Vyšehrad: Fylm (2022)

Dlouho jsem to odkládal a nakonec jsem nebyl tak zklamanej. Film není tak blbej, primitivní, nenápaditej a nudnej. Člověk, který hledá, najde třeba i morální apel.

Mimořádná událost (2022)

Všechno tam je. Všechno ze schémat pravýho hollywoodskýho katastrofickýho filmu! Absolutně boží!!!

Hrubý střih (2022)

Jak málo stačí pro dokonalý příběh; devět lidí, dvě místnosti a jedny sakra velký nůžky. A skvělej scénář!

Dvojitý rekord (2023)

Přiznám se, že jsem to měl zapnuté proto, že mi kleknul ovladač a než jsem našel nové baterie, chvilku to trvalo. Musím říct, že pořad postavený na GoPro v kabině éra s neměnným obrazem a na neustálém žvanění hlavního protagonisty je ideálním prostředkem pro tejrání vašeho případného vězně ve studni. Pokud někoho nemáte rádi a umíte-li někoho na pevno svázat před televizi někde v temném sklepě; tohle je váš pořad!

Vražedné stíny (2022) (TV film)

Páni....To je děsná šmíra. Českému filmu by prospělo, kdyby a/dialogy nepsalo osmileté děcko b/a kdyby herecký projev byl civilnější a herci se tak děsně nepitvořili a nepřehrávali

Eliška a Damián - Epizoda 2 (2023) (epizoda) odpad!

Další benefice jmen, které ani není nutné si zapamatovat. Myslím, že hodnocení seriálu bude stoupat, protože ti, co z toho paskvilu mají srandu, postupně najdou sílu se na to už nedívat a zbydou jen ti věrnější, kteří tomu jednu-dvě hvězdy daj.

Eliška a Damián - Epizoda 1 (2023) (epizoda) odpad!

Přelomový seriál !!! Vždycky je mi líto dobrých herců, že musí kvůli obživě hrát ve sračkách. Tady ale hrají jen mizerní herci.

Cool Girl! (2023) odpad!

Teda Jeremy, že se pod tohle umíš podepsat... Palec nahoru za odvahu!

Fandango (1985)

Tak přiznejme; tři hvězdy ze sentimentu a za scénu s autem na laně :-)