Xmilden

Bad Mother Fucker

Yahoo: Xmilden

<< předchozí 1 2 3 4 27 53 78 104
    • 20.4.2017  07:02

Překvapivě ani tenhle Cage neznamená návrat do extraligy. Trojice hlavních hrdinů ovšem představuje poměrně zábavné figurky. Nejvíce jsem si užil psychopatického Doga. 30%

• 18.4.2017  06:52
    Učitelka (2016)

12 rozhněvaných mužů po Slovensku. Hřebejk s Jarchovským stále dokáží přitáhnout mou pozornost natolik že film projel společným večerním programem jako nůž máslem a rozhodně zanechal nosné téma pro následnou diskuzi na téma, jak to tehdy bylo a jak je vlastně dnes. Po zjištění že celý film je ve Slovenštině, která se pro tyto účely hodí daleko lépe. Určitě je pro metodu cukru a biče vhodnější než více monotóní Čeština. Holt pedagogů je málo a tak si stát nemůže moc vybírat kdo zasedne za katedru. 85%

• 18.4.2017  06:39
    Lion (2016)

První půlhodina určitě poutavá svou informační hodnotou, přiznejme si že málokdo z nás byl někdy v Indii. Po přesunutí děje do Austrálie se už řeší pouze to, jestli Saroo najde svou pravou maminku nebo ne. I tohle téma letos zaujalo Akademiky. 60%

• 13.4.2017  11:48
    Rozpolcený (2016)

Shyamalan to po letech opět dokázal! Určitě bych potřeboval klidně ještě jednu reprízu, protože zdánlivě prostá zápletka o vězniteli a obětech se neuvěřitelně rozvětvuje. V roce 2016 nevzniklo moc filmů, které bych si toužil tolik pustit znovu jako je zrovna tento. Chytré, nápadaté, skvěle zahrané a Shyamalan je prostě znovu bůh. PS: Anya Taylor-Joy se silou dere mezi nejzajímavější ženská jména v Hollywoodu. James McAvoy mou počáteční nedůvěru zcela rozdrobil a zadupal parádním výkonem. Nakonec se možná dostaví i sám Vyvolený. 85% PS: Díky závěrečným sekundám bych si s chutí dal případný druhý díl :)

• 13.4.2017  11:43

Občas solidní záblesk, nicméně šlo z toho určitě vytěžit více. Filmu delší dobu trvá než se rozjede. Jako parádní bych viděl scénu v zasedačce, kde se postavy utvrzují, že párty nakonec přecejen bude. Druhé plus vidím v komediálních jistotách Kate McKinnon a Jennifer Aniston, tentokráte v roli chlapa. 60%

• 13.4.2017  11:32

Ano, existují i notně nezábavné filmy s Denzelem. Ďábel v modrém je takovým typickým zástupcem těchto snímků. Hrdina se plouží od ničeho k ničemu a ono celé to nakonec nějak i dopadne. Pro milovníky filmové nudy ideální biják. 35%

• 7.4.2017  18:01
    Paterson (2016)

Jim Jarmusch byl pro mě vždy strávitelnější než Terence Mallick. Pomalý film, který toho nabízí pro milovníky artu vskutku hodně. Pro mě osobně znamená Paterson příjemnou zastávku a na pár okamžiků klidu před příštím hollywoodským konzumem. 50%

• 7.4.2017  06:57
    Pasažéři (2016)

Nejsem už ve věku, kdy mě každé sci-fi dokáže ohromit jen samotným faktem že se odehrává v budoucnosti nebo ve vesmíru a potom musím sledovat laciné interiéry a mdlé herecké výkony nelogicky se chovajících postav. Nic podobného jsem v Pasažérech nenašel. Tvůrci se vybavili jednou z nejzajímavějších hereček současnosti a k ní přiřadili překvapivě více než solidně hrajícího Pratta. Vše klaplo nad očekávání dobře. Loď pluje rozlehlým osamělým vesmírem za svým cílem a něco začíná být špatně .... Kdyby někde v okolí existoval bar, ve kterém by naléval kořalku Michael Sheen, stal by se ze mě asi alkoholik :) 75%

• 6.4.2017  13:55

Arnolde promiň, ale tohle ti moc nevyšlo :( Komiksové tématice v 90. letech vskutku pšenka nekvetla. 30%

• 5.4.2017  06:45

Stevea Martina jsem nikdy nemusel a tohle bude navíc zřejmě jeden z jeho nejslabších filmů. Zdráhám se psát něco o komedii, protože vtipné tohle určitě není. Spíše často zbytečně ukřičené. Adam Sandler s Liev Schreiberem tady hrají jedny ze svých nejdivnějších rolí. Podobně bláznivý film by se hodil spíše do francouzské produkce. 20%

• 1.4.2017  19:06

Po debilní odvetě sice už nešlo kam dále padat. Ale tenhle díl se překvapivě v rámci série docela povedl. Má to jakousi hlavu a patu a snaží se to celou sérii nějak důstojně uzavřít. Akční blázniviny se nekonají. Na řadu přicházejí poměrně solidně provedené potvory a doktor Icaacs se mě jako záporák líbil už ve trojce. Scénář nenutí Millu k nějakému shakespearovskému hraní a je to jen a jen dobře. Pravděpodobně druhý až třetí nejlepší díl. 60%

• 1.4.2017  19:02
    Leon (1994)

"Přiveď všechny." "Všechny přiveď!" 100%

• 1.4.2017  19:01

Další Seagal, (určitě) nic víc a (zcela určitě o hodně) nic míň. Že ho to ještě pořád baví omacávat mladý rumunský holky. 10%

• 31.3.2017  21:16

Tak si letos na Oscarech prostě řekli že to s tou rasovou problematikou preženou a když už tak rovnou pořádně. Jinak si neumím představit co dělá tenhle film mezi těmi jakože best of 2016. Obludně vypočítavé.50%

• 31.3.2017  10:37

Oblíbený Hřebejkův kousek, který si pouštím hned po Pělíškách nejraději. Však jej taky považuju za mnohem kvalitnější než zdejší hodně zavádějící hodnocení. Pochopitelně si film krade nejvíce pro sebe Schmitzer. Jeho Ríša je figurka, která se jen tak ve filmu neobjevuje. Celkově je Kráska plná lidsky náležitě hnusných a opravdových charakterů. 85%

• 27.3.2017  13:07
    Patriots Day (2016)

Proč to celé musí mít zase přes dvě hodiny :( Akci má Berg v malíčku jako málokdo. Stejně jako dokáže zaujmout únosem jednoho asijského klučiny. Ve zbytku ovšem divák přemýšlí jakou funkci má v tomhle dalším pomníku dějin Mark Walhberg a že tenhle film docela poprávu nikoho moc nezaujal. 60%

• 22.3.2017  09:57

Nejslabší Star Wars! Jednoznačně a suveréně a zcela po právu. Film dobrých 90 minut nefunguje. Potom přichází bitva a nejlepší scénu si nechají tvůrci na závěr. Diváka dokáže nasrat když více než dvě hodiny čeká na to, až se zjeví ve tmě červeně svítící meč a Darth Vader konečně spustí. Do té doby dostávám jen zcela zbytečné meziplanetární skoky a postavy, které mě jsou zcela u zadku. Vztahy mezi nimi prakticky neexistují. Edwards nebyl dobrá volba ani náhodou. Tenhle film je zbytečný asi jako čistička vody u čínské chemičky. A to celé pomrkávání směřem právě k Číně. Nemůžu být k filmu kdovíjak schovívavý, vzhledem k tomu o jakou značku se jedná. Překvapuje mě zde poměrně solidně vysoké hodnocení. Naštěstí je zde poměrně dost uživatelů, kteří se podobně jako já nenechají opít rohlíkem a tohleto dobrodrůžo Disneyho fabrice prostě nezbaští. 50%

• 21.3.2017  06:42

Další mafiánskou klasiku se nepovedlo natočit. Affleck poprvé vyloženě režisérsky zklamal a popravdě nepodává kdovíjak přesvědčivý výkon ani před kamerou. Spíše bych řekl že znuděný, jakoby mu studio uložilo, že tenhle film musí natočit a musí si v něm i zahrát. Ať se potom tedy nediví že film neuspěl. Zoe Saldana by se na podobné role mě už vykašlat. Kdysi jí to slušelo určitě více. Závěrečné zúčtování není vůbec špatné, ale přichází na scénu příliš pozdě. Snadno zapomenutelný film. 60%

• 19.3.2017  08:58

Hodnocení 75% zcela mimo mísu. John Hamburg neumí točit nic jiného než průměrné komedie a tahle to jen potvrzuje. Parkur se slepicí nebo multifunkční záchod nejsou špatné komediální nápady, ale neubráním se dojmu že z nich šlo vytěžit mnohem více. Bryan Cranston se do komedie nehodí vůbec. Čekal jsem kvalitu, která se nedostavila. Přitom téma vzbuzovalo nemalo naděje. 55%

• 17.3.2017  09:19

Nečekal jsem nic, nedostal jsem nic. Už Macbeth mě nebavil, takže s panem režisérem asi kamarádit nebudu. Fassy se nám nějak začíná nepříjemně rozjíždět do nepovedenějších snímků :( Určitě hodně nemilé zjištění. Zbytek hereckého osazenstva nemá moc cenu komentovat. Chyba snímku byla zřejmě v tom, že vůbec vznikl. Ony akční filmy to mají v dnešní komiksové době poměrně těžké. Nějakej ten povedenější parkour dneska už nikoho moc nezaujme. Zbytečnost filmu dokládá nejvíce fakt, že Země byla OPĚT v ohrožení. To scénaristi nedokážou přijít s něčím jiným? 50%

• 17.3.2017  09:10
    Spawn (1997)

Vzpomínám si že jako kluk jsem na tohle poměrně těšil, protože jsem viděl v upoutávce jak Spawn vystřihne parádní salto a potom to celé za ním vyletí do vzduchu. Po hříchu se jedná o nejlepší záběr z celého filmu. Kdyby zde nebyl skvěle nahláškovaný a nechutný Klaun mé hodnocení by muselo jít ještě níže. 40%

• 16.3.2017  07:41

Nikdy jsem neviděl Harryho Pottera a své životní okamžiky kdy si jej pustit jsem jaksi prováhal. Nicméně předpokládám že tak později případně učiním se svými potomky a budeme sjíždět všechny díly do omrzení....takže se ke mě dostaly Fantastická zvířata a já od nich neočekával prakticky nic. A co jsem dostal? Fantasy nikoliv nepodobnou s dnešními komiksy, kdy tady bují nějaká hrozba. Lidé tentokráte vlastně nic netuší co se děje a kouzelnický svět se to celé snaží ututlat. Připomíná vám to něco? Myslíte že se ve finále vůbec někam dějově posuneme? Pro mě největší šok znamenal fakt, že jsem na film koukal vlastně zcela zbytečně, protože tvůrci se divákovi ve finále vysmějí. New York nechají spravit kouzelnickými hůlkami, lidem vymažou paměť a vše je nachystáno k druhému dílu. A to jako vážně? :( 50%

• 16.3.2017  07:30

V roce 1999 za sebou neměl Owen Wilson zase tolik komediálních rolí a tak určitě nebylo zase takovým překvapením, že se vrtnul do tohodle poměrně zajímavého snímku o týpkovi co courá z města do města s tajemnou lahvinkou, ze které dá občas někomu napít. 50%

• 13.3.2017  11:09

Vikander se zakouká do Fassyho a vše se zdá tak krásné a šťastné, jenže ... Romantika jednoho strážce majáku na pozadí vážných životních rozhodnutí. 60%

• 13.3.2017  11:01
    Zpívej (2016)

Nejsem fanda těchto pěveckých estrád. A pokud si někdo myslel že mě vezmou za srdce zpívající slonice, dikobraz, myš anebo prasata, tak se solidně spletl. O dospělácký animák se určitě nejedná. Pro děti to také moc není. Vlastně bych ocenil, kdyby pokračování nevzniklo. Podobné filmy na zakázku určitě nebrat. 50%

• 10.3.2017  12:58

Fassy v dalším anglickém nezávisláku. Určitě neubližující záležitost, na kterou ale velice brzo zapomenu. Nejvíce se mě líbil kočovný styl života a věčný boj proti policii. 60%

• 8.3.2017  07:35

Petr Novotný je zpátky ve svém monstr vesmíru. Balí kočky, krade prachy a mimoto zabíjí jiné lumpy. Pro fanoušky, tohoto dnes už medvídka, nezbytné vidět. 20%

• 6.3.2017  09:57

Druhý díl je trošku průser. Zombíků přibylo. Příběh je až debilní. Robert Carlyle nevyužitý a nepasující. Kdyby snímek pokračoval podobně jako zpočátku asi bych si řekl, že sice to vykrádá kde může jedničku, ale zábavné to je. Nicméně, když už poněkolikáté zazní hudební motiv z jedničky. Tak si říkám že to tvůrci s těma nápadama dost odflákli. Helikoptérová scéna se hodí tak leda do Planety Teror. Jednání odstřelovačů a velení jeden velký bordel. Spousta postav z příběhu jen tak zmizí do neznáma. Závěr nepřekvapí. Hrají zde herci, kteří se v příštích letech docela proslaví. Jasné béčko. 50%

• 6.3.2017  09:53

Typický Danny Boyle jako nám už předvědl mnohokrát předtím i potom. Nevím co dodat více než že kdo čeká klasickou zombie rubanici bude zklamaný. Kdo čeká Boylovku se silnými postavami a výbornou post apo atmosféru vylidněných ulic, ten se zaraduje. Prvních 15 minut jsou filmové hody. 80%

• 6.3.2017  09:48
    Proposition (2005)

Vynikající záležitost, která dává vzpomenout na časy, kdy autentičnost, herecké výkony i skvělá hudba dominovaly podobným filmům a ke slovu se ještě tolik nehlásily dnešní plytké a často trapné komiksy. Ale to jsem už hodně odbočil. Filmu vládnou herci a atmosféra. Pokud se připojí jednou za 100 let Nick Cave a k tomu sesumíruje jednoduchý a srozumitelný příběh. Divák se může jen těšit na to, že každou další projekcí si tenhle australský western zamiluje víc a víc. 80%

<< předchozí 1 2 3 4 27 53 78 104