Sedmá pečeť (1957)

Zas jeden z filmu, ktery na me silne zapusobil a pritom si nedokazu odpovedet cim a jak. Skvely film .

Podivní (2010)

Vždyť to bylo úplně hloupé. Scénář idiotský. Filmu chyběla jakákoliv atmosféra. Já se neskutečně nudil...

Blood Night (2009)

Tenle žánr mě fakt nebaví, ale jednou za čas mam náladu na vyvražďovačku. Bohužel většinou po shlednutí lituju. Tak jako teď . Je to furt to stejné dokola. Herci mi byli totalně nesympatičtí, tak jsem se jen těšil až začnou umírat. Ale jedno plus, které mě aspoň rozesmálo: fakt sranda pohled na drobnou holčinu s krumpáčem, před kterou utíkají čtyři borci a dvě holky.

Predátoři (2010)

Čekal jsem předělanou jedničku. Ale toto byl totalní propadák. Brody tam furt jen utíkal a rozumoval. Navíc do role vůbec neseděl. Těšil isem se na akční nářez a přitom se celý film nic nedělo (a to při lovení největších řezníku ze Země by se očekávalo). Predátoři byli předváděni jako super zabijáci, ale spíš ukázali, že rozumu moc nepobrali. Raději si pustit Arnyho....

Aparecidos (2007)

Povedený, docela originální horror, který sráží jen pár slabých míst ve scénáři.

Bunkr hotelu Palace (1989)

Asi budu muset jeste jednou shlednout. Nejak jsem to nepobral. Ale hudba ve filmu byla hodne zdarila.

Pevné pouto (2009)

K dokonalosti chybelo malo. Divim se, ze se naslo hodne lidi na ktere film nefungoval. Ja mel po celou dobu husi kuzi. Jedine co bych vytkl jsou obcas divne sceny ve svete "po umrti". Jinak super vykon Saoirse.

Americké psycho (2000)

Prumerny film o kterem presne nevim jak mel zapusobit na divaka. Ale ja dostal to co jsem ocekaval (psychopata v obleku). A jedna hvezda navic prave za nej (Bale)