Vikingové (2013) (seriál)

Hodnoceno po třech prvních dílech,tak uvydíme dál až kamarádka dodá další díly :-))

Slzy slunce (2003)

Výborný válečný film o malí záchranný námořní speciální jednotce,silný příběh,parádní prostředí.Jediný co mi vadilo jak už tu někdo zminoval, Monicu Belucci a to její já nikam nejdu,po tý tuře bejt Brucem tak by mě to nehorázně lezlo na nervy :-)

Válka Bohů (2011)

O dost lepší než noví souboj titánu,a ta finální bitva kdy před ní tam burcuje vojáky za přehradou.I škoda jen že bohové se tam neřežou víc,viz název filmu

Nezvratný osud (2000)

Velkej Stify a v hororu??ale tak proč ne:-)

Vikingové II (2008)

Hrozný,oproti jedničce slabej odvar,po prvních dvaceti minutách jsem byl rozhodnutej že to nedám ale překonal jsem se ikdyž jsem věděl že to dopadne jak jsem čekal.takže slabá jedna hvězda

Komando (1985)

Nesmrtelná klasika ,která se zapsala do filmových legend,jako Arnolda začátky samozdřejmě až po uspěšnějšímu prvnímu dílu terminátora.

Smrt krásných srnců (1986)

Tento film diváka vtáhne tak do děje respektive do doby kdy přišlo Hitlerovské německo.Silný příběh,Skvělé herecké výkony obzvlášt pan Heřmánek a jeho milovaný ryby.

Hospoda (1996) (seriál)

Hospodu jsem poprví viděl zhruba před rokem a musím říct že tenkrát NOVA na rozdíl od přítomnosti měla větší vkus a nápady.ikdyž dnes si dost lidí přijde na své na novodobých seriálech

Spartakus (2010) (seriál)

Tady je to jasný :-)jednoznačně pět hvězd pro všechny serie.Seriál který v mích očích přešel všechny ostatní co doposud existujou,a to jsem na Spartaca narazil uplnou náhodou:-)puvodně jsem hledal toho z 2004, a pak bum Spartacus Blood and Sand a pokračující další série!Jen škoda že už je konec.BEST postavy:Crixus,Ganicus,Rhaska,Egyptian,Batiatus.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Seriál,který mi trošku nahrazuje Spartaka.přesto vcelku povedený dílo který schutí budu sledovat až do finálního dílu.mam skouknutý necelí 3 série bez jednoho dílu a asi nejvíc jsem si zalíbil děj vdovy Daenerys Targaryen a její armádu neposkvrněných společně s dračíkama,a budu doufat do dalších serií že dostane více prostoru.