculta (2011)

Celkom zaujímavý film, až na jednu chybičku a tou bolo celkové rozuzlenie filmu. Čakala som niečo oveľa oveľa viac, ale bohužiaľ nedočkala som sa. Dobre sa na to pozeralo, dej zo začiatku dobrý ale potom už dosť predvídateľný, takže napätie ktoré tam malo byť som nejak nevnímala, no a ako som spomínala záverečné "prekvapenie" ma dosť sklamalo. Ale nápad bol v podstate celkom dobrý a samozrejme originálny. 60%

Ukradené Vánoce (1993)

Milá vianočná rozprávka s vtipnými a originálnymi postavičkami. Páčilo sa mi spracovanie, ktoré je pre Burtona typické, no vadili mi tam tie pesničky, ktorých bolo na mňa až moc. Dej nebol vôbec zlý, ale nebol ani nejak extra pútavý. 60%

Zátoka (2009)

Tak na toto fakt nemám slov. Až mi je zle z toho čoho všetkého sú ľudia schopní.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Breaking Bad patrí jednoznačne medzi najlepšie seriály aké som videla. Zo série na sériu vôbec nestráca kvalitu, práve naopak. Stále naberá na obrátkach a je detailne rozpracovaný až do posledného dielu. Absolútne nepredvídateľný dej, ktorý väčšina seriálov môže len ticho závidieť. Dokonale zahrané premeny postáv, ktoré sú až neuveriteľne reálne. Skvelo premyslený vzťah medzi Waltom a Jessym, plus k tomu bláznivý právnik Saul...som zvedavá na očakávaný spin off. A k tomu všetkému absolútne bezchybná 5. séria a narozdiel od Dextra, ktorého finále bolo totálne nevydarené a odfláknuté, mal tento seriál bezpochyby najlepší, dokonalý koniec, aký sa vidí len málokedy. So roll me further b*tch :-D. 100%